موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار خاطرات یک سرمایه گذار کم ریسک

وبینار خاطرات یک سرمایه گذار کم ریسک

وبینار خاطرات یک سرمایه گذار کم ریسک

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار خاطرات یک سرمایه گذار کم ریسک
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

سلام خدمت همه ی شما هموطنان عزیز و گرامی

من سید محمد علوی هستم مدرس و سخنران در حوزه رشد کسب و کار ، افزایش درآمد و سرمایه گذاری

(دانلود رزومه سید محمد علوی)

نمی دونم قبلا حداقل از یکی از آموزش های بنده استفاده کردین یا نه ولی باید این نکته رو خدمتتون عرض کنم که آموزش های تیم اکادمی علوی از جنس تجربه هست.

 

من به هیچ عنوان به آموزش صرف اعتقادی ندارم و همیشه نظرم این بوده،هست و خواهد بود که یک مدرس باید در حوزه ای که آموزش می دهد موارد مختلف را تجربه کند و سپس با تجربیاتش به مخاطبان خودش آموزش بدهد تا آنها بتوانند بالاترین بهره ممکن را از آموزش ها به دست بیاورند.

 

اما جنس این وبینار رو خیلی شیرین تر کردیم و تلفیقی از آموزش،تجربه و خاطره رو در کنار هم قرار دادیم تا بتونید خیلی خیلی بهتر از اون نتیجه بگیرید.

تو این وبینار قراره خاطره بازی کنیم.

قراره من سید محمد علوی خاطرات خودم در سرمایه گذاری(شروع سرمایه گذاری با پول های کوچک که نتایج بزرگی به همراه داشته و دارد) رو خدمت تون ارائه کنم.

 

 

شما هم می تونید از این خاطرات الگو بگیرید اونجاهایی که نتایج خوبی  برای من به همراه داشته رو شما هم تجربه کنید و جاهایی که اشتباه کردم رو شما تکرار نکنید.

 

سرمایه گذاری ، فوق العاده لذت بخش و شیرینه،اون هم با پول های کوچک،وقتی که می بینی با پول های کوچک زندگیت داری سرمایه گذاری های بزرگی رو شروع می کنی و ضمنا باعث میشی در گذر زمان ارزش پولت کم نشه.


 

می خوام بهتون بگم چگونه تونستم با یک میلیون تومان سرمایه گذاری رو شروع کنم و چیکار کردم که یک سال و نیم بعد با کمترین ریسک ممکن اون یک میلیون تومان رو تبدیل کردم به یک مغازه دویست میلیون تومانی تو یه شهر کوچیک.

 

می خوام بهتون بگم چگونه با یه ربع سکه در سال 96 سرمایه گذاری رو شروع کردم و در سال 1399 اون رو تبدیل کردم به چندین سکه بهار آزادی.

 

می خوام بهتون بگم چگونه یک مغازه نیمه کاره در یک روستا رو در سال 80 به قیمت یک میلیون تومان خریدم و الان در سال 1399اون رو شصت میلیون نمی فروشم و یقین داشته باشید سال بعد اون رو هفتاد میلیون هم نخواهم فروخت و در سال بعد هم....

خلاصه می خوام بهتون بگم چطوری خیلی کوچیک شروع کردم و بزرگ ترش کردم

می خوام یه نقشه راه دقیق بزارم جلو پاتون تا شما هم اگه دوست دارین شروع کنید

البته بهتره که دوست داشته باشین چون اگه سرمایه گذاری نکنید باید شاهد بی ارزش شدن پول تون باشید

اگر دوست دارین وضع مالی تون رو به راه بشه باید بتونید سرمایه گذاری کنید

اگر پول و درآمد زیادی ندارید بهتون خواهم گفت چگونه با پول های کوچک سرمایه گذاری رو شروع و در ادامه اون رو رشد بدین.

 

همیشه و همیشه و همیشه و همه جا داد و فریاد می زنم که آقا ، خانم،خصوصا تو اقتصاد ما که با ابهامات نسبتا زیادی همراه هست تخم مرغ هاتون رو تو یه سید نچینید،حتی اگر تو یه مورد دیدین سود خوبی وجود داره و یا افرادی رو می بینید یا می شناسید که سودهای خوبی رو تجربه کردن بازهم شما ریسک نکنید و سرمایه تون رو هر چند اندک هم باشه روی گزینه های مختلف تقسیم کنید.

چند مدت قبل یکی از اقوام دورمون اومده بود ماشینش رو فروخته بود و در بورس سهام خریده بود.بعد از مدتی سهامش افت کرد و خیلی متضرر شد چونکه فقط فهمیده بود چند نفری در بورس سود کرده اند اومد و این کار رو انجام داد.

 

وقتی شما تمام سرمایه ی زندگیت همین ماشینه و چیز دیگه ای نداری چرا باید بیای و این ریسک رو انجام بدی و یه دفعه بدون اینکه علم و تجربه ی لازم در مورد سرمایه گذای در بورس رو به دست بیاری بیای و این چنین ریسکی رو انجام بدی.

بنده ی خدا این قدر ناراحت بود که نزدیک بود از دست بره.

یا تو بحث دلار که وقتی با افزایش قیمت مواجه شده بود طرف خونه رو فروخته بود و دلار خریده بود،آخه برای چی آدم باید همچین کارایی رو انجام بده،این کارا ریسکه و گاهی وقت ها شاید فقط اگر یه ذره معادلات شما غلط از آب دربیاد احتمال داره برای شما خیلی گرون تموم بشه و شما ضرر و زیان بسیار بزرگی رو متحمل بشی.

 

(البته این نکته رو یادآوربشم که من خودم هیچ وقت در زمینه ارز و دلار سرمایه گذاری نداشتم و چون خودم تجربه و خاطره ای تو ای حوزه نداشتم پس به شما هم پیشنهاد نمی کنم)

 

به عنوان مدرس،اعتقاد و باورم بر این است که یک مدرس تا خودش چیزی را تجربه نکرده باشد نباید آن را آموزش دهد و در آموزش هم فقط باید از تجربیات خودش صحبت کند،چیزی که قرار است در این وبینار من به صورت خاطره برای شما تعریف نمایم.

 

 

اما خاطرات من در سرمایه گذاری مربوط به چه مواردی است؟

در زمینه های زیر حرف ها و خاطرات بسیار زیادی دارم که خالی از لطف نیست با شما بزرگواران در میان بگذارم:

خاطرات سرمایه گذای در حوزه زمین و ساختمان که بدون هیچ ریسکی و فقط با یک میلیون تومان شروع کردم که نتایج بسیار مثبتی برای من به همراه داشت و البته هنوز هم داردو در ادامه هم خواهد داشت.

خاطرات سرمایه گذای در حوزه سکه و طلا که بدون هیچ ریسکی و فقط با پانصد هزار تومان شروع کردم که نتایج بسیار مثبتی برای من به همراه داشت و البته هنوز هم داردو در ادامه هم خواهد داشت.

خاطرات سرمایه گذای در بانک که بدون هیچ ریسکی و فقط با صد هزار تومان شروع کردم که نتایج بسیار مثبتی برای من به همراه داشت و البته هنوز هم داردو در ادامه هم خواهد داشت.

خاطرات سرمایه گذای در بورس که بدون هیچ ریسکی و فقط با دویست هزار تومان شروع کردم که نتایج بسیار مثبتی برای من به همراه داشت و البته هنوز هم داردو در ادامه هم خواهد داشت.

حالا اصلا چرا سرمایه گذاری؟چرا پس انداز نکنیم؟

شاید در نگاه اول پس انداز بدون هیچ چالشی به نظر برسد و اینجوری با خودمان بگوییم که بخشی از درآمدمان را پس انداز می کنیم.

شاید پس انداز در کشور دیگری که قیمت ها ثابت است خوب باشد اما در ایران مناسب نیست چون در کشور عزیز ما ایران شما هر چیزی داشته باشی بالاتر و باارزش تر از پول است.

 

با ریسک و ترس سرمایه گذاری چه کار کنیم؟

یادتونه وقتی دانش آموز بودیم موقع امتحان چه کسانی هیچ استرسی نداشتند؟

همیشه دو گروه بودند که بدون هیچ ترس و استرسی می رفتند و امتحان می دادند.

گروه اول:دانش آموزانی که خیلی مطالعه کرده و کاملا آماده بودند.

گروه دوم:کسانی که اصلا مطالعه نکرده بودند و به هیچ عنوان آماده امتحان نبودند.

اون گروهی که دست و پا شکسته و یه مطالعه مختصری داشتند تقریبا همیشه استرس داشتند.

در بحث سرمایه گذاری نیز همین مساله صادق است.وقتی شما آموزش های لازم را ندیده باشید همیشه استرس دارید و می ترسید کاری را انجام دهید.

 

اگر می خواهید از راه میان بر استفاده نمایید می توانید از تجربیات دیگران بهره مند شوید و ببینید دیگران در سرمایه گذاری های خود چه کار کرده اند و چه تجربیاتی دارند و شما می توانید دقیقا از تجربیات آنها بهره مند شوید.

 

در این حالت شما کارهای مثبت آنها را انجام داده و اشتباهات آنها را تکرار نخواهید کرد.این کار می تواند باعث رشد و موفقیت بیشتر شما شود.

 

طبیعی است که اگر بخواهید بدون آموزش و کسب تجربیات لازم وارد فضای سرمایه گذاری شوید همیشه استرس داشته باشید و به توفیقات زیادی هم نرسید.

 

باید بپذیریم که اگر کوتاهی از خودمان باشد و برای بهتر شدن اوضاع خودمان تلاشی نکنیم،حق گله و شکایت از شرایط را نداریم.

 

بهانه هایی برای ثبت نام نکردن در این وبینار:

1-ما رو چه به سرمایه گذاری،ما در هزینه های روزمره ی خودمون هم موندیم.

2-شما راست نمی گین،مگه میشه با پانصد هزار تومان،یک میلیون تومان، سرمایه گذاری رو شروع کرد؟

 

اگر شما سرمایه گذاری را بیاموزید:

می توانید تا حد زیادی مانع کاهش ارزش پول خود شوید.

