موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رفتارشناسی کندلها در بازارهای مالی و بورس (مقدمه ای بر پرایس اکشن و تمایلات بازار)

وبینار رفتارشناسی کندلها در بازارهای مالی و بورس (مقدمه ای بر پرایس اکشن و تمایلات بازار)

وبینار رفتارشناسی کندلها در بازارهای مالی و بورس (مقدمه ای بر پرایس اکشن و تمایلات بازار)

ذخیره کردن
وبینار رفتارشناسی کندلها در بازارهای مالی و بورس (مقدمه ای بر پرایس اکشن و تمایلات بازار)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

آموزش کامل شمع های ژاپنی و روانشناسی کندل ها را با مفاهیم بسیار جدید از ما بیاموزید.

به منظور مطالعات دقیق بر روی چارت های قیمتی نیاز به شناسایی کامل کندل ها می باشد. کندل ها این امکان را به معامله گران خواهد داد تا به خوبی به پیگیری جزئی ترین حرکات قیمت ها بپردازند. به نوعی می توان گفت کندل ها تنفس قیمت می باشند.

 فیلم آموزش کامل شمع های ژاپنی و روانشناسی کندل ها از احسان کامیابی

علم کندل استیک را می توان قدیمی ترین نوع تحلیل تکنیکال دانست و استفاده از آن به ابتدای قرن 17 میلادی باز می گردد. کندل ها تقریبا 200 سال پیش ابداع شدند. در آن زمان یک تاجر ژاپنی به نام هوما مونشیا برای آن که بتواند عرضه و تقاضای بازار برنج را مورد بررسی قرار دهد دست به طراحی کندل ها زد. این موضوع باعث شده است که این کندل ها به نام شمع های ژاپنی نیز شناخته شوند.

اما متاسفانه این کندل ها تا سال های زیادی تنها توسط ژاپنی ها مورد استفاده قرار می گرفت و به نوعی فقط مردم ژاپن از آن مطلع بودند. اما سرانجام فردی ژاپنی به نام استیو نیسون به آمریکا راه پیدا نمود و در حال حاضر در بین ابزارهای نمایش نمودار بیشترین استفاده را در غرب دارد.

کندل ها به خوبی رفتار، احساسات و نوع تصمیمات خریداران و فروشندگان را به افراد نشان خواهند داد.

 فیلم آموزش کامل شمع های ژاپنی و روانشناسی کندل ها از احسان کامیابی

شناخت کندل ها به خوبی امکان تشخیص صحیح ورود و خروج موفق یک معامله را برای معامله گران به وجود خواهد آورد.

در کل می توان گفت که کندل ها متشکل از 4 بخش قیمت آغازین، قیمت بسته شدن، پایین ترین قیمت در روز معاملاتی و بالاترین قیمتی در روز معاملاتی می باشند.

در بین الگوهای کندل استیک نیز می توان الگوهای ماروبزو، دوجی، چکش، پوشاننده، نفوذی، ابر تیره، سه سرباز سفید، سه کلاغ سیاه، ستاره صبحگاهی و ستاره عصرگاهی را کاربردی ترین گزینه ها به شمار آورد.

به طور کلی کندل ها به منظور ترسیم نمودارها و نمایش قیمت برای تحلیل تکنیکال کاربرد دارند و نیز ممکن است به شکل انفرادی ترکیب و شیوه نمایش آن ها جهت تحلیل و پیش بینی جهت آینده بازار بسیار مورد استفاده قرار گیرند. استفاده آسان و نیز واضح بودن وضعیت صعودی یا نزولی هر کندل استیک به صورت منفرد باعث شده است که این نمودارها در بین تحلیلگران بسیار محبوب باشند.

احساسات و افکار معامله گران بازار جزو مهم ترین عوامل حرکات قیمتی به شمار می آیند و نمودارهای شمعی ژاپنی به خوبی می توانند از احساسات بازار و تصویری واضح و ساده در اختیار افراد قرار دهند. این نوع از تحلیل تکنیکال به خوبی می تواند حرکات قیمتی سهام را تفسیر نماید. به نوعی با توجه به این که این نمودارها به خوبی می توانند به زبانی کاملا ساده اطلاعات جامعی را ارائه نمایند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

کندل استیک ها صرفا روشی به منظور تشخیص الگوها نیستند و به خوبی می توان با استفاده از آن ها تعامل بین خریداران و فروشندگان را درک کرد.

 آموزش کامل شمع های ژاپنی و روانشناسی کندل ها از احسان کامیابی

البته لازم به ذکر است که برای کسب نتیجه ای درخشان از کندل استیک نیاز است که آن را با دیگر روش های تحلیلی ترکیب نمود و تنها نمی توان به استفاده از این نوع تحلیل اکتفا نمود. همچنین این نکته را باید یادآور گردیم که الگوهای کندلی تنها در برخی از روندها مهم به شمار خواهند رفت لذا نیاز است که قبل از بررسی آن ها اقدام به تعیین روند حرکات قیمتی سهم شود. بعد از آن به راحتی می توان از طریق بررسی الگوهای کندل استیک نزدیک شونده به نقاط حمایتی یا مقاومتی چارت رفتار معامله گران را تحلیل نمود و از این راه موفق به پیش بینی رفتار آن ها در آینده شد.

در این وبینار ما تمامی مباحث کندلها را به شما خواهیم آموخت و پایه و اساس پرایس اکشن را فراخواهید گرفت که رفتار و تمایلات بازار در دل روانشناسی کندلها نهفته است. در این آموزش، قدرت و ضعف کندلها و ادامه رند و یا تغییر جهت روند به سبک آقای لنس بگز نیز بطور کامل تشریح می شود.

 

این دوره پیش نیاز دوره آموزشی پرایس اکشن می باشد که می توانید لینکهای ثبت نام آنرا ملاحظه فرمایید. دوره پرایس اکشن  مبتنی بر 5 جلسه می باشد که جلسه اول آن برای شرکت عموم رایگان می باشد. جهت ثبت نام در سایر جلسات به لینکهای زیر مراجعه فرمایید.

 

جلسه اول:

https://eseminar.tv/wb13459

 

جلسه دوم:

https://eseminar.tv/wb13481

 

جلسه سوم:

https://eseminar.tv/wb13503

 

جلسه چهارم:

https://eseminar.tv/wb13505

 

جلسه پنجم:

https://eseminar.tv/wb13507

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برنامه وبینارهای "آکادمی جاده های بورس" به کانال تلگرام، اینستاگرام و کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

Telegram:  https://t.me/fxroads

https://Aparat.com/fxroads

Instagram: https://instagram.com/fxroads

 

سرفصل‌های وبینار

مقدمات و تاریخچه کندلها

انواع کندلها

کندلهای برگشتی

کندلهای ادامه دهنده روند

کندلهای لانگ بار

کندلهای لانگ شادو

برآورد قدرت، ضعف، ادامه و یا برگشت روند در سطوح کلیدی پرایس اکشن

شرح نکات حرفه ای

بررسی چارت زنده و ارائه نکات حرفه ای

مخاطبین

تمامی علاقه مندان به بورس و بازارهای مالی

علاقه مندان به روش پرایس اکشن

تحلیلگران و تکنیکالیستهای تازه وارد به بورس

مجید آریانژاد
مجید آریانژاد

مدرس ارشد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول و دوم
28 شهریور 1399
ساعت 18:30
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی جاده های بورس
گزارش دادن
 انتخاب بلیت