موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار معرفی کتاب مغز زنان

وبینار معرفی کتاب مغز زنان

وبینار معرفی کتاب مغز زنان

ذخیره کردن
وبینار معرفی کتاب مغز زنان
توضیحات وبینار

بخشی از کتاب مغز زنان نوشته خانم لوان برزندین ترجمه دکتر فروغ صباح شجاع نوری و دکتر سیده فاطمه موسوی اساتید روانشناسی دانشگاه الزهرا (س)

دانشمندان، بین مغز زنان و مردان بیش از یکصد تغییر ساختاری را کشف کرده‎اند، امّا این تفاوت‎ها، جنسیّت را محدود نکرده، بلکه شناخت ما را از تفاوت‎های موجود بین دو جنس زن و مرد شفاف‎تر نموده تا با آگاهی و بصیرت نسبت به تصمیم گیری‏های خود در حیطه‎های مختلف تعلیم، تربیت، مشاوره و درمان رفتار نماییم.

بنابراین، برای باور اینکه والدین و آموزشگران در ایجاد محیطی که برای پسران و دختران مساوی باشد، باید بیشتر تعمّق و احتیاط کنند، دلیل کافی وجود دارد.

چرا زنان توانایی کلامی بالایی دارند؟ چرا آنها در به‎یادسپاری و یادآوری جزئیات نسبت به مردان نیرومندتر عمل می‎کنند؟ چرا زنان گرایش زیادی به جمع دوستان و گروه‎های زنانه دارند؟

اینگونه پرسش‎ها سوالاتی است که هر دو جنس در سراسر عمر در پی پاسخگویی به آن بوده، به نظر می‎رسد انگیزۀ تالیف و بالطیع ترجمۀ کتاب «مغز زنان» یافتن پاسخ‎های مبتنی بر فرایندهای عصب-روان‎شناختی است تا آگاهی هرچه بیشتری از پیش زمینه‎های رفتاری و روان‎شناختی زنان در خانه و اجتماع برای خوانندگان فراهم نماید.

شما می توانید از طریق سایت انتشارات پرکاس به نسخه کاغذی کتاب و از طریق اپلیکشین کتابچین ebook کتاب را تهیه نمایید.

حورا وهاج
حورا وهاج

مدیر روابط عمومی انتشارات پرکاس

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2 از 5
1.5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
معرفی کتاب
چهارشنبه 7 خرداد 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: انتشارات پَرکاس