موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
299 مورد یافت شد

وبینارهای دسته بندی زبان انگلیسی

فیلترهای اعمال شده حذف
زبان انگلیسی
دسته‌بندی‌ها:
نوع وبینار:
زمان وبینار:
براساس ارز:
مرتب‌سازی براساس:
وبینار آموزشی یادگیری زبان انگلیسی به روشی کاملا کاربردی و نتیجه بخش بررسی چالش ها، دام ها و مشکلات رایج زبان آموزان و ارائه بهترین راه کار برای آنها
20 آذر 99 - ساعت 19:00
به زودی
یادگیری صحبت کردن بهتر در مکالمه آیلتس
28 آذر 99 - ساعت 12:30
مکرو رایتینگ و مایکرو رایتینگ رو یادبگیر تمام!
3 دی 99 - ساعت 18:00
اسپیکینگ ایلتس رو هوشمندانه یادبگیر
4 دی 99 - ساعت 15:00
در این دوره قــراره موتــور حــرف زدن شمـــا روشــن بشــه و ترس و استــرس مکالــمه رو بــرای همیشــه فــراموش کنین
26 دی 99 - ساعت 19:00
یک وبینار ویژه برای انتخاب شدن شما. جایی که شما یاد میگیرید چگونه خود را معرفی کنید. چگونه توانایی‌ها و مهارت های خود را به دنیا معرفی کنید
13 آذر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار مکاتبات تجاری بین المللی _ آموزش کاربردی انواع مکاتبات تجاری
13 آذر 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار English Grammar: Present Perfect

10 آذر 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
طرح‌واره‌ای کلی برای یادگیری زبان انگلیسی به همراه نکاتی برای دستور زبان انگلیسی
30 آبان 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
تحصیل رایگان در آلمان برای اکثر ایرانی ها بهترین گزینه مهاجرت تحصیلی است . امکانات آموزشی عالی و فرصت های شغلی مناسب آلمان از دلایلی است که ...
28 آبان 99 - ساعت 19:30
این وبینار برگزار شده است
در این دوره به رازها و ارکان اصلی دستیابی به نمره ایده آل در ازمون آیلتس (IELTS) می پردازیم.
23 آبان 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
دوره اسپیکینگ ایلتس استاد بهجتی بهترین دوره برای یادگیری اسپیکینگ ایلتس می باشد
21 آبان 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است

فیلم آموزش زبان انگلیسی رایگان و پولی [+100 وبینار و ویدیو]

تاکنون برای یادگیری زبان از فیلم آموزش زبان انگلیسی کمک گرفته اید؟ این فیلم‌های آموزشی نکات مفید و مهمی را آموزش می‌دهند که می‌توان از آنها برای موفقیت در انواع آزمون‌ها و حتی مکالمات انگلیسی استفاده کرد.

این فیلم‌های آموزشی در دسته‌بندی‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. انواع فیلم آموزش زبان انگلیسی بر اساس مهارت‌ها یا به صورت سرفصل‌های استانداردی طبقه بندی می‌شود. برای مثال اگر شما فیلم آموزش زبان انگلیسی می‌خواهید که شما را برای آزمون آیلتس آماده کند، می‌توانید آن را در میان ده‌ها ویدیوی آمادگی آزمون آیلتس پیدا کنید.

سرفصل‌ها:

  •  چرا فیلم آموزش زبان انگلیسی ببینیم؟
  • وبینار آموزش زبان
  •  سرفصل دروس در فیلم و کلاس آنلاین زبان

چرا فیلم آموزش زبان انگلیسی ببینیم؟

تأثیر فیلم‌های دیجیتالی در فرهنگ روزمره ما غیرقابل انکار است؛ سایت‌های آنلاین اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube ، Vimeo و Metacafe با تعداد مخاطبان میلیونی ماهانه تأییدی بر این ادعا است.

با افزایش محبوبیت فیلم‌های دیجیتال، طبیعی به نظر می‌رسد که این بستر آشنا و گسترده در حیطه آموزش هم گسترش یابد. افراد امروزه از فیلم‌های آموزشی به عنوان ابزاری برای یادگیری همه چیز استفاده می‌کنند.

مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از کلیپ‌های ویدئویی کوتاه امکان پردازش کارآمد و یادآوری سریع را فراهم می آورد. باید بدانید که هر دو گروه یاددهنده و یادگیرنده از این نوع آموزش سود می‌برند. بارها و بارها می‌توانید یک ویدیو را تماشا کنید تا در ذهنتان ماندگار شود.

فیلم آموزش زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فیلم‌های آموزشی استاندارد که بر حسب موضوع تدوین شده‌اند را می‌توانید از اینترنت خریداری یا دانلود کنید.

وبینار آموزش زبان

وبینارها نیز از دیگر راه‌های کمک آموزشی است که در کنار کتاب‌ها و انواع فیلم آموزش زبان انگلیسی به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کند. زنده بودن کلاس و امکان تعامل دو طرفه از جمله مزایای مهمی است که کلاس آنلاین زبان دارد.

در واقع وبینارها یک کلاس آموزش آنلاین هستند که تفاوتی از نظر کیفیت با کلاس‌های حضوری ندارند. از جهتی به دلیل مجازی بودن مزایایی مانند کاهش رفت و آمد، سهولت دسترسی در هر زمان و مکان را دارند.

