موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار پیشنهاد رد نشدنی : چگونه هر چیزی را در کمتر از یک دقیقه بدون مقاومت مشتری بِهش بفروشیم؟

وبینار پیشنهاد رد نشدنی : چگونه هر چیزی را در کمتر از یک دقیقه بدون مقاومت مشتری بِهش بفروشیم؟

وبینار پیشنهاد رد نشدنی : چگونه هر چیزی را در کمتر از یک دقیقه بدون مقاومت مشتری بِهش بفروشیم؟

ذخیره کردن
وبینار پیشنهاد رد نشدنی : چگونه هر چیزی را در کمتر از یک دقیقه بدون مقاومت مشتری بِهش بفروشیم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

اگه همچین چیزی رو بهتون پیشنهاد بدن تو چی چکار میکنی ؟

 

"یک پیتزای گرم و خوشمزه در کمتر از نیم ساعت در منزل شما وگرنه یک پیتزای رایگان از ما بگیرید"

 

اگه شما مثل من پیتزا دوست داشته باشید آیا میتونید پیتزا سفارش ندهید ؟
من هم مثل میلیون ها آدم دیگه توی دنیا ، حتما سفارش میدم شما چطور!
فکر میکنید این پیتزا فروشی آیا تبلیغ دیگه ای هم میکنه؟
نه ! هیچ تبلیغی نمیکنه ! فقط همین جمله رو میگن!
اما با این همه کلی فروش داره و خیلی ها ازشون خرید میکنند می دونید رازش چیه ؟
راز موفقیت اونها اینه که به جای تلاش برای تبلیغ کردن و فروختن به مشتری پیشنهادی می دهند که مشتری نتونه اون رو رد کنه!
این خیلی عالیه اگه که بتونیم با یک جمله کوچیک مشتری رو جوری ترغیب کنیم که حتما بیاد و از شما خرید کنه واقعا خارق العاده است اینطوری فکر نمیکنی؟
در دنیای امروز دیگه مشتری ها تبلیغات رو نمی خرند بلکه پیشنهادهای شما رو میخرند
اگه دوست داشته باشی تا یاد بگیری که چطوری میتونی یک همچین پیشنهاد هایی رو بسازی من توی این وبینار نحوه ساخت و ایجاد پیشنهادهای رد نشدنی رو بهتون میگم تا به جای این همه سعی و تلاش برای قانع کردن مشتری ها و فروختن به اونها بهشون پیشنهادی رو بدید که حتما قبول کنند و به راحتی از شما خرید بکنند و شما هم توی این اوضاع بد اقتصادی ، با خیال راحت و بدون زحمت محصولات و خدمات خودتون رو می فروشید و نگران کم شدن فروشتون دیگه نیستید

 


پیشنهاد رَد نشدنی دیگه چیه ؟

پیشنهاد رد نشدنی یک تکنیک حرفه ای و فوق العاده پیشرفته است که بعضی از کسب و کار های بزرگ در دنیا از اون برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خودشون استفاده میکنند. و با ارائه یک پیشنهاد خاص و جذاب به مشتری های خودشون کاری میکنند که مشتری ها سریع تر تصمیم بگیرند که آیا می خواهند تا اون محصول یا خدمات رو بخرند یا نه ؟
 با  ارائه اون پیشنهاد هزینه های تبلیغات و بازاریابی تون به شدت کم میشه و دیگه لازم نیست تا کلی زور بزنی و تلاش بکنی و فسفر مغز رو بسوزونی تا مشتری رو قانع کنی که بیاد و از تو خرید بکنه، مشتری با دیدن و شنیدن پیشنهاد تو به راحتی تصمیم میگیره که آیا دلش میخواد از تو خرید بکنه یا نه!
و با این کار تو می تونی کلی از وقت و زمان و انرژی خودت رو ذخیره کنی و با تلاش و زحمت کمتری ( حتی اکثر وقت ها بدون تلاش ) کاری میکنی که مشتری ها خودشون از تو خرید میکنند و تو چیزی به اونها نمی فروشی . و اینجوری مشتری ها هم دیگه احساس نمی کنند که برای خرید تحت فشار و اجبار هستند بلکه به راحتی از قبل تصمیم خودشون رو گرفتند که بیایند و از تو خرید بکنند.

 


 چرا یابد به مشتری پیشنهاد بدیم؟

اگه تا حالا محصول فیزیکی یا هر جور خدماتی رو فروخته باشی می دونی که قانع کردن مشتری به اینکه حاضر بشه تا محصول تو رو بخره چقدر سخته !
احتمالا حتی حاضر شدی که کلی تخفیف هم بدی اما مشتری باز هم خرید نکرده چرا ؟ چون تو با شیوه های فروش و فروشندگی با مشتری برخورد کردی و خواستی که هرجور که شده تا اون رو قانع کنی که محصول تو رو بخره !
یک سوال آیا تو تنها فروشنده و عرضه کننده اون کالا یا خدمات هستی ؟
قطعا نه خیلی های دیگه هم هستند که عین محصول یا خدمات تو رو می فروشند پس مشتری کاملا مختاره و اختیار داره که از هر کجا که دوست داشته باشه کالا یا خدمات مورد نیاز خودش رو خریداری کنه
حالا این وسط تو با شیوه ها و شگردهایی که بلدی براش از مزیت ها و ویژگی های محصولات و خدمات خودت صحبت میکنی و میگی که چقدر کارِت دُرسته و و محصولاتت کیفیت و قیمت شون چقدر خوب و عالی هستند اما مشتری باز هم خرید نمی کنه!!
می دونی دلیلش چیه ؟ چون تو هیچ دلیلی به مشتری نمیدی که باعث بشه از تو خرید بکنه!!
وقتی که از قیمت و ویژگی ها و مزیت های محصول خودت برای مشتری میگی خوب خیلی های دیگه هم هستند که همین چیزها رو میگن حتی شایدم بهتر ، ولی وقتی به مشتری خودت پیشنهاد می‌دی ، مشتری چیزی رو میبینه و میشنوه که تا حالا ندیده و دلیلی پیدا میکنه که الان تصمیم بگیره تا محصول یا خدمات تو رو بخره!
حتی اگه وب سایت داشته باشی هم میتونی تو وب سایت خودت پیشنهادی رو به مشتری بدی که مشتری با شنیدن و دیدن پیشنهاد تو تصمیم بگیره که آیا الان باید محصول تو رو بخره یا نه ؟

 


یعنی با پیشنهاد دادن دیگه همه مشتری ها از ما خرید میکنند؟

قطعا اگه پیشنهاد عالی ارائه کنی تعداد زیادی از مشتری ها از تو خرید میکنند البته احتمالا تعدادی هم شاید اون لحظه خرید نکنند ، خوب دوست داری تا یک تکنیک بهت بگم که اونهایی هم که از تو خرید نکردند بعدا دوباره بیایند و از تو خرید بکنند؟
خوب اما الان میخوام یک فوت و تکنیک حرفه ای رو بهت بگم اون هم اینه که باید برای افرادی که الان تصمیم ندارند تا از تو خرید بکنند حالا به هر دلیلی ( یا پول ندارند ، یا الان احتیاج ندارند ، یا وقت ندارند ، یا جایی ندارند تا محصول خریداری شده رو بگذارند و یا هر دلیل دیگه ای ) یک پیشنهاد عالی برای اونها هم آماده داشته باشی و بهشون پیشنهاد بدی!
بله تو باید هم برای خریدارها و اونهایی که الان تصمیم میگیرند تا خرید بکنند یک پیشنهاد عالی داشته باشی و هم برای اونهایی که الان قصد خرید ندارند و فقط اومدند تا یک دوری بزنند و بازار رو برانداز بکنند.

 


خوب اگه پیشنهاد دادیم و مشتری نخرید چکار کنیم؟

مطمئن باش اگه پیشنهاد خوب و دقیق و شفافی رو ارائه کنی مشتری های زیادی از تو خرید میکنند اگه هم یک تعدادی خرید نکردن ( که کاملا طبیعیه ) می تونی به اونها هم پیشنهادهایی رو بدی که حالا که قصد خرید ندارند به هر دلیلی می تونند این پیشنهاد دیگه تو رو بشنوند و اون کار رو انجام بدهند
در واقع تو باید هم برای خریدارها و اونهایی که الان تصمیم میگیرند تا خرید بکنند یک پیشنهاد عالی داشته باشی و هم برای اونهایی که الان قصد خرید ندارند و فقط اومدند تا یک دوری بزنند و بازار رو برانداز بکنند.
توی این وبینار و فیلم آموزشی یاد میگیری که چه جوری می تونی یک همچین پیشنهادهایی رو بدی که مشتری ها نتونند در مقابل اون مقاومت بکنند

 


یاد گرفتن ، نوشتن پیشنهاد رد نشدنی کار سختیه؟

کار خیلی راحت و آسونی اگه بتونی با دستات بنویسی و با چشم هات ببینی ، میتونی یاد بگیری که به راحتی یک همچین پیشنهاد هایی رو خلق کنی
و نه تنها برای خودت و توی کسب و کار خودت یک همچین پیشنهاد هایی رو ارائه کنی بلکه برای دوستات و حتی دیگران هم یک پیشنهاد عالی بسازی و حتی از این کار پول در بیاری [ شاید بیشتر از کسب و کار خودت ، شاید هم بعدش تصمیم بگیری کلا بیایی تو این کار و از شغل قبلیت بیای بیرون ، چون پول بیشتری در میاری ، کَسی که نمی‌دونه!! ]  

 

سرفصل‌های وبینار

پیشنهاد رد نشدنی دیگه چیه؟

چه چیزی یک پیشنهاد رد نشدنی نیست؟

عناصر پیشنهاد رد نشدنی

فرمول استثنایی

تقویت کننده های پیشنهاد

زنجیره های پیشنهاد رد نشدنی

و در آخر فرمول جادویی برای ساخت یک پیشنهاد عالی ردنشدنی رو یاد میگیری

مخاطبین

این وبینار به درد چه کسانی نمی خورد؟

  • کسانی که می خواهند به همون روش قدیمی و سابق کار بکنند

  • کسانی که هیچ اعتقادی به تغییر و رسد کسب و کارشون ندارند

  • افرادی که نمی خواهند تا آسون تر بفروشند و راحت تر پول دربیارند!

 

مخاطبین اصلی این وبینار

 

اگه کالا یا خدماتی رو می فروشید یا جایی کار میکنید که باید با مشتری سرو کله بزنید و مشتری رو قانع کنید تا از شما چیزی بخره این وبینار برای شما آماده شده

 

  1. افرادی که هر نوع کالا یا خدماتی رو می‌فروشند 

  2. صاحبان کسب و کاری که مقدار فروش شون این روزها کمه 

  3. مدیران بازاریابی و مدیران فروشی که هر روز درگیر فروش کالا و خدمات هستند!

  4. علاقه مندان به بازاریابی و فروش که می خواهند  در شغل فروشندگی کار بکنند

سوالات متداول

موضوع این وبینار در مورد چیه؟

در این وبینار یاد میگیرم که دلیل اصلی اینکه مشتری ها خرید نمی کنند قیمت یا خود محصول شما نیست! بلکه اینه که شما هیچ پیشنهاد خاص و رد نشدنی براشون ندارید که وقتی مشتری اون رو دید با خودش بگه " اوه فقط یک احمق می تونه این پیشنهاد رو قبول نکنه "

آیا مطالبی رو میگید کاربردی هستند و میشه از اونها استفاده کرد؟

بله 100 درصد ، آقای مارک جوینر در یکی از کتاب های خودش در مورد این موضوع صحبت کرده و گفته که برندهای بزرگی مثل پیتزا دومینو چطور با استفاده از همین پیشنهاد های رد نشندنی تونستند کسب و کار شون رو از نابودی نجات بدهند و پول خیلی خوبی در بیارند!

با توجه به حرف های شما آیا قیمت این وبینار کم نیست ؟

دقیقا ، هدف من این نبوده که بخواهم از آموزش این مطالب پول دربیارم! این مبلغ کمی هم که قرار دادم فقط برای جبران هزینه های برگزاری وبینار هست

اگه از مطالب شما خوشمون نیومد آیا پول ما رو پس میدهید؟

بله من این وبینار و مطالب اون رو با ضمانت 100 درصد تقدیمتون میکنم اگه از مطالب ارائه شده خوشتون نیومد و احساس کردید که نمی تونید از این مطالب استفاده کنید کل مبلغ پرداختی رو با کمال احترام تقدیمتون می کنم!

مطالب این وبینار چه نفعی برای ما شرکت کنندکان داره و چی یاد میگیریم؟

با یاد گرفتن این مطالب که چه طوری پیشنهادهایی رو به مشتری بدید که نتونه اون رو رد کنه می تونیند فروش محصولات و خدمات خودتون رو به شدت زیاد کنید مثلا اگه به شما پیشنهاد بدهند که " پیتزا گرم تا 30 دقیقه به دستتون میرسه و گرنه رایگان برای شما " آیا شما حاضر نیستید تا برای یک بار هم که شده امتحان کنید و این پیتزا رو سفارش بدید!

علی محمدی دوست
علی محمدی دوست

مشاور و مدرس برندسازی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار پیشنهاد ردنشدنی
18 مرداد 1399
ساعت 11:00
ساعت 12:30
Host Cover
برگزارکننده: علی محمدی دوست
گزارش دادن
 انتخاب بلیت