موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار سرمایه گذاری آسان برای مدیران

وبینار سرمایه گذاری آسان برای مدیران

وبینار سرمایه گذاری آسان برای مدیران

شروع وبینار:   5 دی 01 - ساعت 18:18
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار سرمایه گذاری آسان برای مدیران
توضیحات وبینار

در این وبینار فوق العاده شرکت کنید تا اصول سرمایه گذاری امن و سودآور را یاد بگیرید. در این وبینار یاد می گیرید که چگونه با سرمایه گذاری در ملک، سرمایه خود را بیشتر از تورم رشد دهید و آینده درخشانی را برای خود و اعضای خانواده‌تان ایجاد کنید.

شرکت در این وبینار رایگان است و ثبت نام برای 50 نفر اول رایگان است. پس فرصت را از دیت ندهید و همین حالا در این وبینار ثبت نام کنید. شاید آموزش‌های این جلسه بتواند اثری مثبت بر مسیر آینده شما بگذارد.

به شما پیشنهاد می کنیم که بعد از ثبت نام در این وبینار، آکادمی شزوما را در گوگل سرچ کنید و از مقاله‌ها و آموزش‌های رایگان ما استفاده کنید. دیدن این آموزش‌ها به شما کمک می کند تا در وبینار پیش رو بتوانید سوالات خود را بپرسید و بهترین استفاده را از این وبینار ببرید.

چرا سرمایه گذاری در ملک بهترین گزینه است؟

چرا سرمایه گذاری در ملک سوددهی بسیار بالایی در طول زمان دارد؟

سرمایه گذاری در بازار ملک در طول سالیان اخیرا آنقدر سود خوب و بی دردسری برای فعالان این حوزه داشته است که این بازار همواره مشتریان خاص خود را دارد. اگر شما فوت و فن سرمایه گذاری در ملک را بلد باشید، پاسخ سوال چرا سرمایه گذاری در ملک مناسب است دیگر بدیهی خواهد بود، چرا که بازار سودساز است و فقط کافی است شما هم اطلاعات کافی از بازار مسکن را در اختیار داشته باشید، اگر دوست دارید همه چیز درباره سرمایه گذاری در بازار مسکن را یاد بگیرید، این  وبینار رو حتما ببینید.

چرا سرمایه گذاری در ملک؟

در حال حاضر تنها کار کردن و کسب درآمد از یک کار پاسخگوی احتیاجات زندگی ما ایرانی ها نیست، بلکه به منظور کسب ثروت بیشتر، نیاز به سرمایه گذاری بسیار حس می شود که با توجه به روند رو به رشد تورم و همزمان با آن کاهش ارزش پول، سرمایه‌ گذاری حتی اگر به افزایش دارایی منتهی نگردد، حداقل می‌ تواند جلوی کاهش ارزش سرمایه را  بگیرد.

اگرچه بازارهای گوناگونی برای سرمایه‌ گذاری در دسترس هستند، ولی در این بین سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن و مزایای سرمایه‌ گذاری در املاک به نسبت سایر بازارها دارای سود بیشتری است، سرمایه گذاری در بخش مسکن می تواند بهترین گزینه برای افراد به حساب آید.

در تمام کشورهای پیشرفته دنیا، صنایع و مشاغل مربوط به ساختمان همواره پر رونق است و جالب اینجاست که رونق این بخش می‌ تواند مستقیما بیش از 400 شغل و به صورت غیر مستقیم بیش از 1400 حرفه را بهبود بخشد. چنانچه شما هم قصد دارید در خصوص مزایای سرمایه‌ گذاری در املاک و ریسک کمتر این نوع سرمایه گذاری در مقایسه با سایر بازار های مالی بیشتر بدانید، وبینار سرمایه گذاری آسان در ملک قطعا می تواند جذاب باشد؛

۱) لذت صاحبخانه شدن با خرید ملک

در واقع داشتن خانه یک نوع امنیت روانی خاصی را برای سرمایه‌ گذار به همراه دارد، امنیتی که در خرید دلار، طلا یا سرمایه‌ گذاری در بورس آن را پیدا نخواهید کرد. حتی تعداد زیادی از افراد با هدف خرید خانه؛ به دنبال کسب سود در دیگر بازارهای موازی هستند.

۲)  محدودیت ملک در دنیا

گفتنی است که علی‌ رغم این که زمین پهناور است ولی عمده زمین‌ ها به کوهستان، دشت و کویر اختصاص دارد و همین موجب می گردد ما دچار محدودیت ملک برای زندگی شویم. در حقیقت املاکی که امکان ساخت‌ و ساز برای آن ها فراهم است، کمیاب شده و همان تعداد باقیمانده بسیار ارزشمند می شوند.

۳) امکان استفاده از تسهیلات بانکی

این طور فرض کنید که شما زمینی را خریده اید و در حال حاضر قصد دارید برای ساخت‌ و ساز در آن اقدام نمایید. بنابراین شما می‌ توانید از تسهیلات بانکی استفاده کرده و وقتی کار تمام شد، قسمتی از سود ساختمان را جهت پرداخت اقساط بانکی تخصیص دهید. در اصل شما تنها برای خرید ملک هزینه کرده‌ اید و در حال حاضر با وام‌ های بانکی توانسته‌ اید زمین را به یک ساختمان تبدیل نمایید که ارزش چندین برابری به همراه خواهد داشت.

۴) قابلیت تغییر کاربری ملک

ملک تنها بازاری می باشد که هر زمان خواستید، قادرید کاربری آن را تغییر دهید و در مسیر جدید آن را مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال یک ملک صنعتی را به ملک کشاورزی تبدیل نمایید؛ در حقیقت متناسب با شرایط فعلی و این که امروزه فعالیت در چه زمینه‌ ای می تواند مناسب تر باشد، کاربری ملک را تغییر دهید و در نظر داشته باشید که این امکان در بازارهای مالی موازی مثل بورس، طلا، ارز و … دیده نمی شود.

۵) سودآوری از طریق رهن و اجاره ملک

تحت شرایطی که یک ساختمان کامل را خریده باشید و دیگر احتیاجی به آن نداشته باشید نیز می‌ توانید آن را اجاره دهید و از اجاره‌ بهای آن برای امور دیگر مورد استفاده قرار دهید. حتی چنانچه یک‌ تکه زمین خریده باشید، امکان اجاره دادن آن برای مواردی مثل کشاورزی وجود خواهد داشت، البته این که امکانات در آن منطقه وجود داشته باشد نیز حائز اهمیت خواهد بود.

۶) سادگی فراگیری دانش و مهارت سرمایه‌ گذاری در ملک

برای این که بتوانید به بورس ورود کنید، باید یک فرد حرفه‌ ای در این زمینه باشید، چرا که در غیر این صورت در مدت‌ زمان بسیار کمی، سرمایه خود را از دست خواهید داد. در نظر داشته باشید که امروزه باید در چه اموری در بورس سرمایه‌ گذاری نمایید. یک خطا کافی خواهد بود تا سرمایه شما دچار ضرر و زیان شود، ولی در خصوص سرمایه گذاری در ملک با همچین مواردی روبرو نخواهید بود.

کافی است با یک مشاور املاک معتمد و باتجربه مشورت نمایید تا یک ملک آینده‌ دار را برای شما در نظر بگیرد و خرید را به همین سادگی انجام دهید. حتی برای تغییر کاربری، زمان فروش، ساخت‌ و ساز و مورادی از این قبیل نیز کافی است با مشاورین حرفه‌ ای صحبت کنید تا نتیجه مناسبی از این نوع سرمایه گذاری به دست آورید. شما به عنوان یک سرمایه‌ گذار نکات بسیاری را باید مد نظر داشته باشید تا یک معامله خوب و به دور از ریسک را تجربه کنید.

۷) حفظ ارزش ملک در طول زمان

این طور فرض می کنیم که شما ۴۰ سال پیش یک تکه زمین را خریداری کرده باشید، در حال حاضر مقایسه کنید سرمایه‌ گذاری در خرید ملک بهتر بوده است و یا خرید دلار؟ متأسفانه دلار و طلا مدام در حال تغییر هستند و در چند سال اخیر شاهد از دست‌ رفتن سرمایه بسیار از هم‌ وطنان عزیزمان بوده ایم که تمام دارایی خود را وارد بورس یا خرید دلار کرده‌ اند، لذا خرید ملک، به مراتب ریسک کم تری را برای شما به همراه خواهد داشت. حداقل چیزی که وجود دارد این است که چنانچه بازار ملک خراب شد، می‌ توانید زمین یا ساختمان را برای خودتان نگه دارید.

۸) وارداتی نبودن ملک!

اصلی ترین تفاوت املاک نسبت به دیگر روش های سرمایه‌ گذاری اینجاست که ملک را نمی‌ توان از خارج از کشور وارد کرد! در حقیقت تمام مردم باید برای خرید ملک، به سراغ زمین‌ های داخل کشور بروند، بنابراین دست رقابتی از طریق واردات در این زمینه وجود نخواهد داشت.

۹) تنوع در سرمایه‌ گذاری حوزه مسکن

در سرمایه گذاری روی ملک و املاک، فرد می‌ تواند به روش‌ های گوناگون از جمله خرید زمین، خرید آپارتمان، خرید ملک قدیمی، خرید مسکن مهر، خرید ملک اداری، خرید ملک تجاری و موارد دیگر برای سرمایه‌ گذاری اقدام نماید و این در حالی است که برای مثال، در برخی بازارها از جمله بازار ارز این تنوع وجود نخواهد داشت.

۱۰) ریسک به مراتب کمتر

فعالیت در دیگر بازارهای مالی موازی مسکن، با ریسک به مراتب بیشتری همراه خواهد بود. برای مثال، این امکان وجود دارد که قیمت ارز یا قیمت طلا در یک بازه زمانی کوتاه به میزان قابل توجهی نوسان داشته باشد و این در حالی است که دامنه نوسانات در بازار ملک و املاک بسیار کمتر و با شیب ملایم می باشد.

۱۱) غیرقابل سرقت بودن املاک

غیر قابل سرقت بودن ملک مورد دیگری است که سرمایه گذاری در حوزه مسکن را از سایر روش های سرمایه گذاری در ایران متمایز می کند. طلا، دلار، ماشین و هر ارزش همواره در معرض خطر سرقت قرار دارد. همواره باید نگران محافظت از آن باشید، ولی بازار ملک از این خطر در امان است و سارقان نمی ­‌توانند چشم داشتی به اصل ملک شما داشته باشند.

۱۲) قابلیت بیمه شدن ملک جهت امنیت بیشتر

برای امنیت بیشتر ملک را در برابر حوادثی مثل آتش ­‌سوزی، زلزله، سیل و … بیمه می تواند به شما کمک کند تا در صورت بروز هر گونه مسکلی، بیمه خسارت را بپردازد و امنیت سرمایه گذاری شما کاملا حفظ شود.

۱۳) اعتبار اجتماعی ناشی از سرمایه گذاری در بازار ملک

خرید ملک اعتبار اجتماعی برای شما به همراه دارد و این اعتبار چه در سطح داخلی و چه حتی در سطح بین‌ المللی برای شما به وجود خواهد آمد.

۱۴) امکان افزایش قیمت ملک با نوسازی

از دیگر مزیت های سرمایه‌ گذاری در حوزه مسکن، کسب سود از طریق نوسازی مسکن است. برای مثال، شما می‌ توانید واحد مسکونی یک طبقه خود را نوسازی کنید و به یک واحد چند طبقه تبدیل نمایید.

۱۵) کنترل ۱۰۰ درصدی روی سرمایه

در بازارهای گوناگون سرمایه‌ گذاری، نمی‌ توان سرمایه را به صورت کامل تحت کنترل قرار داد، به این خاطر که هر بازار مشکلات خودش را خواهد داشت. در بازار ارز و طلا احتمال سرقت و هزینه نگهداری بالا و در  بورس  مسئله شخص واسط وجود خواهد داشت. همچنین ریسک این کار بالا خواهد بود این امکان وجود خواهد داشت که ارزش آن ها سقوط نماید و این در حالی است که یکی از مزیت های سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن این است که مشکلات ذکر شده را نخواهید داشت.

چرا باید همین حالا در این وبینار ثبت نام کنم؟

1- این وبینار کاملا رایگان است، اما ظرفیت آن محدود است. اگر تجربه شرکت در وبینار‌های قبلی ما را داشته باشید، به محض پر شدن ظرفیت ثبت نام، دیگر امکان ورود و ثبت نام برای افراد جدید وجود نخواهد داشت.

2- فیلم ضبط شده این وبینار فقط در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که در این وبینار ثبت‌نام کرده باشند.

3- در این وبینار فرصت‌های سرمایه گذاری معرفی می‌شود که اگر در این وبینار شرکت نکنید، ممکن است تا پایان عمر نیز از وجود چنین فرصت‌هایی مطلع نشوید.

4- امکان ارتباط مستقیم با دکتر محمدرضا شایگان، مدرس هوش ملکی و سرمایه گذاری برای شما فراهم می‌شود که می‌توانید مستقیما سوالات خود را بپرسید. اگر بخواهید همین سوالات را در نوبت مشاوره خصوصی بپرسید، نیاز به پرداخت مبلغ قابل توجهی است.

فرصت را از دست ندهید و تا ظرفیت وبینار تکمیل نشده به صورت رایگان ثبت نام کنید.

مخاطبین

مدیران کسب و کار

مشاوران و مدیران املاک

افراد علاقه مند به خرید ملک

سرمایه گذاران

افرادی که نگران حفظ و رشد دارایی خود در برابر تورم سنگین ایران هستند.

سوالات متداول

مدرس این وبینار کیست؟

دکتر محمدرضا شایگان، عضو هیئت تحریریه مجلات مسکن، سخنران همایش‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن و مشاور سرمایه‌گذاران، سازندگان املاک تجاری، اداری و مسکونی

ارزش واقعی این وبینار چقدر است؟

با توجه به اینکه در این وبینار، فرصت‌های سرمایه گذاری معرفی می‌شود و اعتبار تمام این پروژه‌ها توسط تیم حقوقی شزوما سنجیده شده است، ارزش این وبینار و مطالب آن بسیار زیاد است. کافی است تصور کنید که یک سال پیش با ما آشنا می‌شدید و به جای سرمایه گذاری در حوزه‌هایی مثل بورس، سکه و ... روی ملک سرمایه گذاری می‌کردید.

آیا فیلم این وبینار ضبط می‌شود؟

بله، اما ویدئو فقط در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که در این وبینار ثبت نام کرده‌اند و شماره تلفنشان در لیست ثبت نام کنندگان باشد. لینک فیلم ضبط شده از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌گردد.

آیا می‌توانم سوالاتم را در این وبینار بپرسم؟

بله، در این وبینار حداقل 2 بار به شرکت کنندگان فرصت داده می‌شود تا سوالات خود را بپرسند و پاسخشان را از دکتر محمدرضا شایگان دریافت کنند.

محمدرضا شایگان
محمدرضا شایگان

مدرس سرمایه گذاری املاک

جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار رایگان
دوشنبه 5 دی 1401
ساعت 18:18
ساعت 19:48
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی شزوما
adds-cart
 خرید بلیت