سرفصل دروس در فیلم و کلاس آنلاین زبان

شما برای شرکت در کلاس‌های حضوری یک موسسه مجبور به گذراندن آزمون تعیین سطح هستید، در صورتی که ندانسته‌های خود را می‌دانید. همچنین برخی اوقات مجبور به گذراندن دوره‌ای تکراری برای ادامه یادگیری در یک موسسه هستید.

خوشبختانه در روش استفاده از فیلم آموزش زبان انگلیسی این شما هستید که بر اساس نیاز خود دوره ای را دانلود یا خریداری می‌کنید. انواع سرفصل‌های آموزش زبان در فیلم و کلاس آنلاین زبان عبارتند از: یادگیری زبان انگلیسی در سطوح مختلف (مبتدی،متوسط و پیشرفته)، آمادگی برای آزمون آیلتس، یادگیری زبان برای مهاجرت، تجارت و قراردهای تجاری و ... .

شما با توجه به نیاز خود به صورت مستقیم می‌توانید یک یا چند دوره را انتخاب و با اطلاع از مباحثی که در فیلم یا کلاس آموزش داده می‌شود، آن را خریداری یا ثبت نام کنید.

 آموزش آنلاین زبان انگلیسی [وبینار و ویدیو] +150 آموزش!

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از روش‌های یادگیری زبان انگلیسی است که محدودیت‌های کلاس حضوری را ندارد. کلاس آنلاین زبان را می‌توانید در هر زمان، ساعت و مکانی دنبال کنید و مهارت‌های زبانی خود را ارتقاء دهید.

در آموزش مجازی زبان انگلیسی مانند کلاس‌های حضوری سرفصل‌های استانداردی از 4 مهارت اصلی زبان به شما آموزش داده می‌شود. باید بدانید که غیر از فضای فیزیکی کلاس تفاوتی بین آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی و حضوری آن در آموزشگاه وجود ندارد. در این مطلب می‌خوانید:

  • آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای آیلتس
  • کلاس آنلاین زبان تقویت مکالمه
  • آموزش مجازی زبان انگلیسی خصوصی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای آیلتس

یکی از روش‌های مفید آمادگی آزمون آیلتس شرکت در کلاس آنلاین زبان است. این کلاس‌ها بر حسب موضوع یا مهارت دسته‌بندی می‌شوند. به عنوان مثال می‌توانید اگر در مهارت نوشتن آزمون آیلتس ضعف دارید، کلاس‌های مرتبط با آن را با هزینه بسیار کمی انتخاب کنید.

این روش در زمان کم بازده بالایی را در یادگیری برایتان به همراه خواهد داشت. آشنایی با سرفصل‌های آموزشی و نکاتی که قرار است تدریس شود، یکی از مزایای شرکت در این کلاس‌ها است. جزوه‌ها و کتاب‌های مربوط به کلاس‌ها را می‌توانید از طریق آنلاین دریافت کرده و همگام با آموزش‌ها و دیگر شرکت‌کنندگان پیشرفت کنید.

کلاس آنلاین زبان تقویت مکالمه

مکالمه به زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های اصلی و کاربردی است که اکثر افراد تمایل به حرفه‌ای شدن در آن دارند. آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که سطح مکالمه خود را به راحتی ارتقاء دهید. روش‌های مختلفی برای یادگیری مکالمه از طریق کلاس آنلاین زبان وجود دارد. آشنایی با لغات جدید، اصطلاحات، دستورات، به کارگیری این اصطلاحات و لغات را می‌توانید در آموزش آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیرید.

علاوه بر موارد فوق لهجه و نوع ادای کلمات، ریشه شناسی کلمات برای آشنایی بیشتر و ماندگاری بالا در ذهن، جزو راه‌های مؤثر یادگیری است که در آموزش مجازی زبان انگلیسی به شما آموزش داده می‌شود.

شما می توانید بهراحتی آیلس بالای 7 بگیرید فقط کافی است که منابع خوب و اساتید خوبی در اطرافتان داشته باشید، برای همراه بودن با بهترین اساتید به صفحه " آیلتس بالای 7 " سربزنید.

آموزش مجازی زبان انگلیسی خصوصی

باید توجه داشته باشید که عموماً تعداد افراد شرکت کننده در آموزش آنلاین زبان انگلیسی محدود است. شما برای شرکت در کلاس آنلاین زبان می‌توانید کلاس‌های خصوصی با تعداد 5 نفر شرکت کننده یا کمتر از آن را نیز انتخاب کنید.

در این کلاس‌ها برای افزایش سطح دانش زبان آموزان سرفصل‌ها و تکنیک‌هایی استفاده می‌شود که کاربردی بوده و بالاترین بازده را در کمترین زمان دارد. کلاس آنلاین زبان ایسمینار با تعداد محدود افراد در گروه‌های 5 یا 10 نفره مانند کلاس‌های خصوصی و اختصاصی است که با هزینه بسیار منطقی و کم برگزار می‌شود.

شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزیت‌های بسیاری دارد که مهم‌ترین آن‌ها اختصاصی بودن مباحث، بازدهی بالا با هزینه بسیار کم و به صرفه است. فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست، حتماً کلاس مناسب را می‌توانید در ایسمینار پیدا کنید.

حرف آخر...

با استفاده از امکانات ایسمینار می‌توانید انواع فیلم آموزش زبان رایگان یا با هزینه مناسب را دانلود کرده و مهارت‌های زبان خود را تقویت کنید. علاوه بر آن ایسمینار یکی از برترین‌ها در مورد برگزاری کلاس آنلاین زبان در رشته‌ها و مباحث مختلف است.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi