موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار فشرده صفر تا صد نسبت های مالی

وبینار فشرده صفر تا صد نسبت های مالی

وبینار فشرده صفر تا صد نسبت های مالی

ذخیره کردن
وبینار فشرده صفر تا صد نسبت های مالی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

در این وبینار فشرده، شما به طور کامل با نسبت های مالی برای تحلیل در بازار سهام ایران آشنا خواهید شد. در اینجا می خواهم اصول مهمی که بزرگان بازار در تجزیه تحلیل نسبت های مالی در نظر می گیرند را به شما معرفی کنم. در شروع  به روش های تحلیل نسبت ها می پردازیم. سپس سبک تفکر سالم و پایدار برای پول سازی اصولی و علمی بر مبنای تحلیل درست را خواهید فهمید. نکات مهم حسابداری در بورس ایران را معرفی خواهم کرد. مهم ترین اشتباهاتی که سرمایه گذاران تازه وارد مرتکب می شوند را بررسی می کنیم. برای تحلیل به صورت "بررسی موردی"  نسبت های یکی از شرکت های بورس را از کدال استخراج می کنم و از ابتدا تا انتها، قدم به قدم نسبت ها را با هم روی اکسل پیاده سازی و فرمول نویسی می کنیم. در آخر بر مبنای تجربیات 10 ساله من در بورس ایران،  نکات ریز و پولساز این بخش را باهم بررسی می کنیم. در این توضیحات سعی می کنم کاملا با زبان ساده، عمیق ترین مطالب مالی را توضیح بدم و از لغات تخصصی کمتر استفاده کنم.

هدف کلی این وبینار این است که شما در پایان این جلسه بتوانید تمام نسبت های مالی و داینامیک بین آن ها را کاملا درک کنید و به درکی از مقایسه بین دارایی ها، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام شرکت های یک صنعت پی ببرید و در مرحله بعد بتوانید آینده وضعیت مالی بهترین شرکت های گروه را  پیش بینی کنید. درک نسبت های مالی، ابزار مهمی به صورت نموداری به شما می دهد که می توانید یک شرکت را با گذشته اش یا با هم گروه هایش در یک صنعت مقایسه کنید. بدون دانش مالی از تفسیر نموداری نسبت ها در اکسل عملا باعث ضرر زیان هنگفت شما خواهد شد که جبران آن ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود.

این وبینار به تمام فعالین اقتصادی و بورسی توصیه می کنم زیرا در اینجا به یادگیری نسبت هایی می پردازید که در زندگی شخصی شما نیز کاربرد زیادی دارد. این وبینار برای تمام دانشجویان علوم انسانی و مهندسی که میخواهند درکی از گزارشات و صورت های مالی بخش حسابداری خود داشته باشند نیز توصیه می شود.

برای مطالب روزمره اقتصادی و بورسی می توانید من را در شبکه های اجتماعی  تلگرام, توییتر و اینستاگرام

 t.me/PeymanMedia1

Instagram.com/PeymanMedia

Twitter.com/PeymanMedia

 دنبال کنید.

در قسمت بلیت ها دو نوع بلیت تعریف شده است.

بلیت رایگان

 از بلیت نوع اول می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. به یاد داشته باشید این بلیت برای شرکت در زمان وبینار رایگان است، اما فیلم وبینار در پنل شما قابل دانلود نخواهد شد.

بلیت با قابلیت دانلود فیلم و فایل اکسل کلاس

 برای دسترسی دائمی و قابل دانلود فیلم وبینار و فایل اکسل می توانید بلیت نوع دوم را با هزینه اندک تهیه کنید. فایل اکسل فرمول نویسی شده نیز بعد از وبینار از طرف مدرس برای شما ایمیل خواهد شد. پس از اتمام وبینار, با هماهنگی eseminar فیلم وبینار با قیمت ذکر شده در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

پس کم هزینه ترین راه برنامه ریزی برای حضور در زمان وبینار است. امیدوارم که از این وبینار استفاده لازم را ببرید. برای عزیزانی که بلیت قابل دانلود وبینار را خریداری می کنند، فیلم وبینار حداکثر دو روز بعد از اتمام وبینار در پنل قرار خواهد گرفت و فایل اکسل نیز در روز بعد از وبینار برای شما ایمیل خواهد شد.

ایام بکام – پیمان شوریابی

سرفصل‌های وبینار

مخاطبین
  • سرمایه گذاران حقیقی بورس ایران
  • علاقه‌مندان به حضور در بازار بورس
  • علاقمندان به ورود به بازار سرمایه
  • سرمایه گذاران بازار طلا
  • موسسان استارتاپ‌ها
  • دانشجویان علاقه مند به مباحث مالی
  • بازاریان
  • و...
سوالات متداول

قبل وبینار چیکار کنم؟

قلم و کاغذ یادتون نره که نکته برداری واجب هست.

پیمان شوریابی
پیمان شوریابی

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه رم ایتالیا , وست ویرجینیا آمریکا - تحلیلگر بورس و اقتصاد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.9 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
صفر تا صد نسبت های مالی
30 آبان 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:20
Host Cover
برگزارکننده: PeymanMedia
گزارش دادن
 انتخاب بلیت