موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 1400

وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 1400

وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 1400

ذخیره کردن
وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 1400
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار
برندگان سال ۹۹…

در سال ۹۹ سکه ۷۹% ، دلار ۶۱% و شاخص بورس ۱۵۵% و متوسط بازه مسکن در تهران ۹۴ درصد بوده است . در سال ۹۹ کسانی که در بورس و مسکن و طلا سرمایه گذاری کرده بودند بیش از سایر بازها عایدشان شد.

 

سال ۹۹ همچنان سال پرچالشی برای اقتصاد ایران بود، مشکلات پایه ای اقتصادی که با تشدید تحریم ها همراه شده بود ضربه نهایی را هم از بحران کرونا دریافت کرد.

در بحران های اقتصادی یک جابجایی عظیم ثروت اتفاق می افتند. این جابجایی از  سوی ۹۰ درصد مردم به جیب ۱۰ درصد افراد اتفاق می‌افتد.

در بحران مالی، چه در حوزه سرمایه گذاری و چه در زمینه کسب و کار پول در آوردن سخت تر می شود، این شرایط سخت به زیان اکثریت مردم خواهد بود، اما برای افرادی که تحلیل درستی از وضعیت داشته باشند و به موقع اقدام کنند، می‌توانند در جریان مثبت این جابجایی ثروت قرار گیرند.

سال گذشته جایگاه شما در این فرایند جابجایی ثروت چگونه بوده است؟ سال آینده چطور؟ آیا برای طراحی سبد سرمایه گذاری خود در سال ۱۴۰۰ برنامه ای دارید؟

آمار مقایسه ای بازارها نشان می دهد که انتخاب صحیح بازار هدف مهمترین عامل در تعیین میزان بازده سرمایه گذاران است و انتخاب اشتباه بازار هدف ممکن است در مواردی بازده سرمایه گذاری شما را حتی از تورم هم پایین تر قرار دهد و برای شما زیان بار باشد.

بخشی از ویدئوی وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال های گذشه از لینک زیر مشاهده بفرمایید:

امسال نیز قصد داریم در یک وبینار تحلیلی به طور تخصص فرصت های سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۰ را برای شما معرفی کنیم. و به همراه این وبینار یک پکیج تحلیلی کامل برای شرکت کنندگان در این وبینار ارائه دهیم.

در این پکیج، تحلیل کاملی از همه بازار ها ارائه خواهیم داد (سهام، طلا، ارز و مسکن) همچنین قصد داریم به یک سبد سرمایه گذاری کم ریسک و کارآمد برای سال آینده معرفی کنیم.

طلا…

۱۰ درصد مردم دنیا حدود ۵۰ درصد از کل ثروت جهان را در اختیار دارند. در کشورهای خاورمیانه این نابرابری وخیم تر است و این اقلیت ده درصدی، ۶۱ درصد از کل ثروت این منطقه را در تملک خود دارند.

بنا به توصیه اقتصاد دانان در حالت عادی باید درصدی از پرتفو سرمایه گذاری خود را به طلا اختصاص دهیم. مقدار درصد طلا از پرتفو سرمایه گذاری هر خانواده در کشور های آمریکا و کانادا به دلیل رشد بالای اقتصادی ۵ درصد، در اروپا ۱۰ درصد و در کشور های خاورمیانه به دلیل عدم ثبات اقتصادی ۲۰ تا ۲۵ درصد است. قیمت طلا در بازار داخلی تابعی از نرخ دلار در بازار داخلی و قیمت اونس جهانی است. پیش بینی روند قیمتی دلار در بازار داخلی و همچنین برآورد قیمتی اونس جهانی در یک سال آینده در تعیین استراتژی ما برای سرمایه گذاری در طلا در سال آینده نقش کلیدی دارد.

سهام…

در بازار سهام، موج‌های تضعیف ارزش پول ملی در مقطع اولیه به دلیل نا اطمینانی‌های موجود، موجب وقفه و رکود اولیه می‌شود، اما معمولا پس از چندی این تغییرات در رشد قیمت‌های اسمی سهام منعکس می‌شوند. سوابق تاریخی نشان می دهد در شرایط تورمی بازار سهام همواره بهترین سپر تورمی بوده و می‌تواند دارایی شما را از از گزند تورم حفظ نماید. آیا رشد شاخص بورس در سال ۹۹ پایان انعکاس این اثر تورمی در قیمت سهام بوده است یا سال آینده نیز می توان فرصت های ایده آلی برای سرمایه گذاری در این بازار یافت؟ صنایع و سهم های برتر در سال آینده کدام سهم ها خواهند بود؟

مسکن

بازار مسکن در شرایط رکود تورمی شدید قرار دارد. یعنی با وجود افزایش قیمت حجم معاملات رو به پایین است. آیا سال آینده هم این وضعیت رکود تورمی ادامه خواهد داشت؟.

به نظر می رسد فعالین بازار مسکن در چند سال آینده باید با استراتژی های متفاوتی نسبت به گذشته در این بازار حاضر شوند.

برای اینکه سال آینده سبد سرمایه گذاری موفقی برای خود طراحی کنید و کسب و کار موفقی داشته باشید، باید پاسخ سوالات زیر را بدانید:

 آیا سال آینده نیز بازار سهام پر بازده ترین بازار خواهد بود؟ در بورس کدام سهم ها از شرایط موجود بهره می برند و بیشترین پتانسیل را برای رشد دارند؟ 

بهترین رویکرد پیشنهادی برای فعالین بازار مسکن در شرایط موجود چیست؟

 وضعیت بازار طلا و ارز به چه صورت خواهد بود؟ آیا قیمت ارز مطابق الگو های تاریخی گذشته همچنان سرکوب خواهد شد یا اینکه با توجه تغییر سیاست های بانک مرکزی و وضعیت اقتصادی کشور باید شاهد الگوی جدیدی در مدیریت بازار ازر باشیم؟

متن بالا بخشی از وبینار آموزشی و تحلیلی است که توسط گروه تحلیلی سایت تحلیل آنلاین ارائه شده است.
 

در این پکیج تحلیلی:

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سال ۹۹ را برای شما معرفی خواهیم کرد.

برای شما خواهیم گفت چگونه سبد سرمایه گذاری شخصی خود را در سال آینده طراحی کنید.

یک پکیچ کامل از تحلیل بازارها در سال آینده را به صورت مکتوب دریافت خواهید کرد.

و نهایتا سهام برتر برای سرمایه گذاری در سال ۹۹ را برای شما معرفی خواهیم نمود.

 

محتوی پکیج تحلیلی چیست؟

  • فایل PDF شامل کلیه مباحث مطرح شده در وبینار.

در واقع وبینار ارائه شده خلاصه ای از فایل مکتوبی است که شما به صورت PDF پس از وبینار دریافت خواهید کرد.

 در این فایل تحلیل کاملی از بازرهای جهانی، بازار طلا، ارز، مسکن و همچنین فضای کسب و کار در سال آینده دریافت خواهید نمود.

 یک سبد سهام شامل ۸ سهم برتر در سال آینده برای شما معرفی خواهد شد. این ۸ سهم را با تحلیل کامل بنیادی و تکنیکال با جزئیات کامل بررسی خواهیم نمود.

  •  ویدئوی کامل همایش با کیفیت بالا ضبط خواهد شد و بعد وبینار به صورت فایل قابل دانلود برای شما ارسال خواهد شد.
  • تشکیل گروه تلگرامی اختصاصی شرکت کنندگان در همایش.

پس از همایش یک گروه تلگرامی ویژه تشکیل خواهد شد و در این گروه کارشناسان و اساتید ما به مدت یک هفته به سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ خواهند گفت.

سرفصل‌های وبینار

1-  ترکیب ایده آل سبد دارایی در سال 1400

2- بررسی وضعیت اقتصاد ایران در سال 1400

3- تحلیل بنیادی بازار سهام، طلا و ارز

4- چشم انداز بازار مسکن در سال 1400

5- تحلیل تکنیکال بین بازاری شاخص های کلیدی

6- معرفی و بررسی تکنیکالی 8 سهم انتخابی

 

مخاطبین

1- فعالین بازار سهام، طلا و مسکن

2-کلیه صاحبین کسب و کار در ایران

3- شرکت های فعال در حوزه سرمایه‌گذاری

4-کلیه فعالین اقتصادی و علاقمندان به بازارهای مالی

 

Teacher Avatar
دکتر آرش یزدانی تحلیلگر و مدرس بازارهای مالی- عضو هیات مدیره و مدیر بازاریابی گروه مالی زمرد -مدیر شعبه کارگزاری سهم آشنا شیراز
Teacher Avatar
علی صادقی تحلیلگر بنیادین و کارشناس ارشد اقتصاد، مدرس بازارهای مالی، کارشناس برنامه پیش گشایش،
Teacher Avatar
محمدصالح انصاری کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه شیراز، دارنده نشان ملی خواجه نصیرالدین طوسی و مدال طلای کشوری، تحلیلگر و فعال در بازار مسکن، مدیر اجرایی شرکت زمرد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.7 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
بخش اول (آرش یزدانی)
پنج‌شنبه 2 اردیبهشت 1400
ساعت 17:00
ساعت 17:31
بخش دوم (علی صادقی)
پنج‌شنبه 2 اردیبهشت 1400
ساعت 17:35
ساعت 18:35
بخش سوم (محمدصالح انصاری)
پنج‌شنبه 2 اردیبهشت 1400
ساعت 18:40
ساعت 19:15
نمایش همه جلسات
تحلیل آنلاین
تحلیل آنلاین
گروه مالی زمرد
گروه مالی زمرد گروه مالی زمرد، مجموعه‌ای از تحلیل‌گران با رویکرد بنیادی و دارای دانش تخصصی در صنایع مختلف است؛ که با هدف ایجاد ارتباط بین «داده‌های مالی و اقتصادی» و ...
 انتخاب بلیت