موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اجرای یک پروژه داده کاوی با RapidMiner

وبینار اجرای یک پروژه داده کاوی با RapidMiner

وبینار اجرای یک پروژه داده کاوی با RapidMiner

ذخیره کردن
وبینار اجرای یک پروژه داده کاوی با RapidMiner
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

اگر می‌خواهیم از دانش پنهان در داده‌های مشتریان استفاده کنیم می‌بایست توان تحلیلی داده‌های مشتریان را در سازمان ایجاد کنیم تا بتوانیم با استفاده از توان تحلیلی به الگو، مدل و مفهومی فراتر از داده‌های خام دست یابیم و اگر توان تحلیل داده‌ها وجود نداشته باشد، جمع‌آوری این حجم از داده نه‌تنها هیچ فایده‌ای ندارد بلکه هزینه‌هایی را نیز برای جمع‌آوری و نگهداری در سازمان در پی خواهد داشت. ازاین‌رو داده‌کاوی برای بسیاری از سازمان ها به یک حوزه مهم و راهبردی تبدیل‌شده است.

داده‌کاوی فرایند تجزیه‌وتحلیل داده‌ها از دیدگاه‌های مختلف و خلاصه‌سازی آن در قالب اطلاعات ارزشمند است که به سازمان‌ها و شرکت‌ها برای جستجوی الگوی پنهان در یک گروه و کشف روابط ناشناخته در داده‌ها کمک می‏رساند.

زبان ها و نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید برای تحلیل داده‌های مشتریان خود از آن‌ها استفاده کنید. یکی از معروف‌ترین و متداول‌ترین نرم افزارهای مربوط به داده‌کاوی، RapidMiner است. ما در مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مُدام) می‌خواهیم برای کسانی که علاقمند به موضوع تحلیل داده‌ها هستند وبیناری را برگزار کنیم و در این وبینار به انجام یک پروژه داده‌کاوی در نرم‌افزار RapidMiner بپردازیم.

نرم افزار RapidMiner ظاهر زیبا و کاربرپسندی دارد. یادگیری آن آسان است و برای کسانی که می‌خواهند بدون نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی به تحلیل داده‌های خود بپردازند انتخاب خوبی است.

     
سرفصل‌های وبینار

در این وبینار به چه موضوعی می‌پردازیم؟

در این وبینار می‌خواهیم روی یک مجموعه داده کار تحلیل داده‌ها را با استفاده از نرم‌افزار RapidMiner انجام بدهیم و یک مدلسازی کاملا کاربردی را در محیط نرم افزار اجرا کنیم.

در واقع می خواهیم یک مدل ترکیبی انتخاب ویژگی، خوشه بندی و رده‌بندی را با استفاده از RapidMiner پیاده‌سازی کنیم. اگر می خواهید با جزئیات بیشتری بدانید که در این وبینار به چه مباحثی می پردازیم . مدلی که قرار است پیاده سازی شود یک مدل سه مرحله ای است و با استفاده از این مدل می خواهیم به پیش بینی گروه مشتری تازه وارد بپردازیم

  •   مرحله اول خوشه بندی مشتریان و تحلیل خوشه ها و برچسب گذاری به هر خوشه
  •   مرحله دوم انتخاب ویژگی های تاثیر گذار. در این مرحله یک روش ترکیبی انتخاب ویژگی ارائه می شود.
  •   مرحله سوم ساخت مدل پیش بینی و استخراج قانون
 
 
 
مخاطبین

 

 
 
 
 
دکتر شقایق ابوالمکارم
دکتر شقایق ابوالمکارم

مشاور و مدرس داده کاوی و سابقه تدریس نرم افزار های داده کاوی و انجام پروژه های داده کاوی به مدت شش سال

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار اجرای یک پروژه داده کاوی
سه‌شنبه 20 اسفند 1398
ساعت 20:00
ساعت 22:30
adds-cart
 انتخاب بلیت