موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جذابترین بازارهای سرمایه گذاری و پرسودترین سبد آبان ماه ظرفیت محدود

وبینار جذابترین بازارهای سرمایه گذاری و پرسودترین سبد آبان ماه ظرفیت محدود

وبینار جذابترین بازارهای سرمایه گذاری و پرسودترین سبد آبان ماه ظرفیت محدود

ذخیره کردن
وبینار جذابترین بازارهای سرمایه گذاری و پرسودترین سبد آبان ماه ظرفیت محدود
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

همه می پرسند کجا سرمایه گذاری کنم که سود بیشتری بگیرم و دردسر کمتری داشته باشم؟ خیلی ها می گویند نمی خواهم مثل دلالها سرمایه گذاری کنم و نگران نگهداری امن و تقلب در خرید طلا و ارز و سکه و ... هستم. بعضی ها دنبال کم کردن ریسک و مالیات سبد سرمایه گذاری خودشان هستند و ... .
این وبینار برای جواب به موارد بالاست. به ما می گوید که الان وقت خرید چه چیزهایی است و فروش چه مواردی و به چه رویدادهایی باید حواسمان جمع باشد در ماه(های) پیش رو. 
در این وبینارها از هر چهار روش اصلی تحلیل استفاده می شود: 
1) تکنیکال (نمودارها، روندها، الگوها و کانالها به خصوص پیش بینی تغییرات قیمتی کوتاه ‌مدت در ارز، طلا، سکه و اونس)
2) فاندامنتال (تقویم اقتصادی و تغییرات در قوانین و مالیاتها و وامها و دیگر رویدادهای کلیدی اثرگذار به خصوص در صنایع بورسی و اوراق اخزا ، مسکن ، آپارتمانهای شهری، خودروهای داخلی، نفت، آتی زعفران و ...)
3) تکنوفاندامنتال (روشهای ترکیبی و مقایسه همبستگی و واگرایی بازارها با یکدیگر به خصوص در تحلیل مداخلات در بازارها و تشخیص روندها و حجم های مشکوک و ...  )
4) مالی رفتاری و روانشناسی بازارها (شناخت سرشت بازارها و عادات رفتار بازیگران اصلی و تازه واردهای آنها در ایران؛ به خصوص در نوسانات ییلاقات، ویلا، خودروهای خارجی و ...)
استفاده همزمان از این چهار روش و تحلیل همزمان انواع بازارها نیاز به خبرگی بالایی دارد که مدرس این وبینار و تیم تخصصی تحلیل، تجربه زیادی در ارائه مشاوره و برگزاری کارگاه های موفق در این حوزه ها دارند.
در این وبینارها تغییرات ماهانه و فصلی چهار بازار اصلی و قانونی کشور یعنی مسکن، طلا، ارز و بورس را بررسی و در هر ماه متناسب با شرایط آن بازارها بررسی میکنیم.در حین وبینار و به ویژه در بخش پایانی آن هم پرسش و پاسخهای کاربردی و داغی خواهیم داشت و می توانیم سوالات خودمان را هم بپرسیم. همچنین برای مرور مطالب و پرسش و پاسخها، فیلم به همه ثبت نام کنندگان (و حتی غایبان احتمالی) تقدیم می شود.
تجربه وبینارهای قبلی نشان از استقبال بالای سرمایه گذاران، مدیران و کارآفرینان موفق کشورمان دارد و مباحث مطرح شده توسط استاد مجرب و پرسابقه این وبینار و سوال و جوابها، اکثر موضوعات و دغدغه های روز را پوشش می دهد. شما هم می توانید به این شبکه با هوش از سرمایه گذاران بپیوندید و از دغدغه ها و سوال و جوابهای کل اعضای شبکه لذت و بهره ببرید.

مهدی کنعانی
مهدی کنعانی

مشاور و مدرس سرمایه گذاری و کسب و کار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار سبد سرمایه گذاری
20 مهر 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
گزارش دادن
 انتخاب بلیت