موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار نقشه راه دیجیتال مارکتینگ

وبینار نقشه راه دیجیتال مارکتینگ

وبینار نقشه راه دیجیتال مارکتینگ

شروع وبینار:   28 مرداد 01 - ساعت 11:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار نقشه راه دیجیتال مارکتینگ
توضیحات وبینار

در مسیر پرپیچ و خم دیجیتال مارکتینگ گم نشوید! نقشه راه اینجاست!
این روزها که رقابت کسب و کارها در بازار آنلاین به شدت بالا گرفته، اهمیت داشتن دانش و مهارت دیجیتال مارکتینگ برای ربودن گوی سبقت از رقبا افزایش چشمگیری یافته است. در این میان چهار گروه اصلی به دنبال یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستند:
1. مدیران کسب‌و‌کارها، که می‌خواهند بر فرآیند دیجیتال مارکتینگ کسب‌و‌کار خود نظارت کنند و شانس موفقیت را افزایش دهند.
2. کارمندان کسب‌و‌کارها، که توسط مدیرانشان به یادگیری دیجیتال مارکتینگ برای پیاده سازی کامل فرآیند در کسب‌و‌کار مورد نظر ترغیب می‌شوند.
3. افرادی که مایل هستند متخصص دیجیتال مارکتینگ شوند، تا به عنوان متخصص استخدام بهترین شرکت‌ها بشوند و یا پروژه دیجیتال مارکتینگ کسب‌و‌کارها را دریافت و از این طریق کسب درآمد کنند.
4. دیگر علاقمندان به حوزه دیجیتال مارکتینگ

حال فرقی نمی‌کند شما جزو کدام گروه باشید، به هر ترتیب می‌خواهید به زبان خیلی ساده اما حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ رو یاد بگیرید. غیر از اینه؟
اما دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده است و اگر بدون یک نقشه راه درست پا در این مسیر پرپیچ و خم (اما هیجان انگیز) بزارید، ممکنه زمان زیادی رو از دست بدید و نتایج درستی هم بدست نیارید!

من مهرداد نوری، متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ با سال ها تجربه پیاده سازی بازاریابی دیجیتال در شرکت‌های مختلف و آموزش بیش از 1500 دانشجوی دیجیتال مارکتینگ که همگی از دل کسب‌و‌کارها آمده بودند، قصد دارم آنچه به سختی یادگرفتم را به شکلی چکیده و ساده شده در اختیار شما بزارم و مسیر رو براتون شفاف، روشن و کم ریسک کنم.
در واقع نقشه راه یادگیری و کسب تجربه رو ویژه بازار ایران آماده کردم و قراره با هم به صورت دور تند در این مسیر گردش کنیم. در طول این مسیر هیجان انگیز، اجزای دیجیتال مارکتینگ، کاربرد هر کدام، ارتباطات‌شان با هم و نحوه یادگیری اثربخش‌ آنها رو براتون توضیح خواهم داد. همچنین در پایان، زمانی رو برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در نظرگرفتم.
خوشحال میشم پرانرژی، پرانگیزه و با ذهنی باز در این وبینار حاضر بشید و یادگیری رو با متدی متفاوت تجربه کنید.

مهرداد نوری
مهرداد نوری

مدیر بازاریابی آکادمی دیجیتال مارکتینگ و موسس آژانس بهینه مارکتینگ

جلسات وبینار زمان برگزاری
نقشه راه دیجیتال
جمعه 28 مرداد 1401
ساعت 11:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی دیجیتال مارکتینگ
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت