موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار پیاده سازی اصول سئو و جذب بازدید اورگانیک

وبینار پیاده سازی اصول سئو و جذب بازدید اورگانیک

وبینار پیاده سازی اصول سئو و جذب بازدید اورگانیک

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار پیاده سازی اصول سئو و جذب بازدید اورگانیک
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش سئو

تکنیک‌های بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

دنیای دیجیتال و آنلاینی که همه ما در احاطه آن قرار گرفته‌ایم لزوم فعالیت‌های علمی استارت آپی را در این حیطه بیش از پیش کرده است و برای آنکه مخاطب استارت آپ را بشناسد اول باید موتورهای جستجوگر آن را شناسایی کنند.

اینجاست که اهمیت سئو برای استارت آپ بیش از پیش خودنمایی می کند. SEO در واقع بهینه سازی موتور جستجو است که نه تنها در شروع کار بلکه برای توسعه ادامه به آن نیاز می شود. ریزه کاری سئو، به روز شدن مدام الگوریتم‌های موتورهای جستجو نیاز به آموزش مدام و آپدیت شدن دارد که جز با گذراندن دوره های مربوط به آن میسر نمی شود.

محتوای دست اول و خاص هر استارت آپ ترافیک موتور جستجو را بالا برده و در نتیجه شما در صدر صفحات جستجو قرار می دهد نتیجه این کار آشنایی مخاطب با برند شما، ایجاد حس اطمینانی و بعد از آن وفاداری است تا به اهداف خودتان در استارت آپ برسید و سود و درآمد بالایی را نصیبتان کند.

اصل اول در سئو محتواست به قول معروف seo چون پادشاهی است که بر تخت محتوا می نشیند. تولید محتوای متنی دست اول، انتشار پست در وبلاگ و سوشال مدیا، تولید محتوای صوتی و ویدئویی و غیره توجه مخاطب را به استارت آپ شما جذب می کند و ترافیک بازدید از صفحات شما را بالا خواهد برد.

توجه به علایق مخاطب، انتخاب کلمات کلیدی مهم و ارزشمند، دنبال کردن رفتار مخاطب و آنچه جستجو می کند تمامی ابزاری هستند که راه را برای استارت آپ شود در رشد و بالندگی فراهم می کنند. هر کدام از این موارد ابزار خاص خود را دارند. این ابزار باید آگاهانه و با آموزش های مرتبط در دست گرفته شوند تا تأثیر آن ها در بهبود وضعیت شما تنها کوتاه مدت نباشد بلکه در دراز مدت به آنچه که هدف شما در راه اندازی استارت آپ و کسب و کار آنلاین بوده کمک کند.

در کنار محتوا انتخاب برند مناسب و دامنه نیز در سئو برای یک استارت آپ اهمیت ویژه ای دارد زیرا قرار است  با کمک سئو به یک نام ماندگار در ذهن مخاطبانی که مشتریان بالقوه شما هستند تبدیل شوید.

اهمیت تجربه کاربری را نیز فراموش نکنید، ماندگاری مخاطبان در صفحات وب سایت یک استارت آپ و کسب و کار و رضایت آن ها از اصول مهم seo و یک راه تبلیغ بی دردسر خواهد بود.

سئو فنی، سرعت بارگذاری و بالا آمدن صفحات، تم مناسب، به روزرسانی مرتب صفحات از دیگر مسائل مطرح در سئو برای استارت آپ به شمار می روند. سئو بدون آگاهی و آموزش انتخاب شیوه های فریب برای موتورهای جستجوگر شاید کوتاه مدت نتیجه بخش باشد اما با توجه به تغییر الگوریتم ها در طولانی مدت ممکن است ضربه جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد کند.

دنیای وب دنیای رقابت برای کسب جایگاه و رنکینگ بهتر است بنابراین اگر یک استارتاپ هستید بهتر است به تکنیک‌های بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو جدی تر از گذشته نگاه کنید و اگر بیرون از این فضا به یادگیری علاقه مند هستی بدانید که کسب و کارهای آنلاین بسیاری به دنبال سئو کار حرفه ای هستند کسی که آموزش دیده در این زمینه باشد و توانایی به روز رسانی دانسته های خود را داشته باشد.

فراموش نکنید موفقیت آنلاین یک استارت آپ در گرو افزایش بهره وری سایت و بهینه سازی سئو است تا از رقبا خود که هر لحظه در حال تلاش و تکاپو هستند جا نماند. غفلت به این امر عقب افتادن از دیگران و محقق نشدن اهداف را حاصل میکند. دوره‌های آنلاینی چون این وبینار با آموزش صحیح شما را در این گردونه رقابت نگه می دارد.

-----------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

   
سرفصل‌های وبینار
  • Content - SEO
  • Off page- SEO
  • On page- SEO
 
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • متخصصین مارکتینگ و سئو
 
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
علی حسینی
علی حسینی

سئو مستر سابق دیجیکالا و علی بابا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.7 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.5 از 5
4.8 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش سئو
سه‌شنبه 16 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت