موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه آنلاین سه گام تا تحصیل در کانادا

وبینار کارگاه آنلاین سه گام تا تحصیل در کانادا

وبینار کارگاه آنلاین سه گام تا تحصیل در کانادا

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار کارگاه آنلاین سه گام تا تحصیل در کانادا
توضیحات وبینار

من سمیرا جلیلی مشاور ارشد موسسه مهاجرتی افراگستر شرق هستم. بیش از ده سال تجربه مشاوره اپلای در مجموعه افراگسترشرق و سایر شرکت های مشاوره مهاجرت تحصیلی نشان می دهد، بزرگترین مشکل مشترک در بین افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند بی اطلاعی از فرایند دریافت پذیرش، اخذ ویزای تحصیلی و زمان بندی مراحل آن است. کسب اطلاعات در مورد همین مسئله ساده نیازمند ساعت ها مشاوره، جستجو در اینترنت و گفتگو با کسانی است که تجربه موفق مهاجرت تحصیلی را داشته اند . در این وبینار سعی شده است مراحل و الزامات دریافت پذیرش تحصیلی همراه با زمانبندی اقدام برای هر مرحله در کنار مراحل و الزامات دریافت ویزای تحصیلی برای مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، فوق لیسانس مجدد و دکترا به طور کلی توضیح داده شود.
این وبینار برای افرادی که قصد اقدام دریافت ویزای تحصیلی جهت پست دکترا یا فرصت مطالعاتی دارند، مفید نخواهد بود، همچنین اگر قصد اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری یا ویزای استارت آپ را دارید این وبینار برای شما مفید نخواهد بود.
به قید قرعه برای سه نفر از افرادی که در این وبینار شرکت کرده اند جلسه مشاوره تخصصی تحصیلی برگزار خواهد شد.‌ دراین جلسه علاوه بر ارزیابی شانس پذیرش فرد متقاضی در رشته مقطع و دانشگاه و یا کالج مورد نظر، لیستی از کالج و یا دانشگا ه ها با بالاترین شانس اخذ پذیرش ارائه خواهد شد.

 

 

 

سرفصل‌های وبینار
  • از کجا شروع کنیم؟
  • تفاوت بین پذیرش تحصیلی با ویزای تحصیلی چیست؟
  • برای اخذ پذیرش تحصیلی از کالج به چه نکاتی باید دقت کنیم؟
  • مدارک مورد نیاز پذیرش تحصیلی چیست؟
  • مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی چیست؟
  • پروسه دریافت ویزای تحصیلی چقدر است؟
مخاطبین

ویژه دانش آموزان و دانشجویان

سوالات متداول

چطور می‌تونم توی وبینار ثبت نام کنم؟

خيلی راحت و با خريد يك بلیت از بالای همین صفحه

وبینار یعنی چی؟!

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شه که تو محیط وب و با استفاده از اینترنت بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شه. شبيه يك كلاس درس اما آنلاين و از توي خونه

چطور وارد كلاس بشم؟!

نياز به هيچ نرم افزار خاصي نيست. کافیه نيم ساعت قبل از شروع كلاس وارد اکانت ایسمینار بشی و از منو، گزینه "وبینارهای خریداری شده من" رو انتخاب کنی. در صفحه باز شده روی لینک "ورود به وبینار" کلیک می‌کنی و وارد کلاس می‌شی. اطلاعات بيشتر رو ميتوني اينجا http://esmn.ir/guideusersky پيدا كني

سمیرا جلیلی
سمیرا جلیلی

مشاور ارشد مهاجرت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه مهاجرت تحصیلی
22 اردیبهشت 1399
ساعت 21:00
ساعت 22:30
Host Cover
برگزارکننده: افراگسترشرق
گزارش دادن