موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی (جلسه 3).کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه

وبینار آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی (جلسه 3).کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه

وبینار آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی (جلسه 3).کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه

شروع وبینار:   8 تیر 01 - ساعت 17:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی (جلسه 3).کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

تحلیل تکنیکال چیست؟  

در امور مالی به روش تجزیه و تحلیل برای پیش بینی بینی جهت قیمت ها از طریق مطالعهٔ داده‌های قیمتی گذشتهٔ اطلاق می‌شود. تحلیل‌گران تکنیکال با استدلال آن که عرضه و تقاضا در نهایت باعث کشف قیمت می‌شود، با بررسی و مطابقت گذشته نمودار قیمت و پیدا کردن الگوهای متفاوت و تکرارشونده ی آینده، قیمت یک دارایی را پیش‌بینی می‌کنند.  تحلیل تکنیکال اولین بار توسط چارلزداو در اواخر قرن 19 میلادی  ارائه شد . تحلیل فنی (تکنیکال)بر اساس این فرض انجام می‌شود که فعالیت‌های معاملاتی گذشته می‌تواند تأثیر بسزایی در روند آتی بازار داشته باشد. معامله گرانی که از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند، شاخص‌ها و معیارهای مختلفی را برای بررسی روند بازار (بر اساس نمودارها و حرکات قیمت) به کار می‌گیرند.

یک اصل اساسی در تجزیه و تحلیل فنی این است که قیمت یک بازار منعکس‌کننده کلیه اطلاعات مربوط به آن بازار است؛ بنابراین یک تحلیلگر فنی به جای الگوی خارجی مانند رویدادهای خبری و اصول اقتصادی، به تاریخ الگوی تجارت یک کالا و امنیت بازار نگاه می‌کند. اعتقاد بر این است که به دلیل رفتار جمعی و الگوی سرمایه‌گذاران، اقدام قیمت تمایل به تکرار دارد. از این رو تجزیه و تحلیل فنی بر روندها و شرایط قابل شناسایی متمرکز است.

جهت اضافه شدن به کانال آموزشی به واتساپ شماره 09367879480 پیام دهید.

سرفصل‌های وبینار

وبینار حاضر در هشت جلسه  برگزار می شود که به مرور سایر جلسات در ایسمینار درج خواهند شد. وبینار حاضر سومین جلسه از مجموعه وبینارهای آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی می باشد.

سرفصل کلی مطالب:

فصل اول/ آشنایی مقدماتی (بطور خلاصه شامل اصول تحلیل تکنیکال، انواع نمودار، آشنایی با نرم افزارهای تحلیل تکنیکال و فرق نمودار بر اساس لگاریتم و حسابی می باشد.)

فصل دوم/کندل شناسی (بطور خلاصه شامل انواع الگوهای شمعی) 

فصل سوم/ مباحث پایه (بطور خلاصه شامل انواع روندها، تفاوت حرکت و اصلاح، انواع حرکت، پولبک، بریک اوت و نشانه های پایان روند می باشد)

فصل چهارم/ فیبوناچی

فصل پنجم/الگوها (بطور خلاصه شامل آموزش انواع الگوهای کلاسیک همانند پرچم، ... و نهایتا wolfe wave می باشد.)

فصل ششم/اندیکاتورها (بطور خلاصه شامل آموزش اندیکاتورهای مهم همانند Rsi، Macd، Zig zag، Mad و ... می باشد)

فصل هفتم/ مدیریت ریسک و سرمایه (بطور خلاصه شامل مباحثی همانند نحوه سرمایه گذاری، استراتزی یا پنل معاملات شخصی، امبدواری و انتظار کاذب، انواع ریسک بازار و راههای کاهش آن، حد ضرر، حد سود، جابجایی حد ضرر و ... می باشد)

فصل هشتم/آموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو)

سولماز صفری
سولماز صفری

دکترای اقتصاد

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه 3
چهارشنبه 8 تیر 1401
ساعت 17:00
ساعت 20:00
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت