موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار صفر تا صد ترازنامه

وبینار صفر تا صد ترازنامه

وبینار صفر تا صد ترازنامه

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار صفر تا صد ترازنامه
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

در ویدیوی بالا می توانید چند دقیقه ازشروع وبینار را به طور رایگان تماشا کنید، اما برای دانلود کامل فیلم باید بلیت ویدیو را خریداری نمایید

در این وبینار فشرده، شما به طور کامل با تجزیه و تحلیل ترازنامه برای تحلیل در بازار سهام ایران آشنا خواهید شد. در اینجا می خواهم اصول مهمی که بزرگان بازار در ترازنامه در نظر می گیرند را به شما معرفی کنم. در شروع  به روش تفکر درست برای درک عمیق ترازنامه می پردازیم. سپس سبک تفکر سالم و پایدار برای پول سازی اصولی و علمی بر مبنای تحلیل درست را خواهید فهمید. نکات مهم حسابداری در بورس ایران را معرفی خواهم کرد. مهم ترین اشتباهاتی که سرمایه گذاران تازه وارد مرتکب می شوند را بررسی می کنیم. برای تحلیل به صورت "بررسی موردی"  صورت ترازنامه یکی از شرکت های بورس را از کدال استخراج می کنم و از ابتدا تا انتها، قدم به قدم آیتم های ترازنامه و گزارشات تفسیری را به طور فشرده برای شما توضیح خواهم داد. سپس به سراغ مباحث نسبت های مالی ترازنامه شرکت می رویم و نکات ریز و پولساز این بخش را باهم بررسی می کنیم. در این توضیحات سعی می کنم کاملا با زبان ساده، عمیق ترین مطالب مالی را توضیح بدم و از لغات تخصصی کمتر استفاده کنم.

هدف کلی این وبینار این است که شما در پایان این جلسه بتوانید تمام آیتم های ترازنامه و داینامیک بین آن ها را کاملا درک کنید و  به درکی از دارایی ها، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام یک شرکت پی ببرید و در مرحله بعد بتوانید آینده وضعیت مالی این شرکت را  پیش بینی کنید. درک ترازنامه قدم دوم در درک عمیق کسب و کارها و وضعیت مالی شرکت ها در بازار سهام است. بدون دانش مالی از ترازنامه عملا سودآوری شما در بلند مدت به شانس وابسته است و فهم این موضوع یکی از مهم ترین اصولی هست که عموما بین سرمایه گذاران فراموش می شود. در واقع بدون توجه به سودآوری  و قوام مالی یک کسب و کار، در بلند مدت شما متحمل ضررهای هنگفتی در زندگی مالی خود خواهید شد که عملا جبران آن ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود.

این وبینار به تمام فعالین اقتصادی و بورسی توصیه می کنم زیرا در اینجا به یادگیری صورت ترازنامه که در زندگی شخصی شما نیز کاربرد زیادی دارد را باهم بررسی می کنیم. این وبینار برای تمام مدیران غیر مالی که میخواهند درکی از گزارشات و صورت های مالی بخش حسابداری خود داشته باشند نیز توصیه می شود.

برای مطالب روزمره اقتصادی و بورسی می توانید من را در شبکه های اجتماعی  تلگرام, توییتر و اینستاگرام

 t.me/PeymanMedia1

Instagram.com/PeymanMedia

Twitter.com/PeymanMedia

 دنبال کنید. در قسمت بلیت ها دو نوع بلیت تعریف شده است. از بلیت نوع اول می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. به یاد داشته باشید این بلیت برای شرکت در وبینار رایگان است, اما فیلم وبینار در پنل شما قابل دانلود نخواهد شد. برای دسترسی دائمی و قابل دانلود وبینار می توانید بلیت نوع دوم را با هزینه اندک تهیه کنید. پس از اتمام وبینار, با هماهنگی eseminar فیلم وبینار با قیمت ذکر شده در اختیار همه قرار خواهد گرفت. 

پس کم هزینه ترین راه برنامه ریزی برای حضور در زمان وبینار است. امیدوارم که از این وبینار استفاده لازم را ببرید. برای عزیزانی که بلیت قابل دانلود وبینار را خریداری می کنند، فیلم وبینار حداکثر دو روز بعد از اتمام وبینار در پنل قرار خواهد گرفت.

ایام بکام – پیمان شوریابی

سرفصل‌های وبینار

مخاطبین
  • مدیران و سرمایه گذاران
  • علاقه‌مندان حضور در بازار بورس ایران
  • افراد علاقه‌مند به حفظ استقلال مالی
  • موسسان استارتاپ‌ها
  • صاحبان ایده
  • بازاریان
  • و...
سوالات متداول

پیش نیاز برای وبینار چیست؟

با توجه به فشرده بودن وبینار، پیش نیازی برای مطالعه لازم نیست و تمامی موارد لازم به صورت فشرده آموزش داده می شود. می توانید در کانال تلگرام عضو شوید که منابع و اطلاعیه ها را آنجا بارگزاری می کنم.

قبل وبینار چیکار کنم؟

قلم و کاغذ یادتون نره که با توجه به سرعت ارائه و حجم بالای مطالب، نکته برداری خیلی مهم هست.

پیمان شوریابی
پیمان شوریابی

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه رم ایتالیا , وست ویرجینیا آمریکا - تحلیلگر بورس و اقتصاد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.7 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.5 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
صفر تا صد ترازنامه
16 آبان 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:15
Host Cover
برگزارکننده: PeymanMedia
گزارش دادن
 انتخاب بلیت