بر دارایی های خود اضافه نمایید.

بعد از چند سال فعالیت به استقلال مالی برسید.

 

شما فقط سه راه حل دارید:

1-خودتان امتحان کنید و با آزمون و خطا بیاموزید.

2-از تجربیات فردی که قبلا این مسیر را طی نموده استفاده نموده و این مسیر را مطمئن تر طی نمایید.

3-بی خیال سرمایه گذاری شده و ضمن فرورفتن در روزمرگی هر روز شاهد کاهش ارزش پول خود باشید.

 

اگر هنوز هم در مورد این وبینار سوال یا ابهامی دارید با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

 

بدون هیچگونه نگرانی در این وبینار ثبت نام نمایید،اگر از محتوا راضی نبودید می توانید از ضمانت بازگشت مبلغ استفاده نمایید.

 

 
سرفصل‌های وبینار
سرفصل‌های وبینار

در این وبینار سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مانند سکه و طلا،زمین و ساختمان و... که با مبالغ اندک شروع شده را در قالب خاطرات بسیار جذاب و شنیدنی برای شما تعریف خواهیم کرد.

واقعا براتون جالب نیست که یک نفر با یک میلیون تومان استارت بزنه و بعد از یکسال اون رو به یک مغازه تبدیل کنه؟

تو وبینار پیش رو به طور کامل در موردش صحبت خواهیم کرد.

تو این وبینار فقط خاطره می شنوید و ضمن کسب تجربه،لذت هم خواهید برد.

 

در این وبینار خواهید آموخت ما کجاها اشتباه کردیم و شما اون اشتباهات رو تکرار نخواهید کرد،ضمن اینکه اون جاهایی که ما نتایج خوبی کسب کردیم رو شما هم می تونید امتحان کنید و از اون نتایج و تجربیات خوب بهره مند بشین.

 

این نکته رو فراموش نکنید که شما می تونید سرمایه گذاری های چند صد میلیونی رو با کمتر از یک میلیون تومان شروع کنید و این میتونه یک فرصت بی نظیر و جرقه ای برای اتفاقات بسیار خوب در زندگی مالی شما باشه.

 

شاید شما هم از اون دسته از بزرگوارانی هستید که احساس می کنید این امر خیلی دور از ذهن می باشد و چنین چیزی امکان پذیر نیست و از محالات است که ما بتونیم با کمتر از یک میلیون تومان و یا حتی اصلا یک میلیون تومان سرمایه گذاری رو شروع کنیم اما ما در تیم آکادمی علوی قصد داریم در قالب خاطره ار فعالیت هایی که خودمون داشتیم این موضوع رو برای شما اثبات کنیم.

مخاطبین

کسانی که دوست دارند سرمایه گذاری رو بدون هیچ ترس و ریسکی شروع کنند

کسانی که تمایل دارند با یک مبلغ خیلی کوچک،سرمایه گذاری رو استارت بزنند

کسانی که دوست دارند از بی ارزش شدن پول و نقدینگی خودشون جلوگیری کنن

کسانی که دوست دارند دارایی های کوچک خودشون رو پس از مدتی به دارایی های بزرگ تر تبدیل نمایند

کسانی که دوست دارند با سرمایه گذاری (حتی با مبالغ کوچک)اوضاع مالی خودشون رو بهتر و بهتر کنن

البته اگر از ما می شنوید بهتره همه تو این رویداد آنلاین ثبت نام کنیم،چرا که اقتصاد و وضعیت تورم در کشور ما به گونه ای است که حتما حتما باید بخشی از پول و درآمد خودمون رو به سرمایه گذاری اختصاص بدیم.

مبلغ بلیت وبینار هم به گونه ای تعیین شده است که هیچ کس برای ثبت نام در این وبینار مشکلی نداشته باشد

سوالات متداول

اگر موقع وبینار آنلاین نشویم بعدا می توانیم از ویدیو وبینار استفاده نماییم؟

بله،البته خیلی بهتر است که موقع وبینار آنلاین بشید تا سوالات احتمالی رو از مدرس پرسیده و همونجا جواب بگیرید.

چند روز بعد از برگزاری وبینار ، ویدیو در اختیار ثبت نامی ها قرار داده خواهد شد؟

بهتون قول میدیم که حداکثر 72 ساعت بعد از برگزاری وبینار ، فیلم اون در پنل کاربری شما قرار گیرد.

آیا این وبینار معارفه دوره دیگری است؟

به هیچ عنوان،محتوای این وبینار کاملا تخصصی و به روز شده هست و قرار نیست در این وبینار شرکت در دوره آموزشی دیگری به شما پیشنهاد شود.

تو این وبینارسورپرایزی چیزی هم هست؟

در پایان وبینار حتما حتما خبرهای خوبی برای شما خواهیم داشت.

سید محمد علوی
سید محمد علوی

(مدرس، سخنران، کارشناس و مشاور کسب و کار)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه دو ساعته وبینار
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
ساعت 14:30
ساعت 16:30
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی علوی
 انتخاب بلیت