موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا IELTS

وبینار آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا IELTS

وبینار آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا IELTS

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا IELTS
توضیحات وبینار

شرکت در وبینار آنلاین آموزش زبان انگلیسی از صفر تا IELTS در سراسر کشور مشهد، تهران...

در  کوتاهترین زمان انگلیسی را کاملا روان البته کاربردی صحبت کنید با کسب نمره دلخواه تان در آیلتس IELTS 

■ اگر از حضور در موسسات مختلف زبان خسته شده اید! مشکلات شما را می دانیم و برای آن ها راه حل های ویژه ای داریم!!

⚘هر روز باید بهتر بشی اصلا از شرایط قبلیت راضی نباش .

در این شیوه و متد ما  یه جوری یاد میگیرید که انگار در روز از صبح تا شب سفر می کنید به انگلستان ‼

فرصتو از دست ندید که ظرفیت خیلی خیلی محدوده ‼

میتونید بدون نیاز به کلاس از سطح نزدیک به صفر به راحتی مثل جت به بالاترین سطح زبان برسید. این روش مناسب همه هست (البته حداقل باید دبیرستان را گذرانده باشید ). در نظر بگیرید برای صرفا رفت و آمد به یه کلاس زبان چه زمان ارزشمندی وهزینه ای از شما تلف میشه ؟ هزینه های کلاس های زبان هم که هر روز بیشتر از دیروز و سر به فلک می کشد. با این مشکلات چه کاری میشه کرد تا از سکوی پرتاپ موفقیت که سرعت تکنولوژی هر روز بیشترهم میشه عقب نمانیم؟

ایا آموزش زبان انگلیسی سریع امکان دارد ؟ جواب شما یه بله ی بینظیر است قراره بهترین متد موجود برای زبان آموزی رو آموزش بدم. ارزش این متد خیلی بیشتر از مبلغی است که روی این وبینار گذاشته شده است..

هرانسانی عادی توانایی این رو داره که تا 10 زبان رو یاد بگیره. این فوق العاده نیست؟

? آموزش انگلیسی زیر نظر مدرس دانشگاه ، کاندید دکترا ؛ مترجم و کارشناس پایه یک دادگستری در امور زبان بین المللی و دارنده مدرک لوح تقدیر از دکتر ویلیرز استادبین المللی سمینار آکسفورد از انگلستان در ایران ..

* برترین برنامه ریزی پمفلت آموزشی صفر تا صد

⚘آیا آرام و با تردید صحبت می کنید و دائما نگران اشتباهات گرامری هستید؟

⚘ آیا به خاطر ضعف در زبان انگلیسی موقعیتهای شغلی عالی را از دست داده اید؟

⚘ آیا مدیر شما از شما خواسته تا هر چه سریعتر زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟

⚘ قصد مسافرت یا اقامت در کشورهای انگلیسی زبان به انگلیسی دارید ؟

? چه می شد اگر می توانستید همه آنچه که در فیلم ها، آهنگ ها و مکالمات انگلیسی می شنوید را به طور کامل بفهمید و بدون اضطراب از اشتباه کردن با لهجه ای فصیح و با اعتماد به نفس مثل یک انگلیسی زبان صحبت کنید؟!

با توجه به محدودیت جذب به محض تکمیل ظرفیت کلاس ها، ثبت نام دوره بهاره ما به پایان می رسد.❗️

در این وبینار بلیط خریداری شده جهت اولین جلسه همین کارگاه آموزش مکالمه کاربردی با اهداف ویژه انگلیسی جهانگردی - تجاری - تحصیلی- دانشجویان و پیش نیاز IELTS میباشد که در صورت تمایل به ادامه جلسات دوم الی آخر بعدی میتوانید مجدد بلیط جلسه بعد را خرید کنید

 

شما در 2 دوره با من میتوانید انگلیسی را کاملا روان و کاربردی صحبت کنید با کسب نمره دلخواه تان در آیلتس که در صورت تمایل  پس از همین جلسه اول وبینار میتوانید به دو صورت تصمیم بگیرید و اقدام کنید یا 1- برای فقط بلیت جلسه بعدی در همان زمان ثبتنام کنید و یا برای کل سه ماه اول از ۶ ماه مذکور بلیط کل دوره  اول ( ۴۰ جلسه ) را با تخفیف ویژه بمبلغ ۹۰۰/۰۰۰ تومان میتوانید خریداری کنید.

پس از برگزاری جلسه اول میتوانید یا برای فقط جلسه بعدی یا برای کل دوره با تخفیف ویژه تقاضای ثبتنام کل دوره را بدهید

آیا لازم است برای یادگیری زبان انگلیسی هزینه کنم؟

دوست عزیز اولا این وبینار رایگان است چنانچه همین الان بلیط رایگان را ثبتنام کنی وگرنه دیر اقدام کنی هزینه این وبینار به اندازه پول یک ساندویچ است در حالی که دارید بر روی پیشرفت آینده شغلی و شخصیتی تان..... در این وبینار سرمایه گذاری میکنید

سال نو؛ اتفاق شگفت انگیز ایندفعه فقط برای شما! زمان را از دست ندهید و همین لحظه به ما ملحق شوید. این میتونه اولین و مهمترین تغییرتون توی سال جدید باشه. پس همین الان ثبتنام کنید و آماده یادگیری زبان انگلیسی در خانه کنار خانواده  یا محل کار تان در هر جا از سراسر دنیا یاد بگیرید تا پیشرفت کنید..

کارنامه شاگردان و رزومه استادان ما گواه و اعتبار ماست...

اطلاعات بیشتر ☎️ 09154515315

سرفصل‌های وبینار

این دوره شامل ۲پارت میباشد

1-پارت اول شامل این  بلیط خریداری شده جهت اولین جلسه  همین کارگاه آموزش مکالمه کاربردی با اهداف ویژه انگلیسی جهانگردی - تجاری - تحصیلی- دانشجویان و پیش نیاز IELTS میباشد همراه با  جملات عمومی و پر بسامد که در صورت تمایل به ادامه جلسات دوم الی آخر بعدی  میتوانید مجدد بلیط جلسه بعد را خرید کنید یا بلیط کل دوره ۴۰ جلسه  را  با تخفیف  ویژه بمبلغ  ۹۰۰/۰۰۰ تومان خریداری کنید بطوریکه در پایان دوره زبان آموزان توان مکالمه کاربردی روان و افزایش قدرت شنیداری در  درک فیلم و نوشتاری را براحتی کسب کنند .

2-پارت دوم شامل مباحث پیشرفته و عمیق تر است که در صورت تمایل علاقه مندان میتوانند با پرداخت شهریه ای معقولانه و اقساطی وارد پارت دوم شوند وطی یک دوره چند ماهه انگلیسی را روان وکاربردی صحبت کنند و در آزمون IELTS نمره دلخواه خود را کسب نمایند زیرا کارنامه شاگردان و رزومه استادان ما گواه اعتبار ماست...

 برای اطلاعات بیشتر 09154515315

مخاطبین

مخاطبین این وبینار  کسایی هستند که برای خودشون ارزش قائلند و میدانند در جهان چیزی ارزشمند تر از سرمایه گذاری روی خودش و آشنایانش نیست که میتواند این دوره را به دوستانش حتی هدیه کند نه افرادی که از فرصت های طلایی مهیا شده مثل این وبینار را استفاده نمیکنند و همیشه در حال نق زدن و غر زدن هستند به جای تلاش..

 مطمئن باشید داریدبا قیمت معادل یک ساندویچ ناقابل سرمایه گذاری بزرگی روی خودتون توی این وبینار شرکت میکنید. پس همین الان ثبتنام کنید تا سفری پر هیجان را شروع کنیم....

✔ ویژه عمومی
✔ ویژه مهاجرین
✔ ویژه ی تاجران
✔ ویژه ی مسافران
✔ ویژه ی مدیران شرکتها
✔ دوره زبان ویژه وکلا و پزشکان

و متخصصان بازاریابی و دیجیتال وتکنولوؤی

 

سوالات متداول

لینک کلاس آنلاین را چگونه دریافت کنم؟این دوره آنلاین میباشد یا حضوری؟

این آموزش سراسری بصورت آنلاین در همه جای کشور قابل دسترس میباشد که پس از ثبتنام لینک ورود به کلاس مجازی برایتان ارسال گردد..

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

مبتدی تا متوسط

آیا پس از این کارگاه شما برنامه ای برای ادامه و بروزرسانی زبان آموزان دارد؟

بله دوست عزیز اصلا هر روز باید بهتر از دیروزتان باشید عزیزم علم بی پایان است و هرگز متوقف نمیشود بعد از جلسه وبینار میتوانید برای دوره ۴۰ جلسه ای اقدام کنید

وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟

یک لبخند مثبت و لپتاب یا حداقل موبایل

پیام اکوان
پیام اکوان

مدرس دانشگاه و مترجم و کارشناس دادگستری در زبان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.3 از 5
2.3 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول از 40 جلسه آموزش مکالمه کاربردی با اهداف جهانگردی - تجاری - تحصیلی پیش نیاز IELTS است که درصورت تمایل در همان وبینار برای جلسات بعدی میتوانید ثبت نام کنند
پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: پیام اکوان
گزارش دادن