موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری ضد گلوله

وبینار دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری ضد گلوله

وبینار دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری ضد گلوله

شروع وبینار:   21 مهر 01 - ساعت 13:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری ضد گلوله
توضیحات وبینار
تو این دوره آموزشی خواهید آموخت چگونه یک کسب و کار کامپیوتری راه اندازی کنید و چه فرآیندهایی را طی کنید تا پس از مدتی بتونید به درآمدهای قابل توجه برسید. درسته که این وبینار آموزشی معرفی دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری هست اما تو این وبینار ما به طور کامل فرآیندها رو آموزش داده و ابزارها رو خدمت تون معرفی خواهیم کرد به صورتی که اگر در دوره جامع هم ثبت نام نکنید قادر به راه اندازی کسب و کار کامپیوتری خودتون باشین.

 

تو این وبینار آموزشی اصلا قرار نیست ما صرفادر مورد یک دوره جامع تبلیغ یا اون رو توضیح بدیم بلکه قراره کلی اطلاعات مفید در مورد راه اندازی کسب و کار کامپیوتری و راههای مختلف کسب درآمد از اون رو برای شما شرح بدیم. همچنین یقین داشته باشید که اگر کسب و کار خدمات کامپیوتری دارین با استفاده از این دوره آموزشی می توانید با راههای افزایش درآمد بیشتری آشنا شده و درآمد خودتون رو به شکل چشمگیری افزایش دهید.

 

یه لحظه صبر کنید: تو این دوره اصلا قرار نیست در مورد نکات فنی و آموزشی حرفه ی خدمات کامپیوتری صحبت کنیم.منظورم اینه که مثلا قرار نیست در مورد اسمبل کامپیوتر یا مثلا عیب یابی کامپیوتر و لپ تاپ صحبت کنیم بلکه قراره در مورد اصول و قواعد کار صحبت کنیم.

 

می خواهیم در مورد حل برخی از چالش های مهم مربوط به راه اندازی و رشد کسب و کار صحبت کنیم.مواردی مثل اینکه: کجا مغازه بگیرم؟   چگونه بدون سرمایه و با جیب تقریبا خالی شروع کنم(من جایی رو بهتون معرفی می کنم که می تونید چک دو سه ماهه خودتون(نیاز به چ کارمندی هم نیست)بدین و با قیمت های خیلی مناسب جنس بگیرین و تو فرصتی که دارین اجناس رو بفروشین و چک تون رو پاس کنید.

 

چگونه دانش خود را برای راه اندازی کسب و کار کامپیوتری افزایش دهم؟

 

چگونه برای کسب و کار خودم مشتری پیدا کنم؟

 

یه سوال خیلی مهم:به همه بفروشم یا به عده ی خاصی

 

خلاصه اینکه تو این دوره قصد دارم داستان موفقیت و رشد کسب و کار خودم( آچار کامپیوتر) رو براتون بازگو کنم تا اگر به راه اندازی کسب و کار خدمات کامپیوتری علاقه مند هستین همین دست فرمون رو جلو برین و به به موفقیت حتمی و صد درصدی برسین.

 

 

 

 

 

اشتباه نکنید: من قصد ندارم چیزی را به شما آموزش دهم من فقط قصد دارم چالش هایی که خودم در کسب و کارم داشته ام و پله هایی که برای رشد کسب و کارم سپری کرده ام را با شما در میان بگذارم. تو این دوره آموزشی فراخواهید گرفت چگونه مشتریان بالقوه کسب و کارتون رو به مشتریان بالفعل تبدیل نمایید. یقین داشته باشید این دوره آموزشی می تونه مسیر کسب و کارتون رو تغییر بده

 

 

 

 

سرفصل‌های وبینار

بررسی کلیات و جزئیات راه اندازی کسب و کار خدمات کامپیوتری

راهکاری جذب مشتری هدف به سمت کسب و کار کامپیوتری

راهکارهای بازاریابی برای فروش بیشتر در کسب و کار کامپیوتری

راهکارهای استفاده از بازاریابی محتوا برای جذب مشتری هدف

موفقیت در کسب و کار کامپیوتری با قانون معجزه گر سوم شخص

بررسی آینده کسب و کارهای کامپیوتری و روش های جدید کسب درآمد از این شغل

 

مخاطبین

تمامی جوانان جویای کار

کلیه علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار خدمات کامپیوتری

تمامی کسانی که هم اکنون کسب و کار کامپیوتری دارند اما می خواهند درامد خودشون رو افزایش بدن

سوالات متداول

اگر نتوانم در هنگام برگزاری وبینار آنلاین شوم می توانم در این وبینار ثبت نام نمایم؟

طبیعتا خیلی بهتر است که در هنگام برگزاری وبینار آنلاین باشید با بتوانید سوالات احتمتالی خودتون رو هم مطرح نمایید اما اگر واقعا برایتان مقدور نیست که در هنگام برگزاری وبینار در جلسه آنلاین شرکت نمایید می توانید در وبینار ثبت نام نموده و از ویدیو آن استفاده نمایید.

آیا قرار است در این وبینار فقط به معرفی دوره جامع بپردازید؟

یکی از اهداف این وبینار آشنا کردن مخاطبان با یک دوره جامع تحت عنوان (دوره جامع راه اندازی کسب و کار کامپیوتری ضد گلوله)می باشد که هر فرد علاقه مندی می تواند با اجرای محتوای این دوره آموزشی و یا حتی با اجرای بخشی از این دوره آموزشی به درآمدهای قابل توجه برسد ولی شاید فقط ده دقیقه از وبینار به معرفی این دوره جامع اختصاص داده شود و در سایر دقایق به ارائه محتوا و تجربیات بسیار ارزشمند در امر راه اندازی کسب و کار کامپیوتری خواهیم پرداخت

سید محمد علوی
سید محمد علوی

(مدرس، سخنران، کارشناس و مشاور در امر راه اندازی و رشد کسب و کارهای کامپیوتری)

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه یک ساعت وبینار
پنج‌شنبه 21 مهر 1401
ساعت 13:00
ساعت 14:00
Host Cover
برگزارکننده: آچار کامپیوتر
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت