موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار سوپر انگیزه برای تناسب اندام و کاهش وزن پایدار

وبینار سوپر انگیزه برای تناسب اندام و کاهش وزن پایدار

وبینار سوپر انگیزه برای تناسب اندام و کاهش وزن پایدار

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار سوپر انگیزه برای تناسب اندام و کاهش وزن پایدار
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

خیلی ها برای ایجاد انگیزه جهت کاهش وزن به مواردی مثل بیماری ها و مشکلات بدنی اشاره می کنند و همیشه به افرادی که دارای اضافه وزن هستند، متذکر می شوند که حواست باشه اگر چاق بشی به مشکل برمی خوری و از این حرفها و بی خبر از اینکه هرچقدر فضای ترس را برای کاهش وزن حاکم کنیم ، دقیقا اتفاقی که برای افراد سیگاری افتاده برای افراد دارای اضافه وزن هم می افته ،لابد می پرسید؟ چه ربطی داره؟

همانطور که بسیار دیده اید تصاویر و هشدارهای زیاد و گاهی مشمئزکننده روی پاکت‌های سیگار وجود دارد. اما همیشه میزان تأثیر این تصاویر در استعمال سیگار مسئله اصلی بوده است.آیا این تصاویر موفقیت‌آمیز بوده و میزان مصرف سیگار و کاهش داده‌اند؟ یا تاثیر معکوس داشته و خلاف انتظارات مصرف سیگار را افزایش دادند؟ بررسی‌ها نتایج متفاوتی در دو گروه سیگاری و غیر سیگاری نشان دادند: در گروه اول یعنی افرادی که سیگار استعمال می‌کنند پس از دیدن تبلیغات مصرف سیگار افزایش یافت و اگر به صورت عادی یک پاکت سیگار را در دو روز مصرف می کردند. پس از دیدن علائم خطر مصرف حالا آن پاکت سیگار را یک روز تمام می کند. در حالی که افراد غیرسیگاری نتایج متفاوتی نشان دادند. این نوع تبلیغات حکم پیشگیری موثر را در آنها ایفا کرد و احتمال سیگاری شدن آنها را کاهش داد. اما داستان چیست؟

 وقتی که به افراد برچسب می‌زنیم و وضعیت نابسامان آنها را گوشزد می‌کنیم افرادی که خارج از گود هستند با دیدن اوضاع آشفته وارد نمی‌شود، اما کسانی که در بطن مسئله هستند، وضعیت بدتری پیدا می‌کند و با گفتن جملاتی چون "بالاتر از سیاهی رنگی نیست" " اصلاً بدن من دوست دارم هر بلایی سر خودم بیارم" " به شما چه آخرش همه میمیریم" سعی در آرام کردن خود دارد. اما با این آرامش موقت مردابی فرو می‌روند که رهایی از آن کار آسانی نیست. حال این مسئله چگونه با بحث چاقی و اضافه وزن مرتبط می‌شود. شاید این تجربه را در اطرافیان خود داشته باشید. فردی که دیابت دارد و مدام از اطرافیان می‌شنود که نباید شیرینی بخورد و ممکن است حتی بینایی خود را از دست بدهد، بدون توجه به این صحبت‌ها شروع به خوردن شیرینی تر می کند یا کیک مورد علاقه خود را وقتی کسی حواسش نیست از یخچال بر می‌دارند.

این که به افراد یادآوری کنیم که چاق هستند و این اضافه وزن مشکلاتی از قبیل سکته مغزی، فشار مغزی، آب مروارید، مشکلات قلبی و ریوی، دیابت، کبد چرب، فشار خون، درد کمر، مشکلات مربوط به زنان، سرطان، مشکلات پوستی  و غیره به همراه دارد، تا به حال دردی دوا نکرده است.

 استرس و ناراحتی ناشی از تذکر عوارض طبی همانطور که در سیگاریها و به سیگار کشیدن ایجاد می‌کند، در افراد دارای اضافه وزن نیز ولع به خوردن را تشدید می‌کند، زیرا مدیریت بیش خوری در افرادی که دچار عوارض جدی نظیر دیابت، سکته‌های قلبی و مغزی یا فرسایش مفاصل هستند حتی گاهی از افراد فاقد این عوارض سخت تر است. بنابراین اگر بدانیم وزن کم کردن برای سلامتی خوب است، به تنهایی کمکی به ما نمی کند و برچسب‌هایی چون چاق بودن به شان و منزلت افراد آسیب می‌زند و افراد برای کاهش رنجش ناشی از آن با جملاتی چون" من همینطوری هم عزیزم"، "مهم باطنه نه ظاهر"، ،فقط طول زندگی که مهم نیست آدم باید از زندگی لذت ببره" سعی در کاهش استرس به وجود آمده دارند. پس  برای ایجاد انگیزه در افراد باید رویکرد دیگری را در پیش بگیریم رویکردی که در آنها استرس و فشار روحی به وجود نیاورد.

 در وبینار سوپر انگیزه شما را با مفاهیم و دلایل و اهداف ای آشنا خواهید شد، که در شما ایجاد انگیزه می کند تا برای کاهش وزن و تناسب اندام خود اقدامات مثبتی انجام دهید. با من در وبینار ایجاد انگیزه سوپر انگیزه همراه باشید.

 

 استاد لاغری خودت شو 

من مهدیار مرصعی دانش آموخته رشته تندرستی و تربیت بدنی و مدرس دانشگاه سابقه 10 ساله حضور در عرصه آموزش ولی الان ساده می گم کمک می کنم آدم ها سالم زندگی کنند فقط همین.

قرار تو این صفحه شما را با دوره و مسیر کاهش وزن "استاد لاغری خودت شو" آشنا کنم. 

چرا استاد لاغری خودت شو؟

یادمه سال 1380 به خاطر اضافه وزنم ، قلبم تیر می کشید من یعنی مهدیار به خاطر اضافه وزنی که داشتم دچار چربی خون شده بودم و پزشک برام قرص چربی خون تجویز کرد، از اون روز که 130 کیلو بودم تصمیم گرفتم وزنم را بیارم پایین مثل خیلی ها رفتم باشگاه و بدنسازی شروع کردم و بدنسازی را شروع کردم ولی مثل خیلی ها با قرص های چربی سوز مربی دچار کبد چرب شدم.

 

عکس مدرس دوره در سال های قبل و اکنون

در همون موقع جرقه در وجود من خورد نباید برای کاهش وزن این مسیر یعنی دارو و دمنوش و ورزش حتی و.... راه حل باشه به خاطر همین انتخاب تربیت بدنی یکی از گزینه های من بود و زد و  من در این رشته قبول شدم و بعدها مربی فیتنس از فدراسیون پرورش اندام هم گرفتم. و همین طور در رشته های بسکتبال و شنا هم به خاطر علاقه ای که داشتم توانستم به عنوان مربی فعالیت کنم .

در دانشگاه به یاد دادن که برای ورزشکاران در فصول مختلف تمرین جیره های مختلف غذایی وجود دارد و ورزشکاران می بایست برای حداکثر و بهترین آمادگی از جیره بندی های دقیق تغذیه ای استفاده کنند.

ولی من به خاطر تجربیات به این نتیجه رسیدم این مدل یعنی جیره بندی و رژیم برای کوتاه مدت برای ورزشکاران جواب دهد ولی برای عموم مردم نمی تواند پاسخ گو باشد چرا که می دیدم خودم و خیلی از اطرافیان نمی توانیم همیشه خودمان در محدودیت قرار دهیم و علت این همه اضافه وزن ها و کاهش وزن ها همین محدود سازی و حریص شدن بدن است ، آن شیوه شاید در کوتاه مدت برای ورزشکاران  جواب گو باشد به خاطر هدف قهرمانی ایه که دارند ولی برای عامه مردم راهگشا نیست.

در حین تحقیقاتم به استاد اختیاری بر خوردم  که ایشان نگارنده کتب باشگاه مغز بودند و به مدل رسیدم که در آن در کنار دانش تغذیه ای می توانست رویکرد درستی باشد.

 

شروع به آزمایش مدل خودم شدم و در بین دانشجویانم و عموم مردم بررسی کردم و از ضریب تاثیر آن مطمئن شدم .

تمام ماحصل تلاش هایم را در این وبینار گرد هم آورده ام تا دیگر نیاز به شخص دیگری برای کاهش وزن نداشته باشی و خودت بتوانی آن را مدیریت کنی.

هزینه این وبینار نصف هزینه یک مراجعه به رژیم درمانگر است آن را از دست نده.

 

اینستاگرام مدرس وبینار

اینستاگرام مدرس

 

شماره تماس جهت مشاوره رایگان وبینار و دوره استاد لاغری خودت شو.  09127933430

 

سرفصل‌های وبینار

دلایل و اهداف و انگیزه هایی برای کاهش وزن و تناسب اندام پایدار

مخاطبین

تمام کسانی که  برای کاهش وزن بی حوصله اند و به دنبال انگیزه می گرند.

مهدیار   مرصعی
مهدیار مرصعی

مدرس دانشگاه و مربی مهارت های زندگی سالم

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
نشست سوم استادلاغری خودت شو
30 مهر 1399
ساعت 17:30
ساعت 18:30
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه زندگی یاد
گزارش دادن
 انتخاب بلیت