موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار مهارت های کاربردی غلبه بر استرس

وبینار مهارت های کاربردی غلبه بر استرس

وبینار مهارت های کاربردی غلبه بر استرس

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار مهارت های کاربردی غلبه بر استرس
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

استرس تجربۀ بسیار رایجی است که در نتیجۀ انتظارات بیش از حد دیگران و یا حتی خودمان بدون توجه به توانایی هایمان بروز می یابد. اکثر افراد قادر به کنترل استرس خود هستند اما گاهی این کار برای برخی از آنها بسیار سخت می باشد، تا جایی که عملکرد طبیعی آنها را مختل نموده و حتی سلامتی جسمی شان را به خطر می اندازد.

همه ما انسانها در طول زندگی با مسائل و موقعیت هایی مواجه می شویم که بخاطر آنها تحت فشار قرار می گیریم. استرس،  فشار و فرسایش بدن به هنگامی است که با محیط پیوسته در حال تغییر سازگار شویم. چنین تغییراتی آثار جسمانی و هیجانی بر ما می‌گذارد و می‌تواند احساسات مثبت یا منفی ایجاد کند.

آثار منفی استرس احساس بی اعتمادی ، طرد ، خشم و افسردگی می‌آفریند که این احساسات به نوبه خود به مشکلاتی مانند سردرد، ناراحتی معده، جوش و خارش پوست، بی‌خوابی ، زخم معده، فشار خون بالا، بیماری قلبی و سکته مغزی می‌انجامد. مرگ یک عزیز، تولد یک کودک، ارتقای شغلی یا ایجاد یک رابطه جدید استرس به دنبال می‌آورد. چون این تغییرات ما را مجبور به سازگاری مجدد با زندگی خود می‌کند. سازگاری با شرایط متغیر، بسته به نوع واکنش ما می‌تواند کمک کننده یا آسیب رساننده باشد. لذا یادگیری، مهارتهای مقابله با استرس، بسیار حائز اهمیت می باشد.

سرفصل‌های وبینار
  • مفهوم استرس
  • عوامل مقابله با استرس
  • مدیریت استرس
  • راهبردهای غلبه بر استرس
عاطفه نکویی
عاطفه نکویی

روانشناس و مشاور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1.8 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
چهارشنبه 9 بهمن 1392
ساعت 21:30
ساعت 22:30
Host Cover
برگزارکننده: ایسمینار
adds-cart
 انتخاب بلیت