موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار فروش به سبک حرفه ای ها

وبینار فروش به سبک حرفه ای ها

وبینار فروش به سبک حرفه ای ها
توضیحات وبینار

در این وبینار شما هر سمتی در بازار کار دارید کارآفرین هستین، بازاریاب هستین، فروشنده و یا مدیر فروش هستین و یا هر کسب و کاری را مدیریت می کنید نیاز دارید سبک فروش افراد حرفه ای را بیاموزید و آنها را به برنامه روتین در زندگیتان تبدیل کنید. این سبک و ویژگی ها به صورت صد در صدی عادت های اشتباه فروش شما را تغییر می دهد و فروش شما را صد در صد رشد می دهد. 

یک فروشنده نیاز دارد که از به روزترین آموزش ها استفاده کند و آنها را به عادت های روزانه خود تبدیل کند. و به این نیاز دارد که کتابها وبینارها و همایش های مختلفی را شرکت کنند و در نهایت ماحصل این آموزش ها را در کسب و کار خود پیاده کند. در دنیای امروز یک فروشنده حرفه ای در ابتدا و قبل از تجربه کردن خود آموزش ها و مهارت های موجود را بررسی می کند و آموزش می بیند و بعد توانایی های فردی خود را به این آموزش ها اضافه می کند و در نهایت موفق می شود.

سوالات متداول

این وبینار چرا برای شما سودمند است؟

با افتخار خدمت شما عرض می کنم تمامی افرادی که در حوزه فروش در این چند سال اخیر از آموزش های من استفاده کردند توانستند مهارتهای متقاعد سازی، مشتری مداری، مخاطب شناسی، مذاکره و فن بیان خود را رشد دهند و تغییرات بزرگی در حوزه فروش برایشان اتفاق افتاده است.

این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟

کسانی که به آموزش اعتقادی ندارند کسانی که حاضر نیستند از نشدن ها و نمی توانند ها دست بردارند کسانی که حس می کنند فقیر به دنیا آمدند یا در خانواده فقیری هستند و هیچگاه نمی توانند پولدار شوند کسانی که بر این اعتقاد دارند که بدون هزینه کردن خودشان می توانند به تنهایی فروششان را افزایش دهند کسانی که باور ندارند صد در صد مسئولیت زندگیشان به عهده خودشان است.

می دانید در سال 1400 چه خبر است؟

حقیقتا فروش فرآیند پیچیده و سنگین است و با توجه به شرایط حاکم بر جامعه افردای موفق می شوند و فروشنده هایی رشد می کنند که این وبینار را شرکت کنند و تمامی مطالب این وبینار را سر لوحه کارشان قرار دهند آنگاه در پایان سال 1400 با افتخار و با شرایط مالی بهتر وارد سال 1401 می شوند.

بعد از این وبینار چه مهارتهایی را کسب می کنم؟

بلند پرواز می شوم و حاضرم برای بهتر بودنم نتایج بهتری را خلق کنم. یاد می گیرم اهداف زندگیم را بهبود دهم، یاد می گیرم شکارچی باشم، یاد می گیرم دلایل شکستم را پیدا کنم و موفقیت و جاه طلبی را سر لوحه کارم قرار دهم، یاد می گیرم از رقبا بهتر خدمات را ارائه دهم ، یاد می دهم چیزی نفروشم بلکه زندگی افراد را با محصولم بهتر کنم و یاد می گیرم به جای فروشنده بودن مشاور همیشگی باشم یاد می گیرم مسئولیت پذیر باشم و چرخه سودآوریم را بیشتر کنم یاد می گیرم فرهنگ سرزنش کردنم را از خودم دور کنم.

سوسن قاسمی
سوسن قاسمی

مدرس فروش

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
فروش به سبک حرفه ای ها
دوشنبه 25 اسفند 1399
ساعت 17:00
ساعت 18:30
Host Cover
برگزارکننده: سوسن قاسمی