موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار توسعه کسب و کارهای پزشکی(حضوری و آنلاین)

وبینار توسعه کسب و کارهای پزشکی(حضوری و آنلاین)

وبینار توسعه کسب و کارهای پزشکی(حضوری و آنلاین)
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
همایش توسعه کسب‌وکارهای پزشکی

طبق بررسی‌های انجام شده درخصوص رفتار بیماران، می‌دانیم که حدود 80 درصد از بیماران قبل از مراجعه به پزشک، از منابع آنلاین و آفلاین برای تحقیق در مورد پزشک استفاده می‌کنند و کسانی که با جستجوی اینترنتی به پزشکان مراجعه می‌کنند 3 برابر بیشتر از کسانی هستند که بدون جستجو به آن‌ها مراجعه می‌کنند که از این تعداد 44 درصد حتماً از طریق سایت پزشک نوبت رزرو می‌کنند.
اولین قدم برای پیدا کردن پزشک و دریافت خدمات از او، جستجوی نام پزشک در اینترنت و موتورهای جستجو مثل گوگل است؛ بنابراین با تکیه بر این شواهد و گسترش تکنولوژی و استفاده زیاد از فضای مجازی باید گفت یکی از شروط اصلی و لازم برای گسترش کسب‌وکارهای پزشکی با هدف افزایش جذب و حفظ بیمار در جهت درآمدزایی بیشتر پزشک، تبدیل کسب‌وکار سنتی پزشک به کسب‌وکار دیجیتالی آن می‌باشد.
برای توسعه کسب‌وکارهای دیجیتالی پزشکان نیاز است که حتماً در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ پزشکی اقداماتی انجام شود. بهتر است پزشکان پیش‌زمینه‌ای درخصوص دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات داشته باشند تا روند کاری آنان مشخص‌تر شده تا هدفمندتر و اصولی‌تر در این زمینه قدم بردارند، پیش از آن که بخواهند هزینه و زمان خود را با تصمیمات اشتباه هدر دهند.

"وب سایت‌ها بیش از گذشته به یک سرمایه برای تجارت تبدیل شده‌اند و گروه پزشکی هم از این قاعده مستثنی نیست"
اگر می‌خواهید در زمینه کسب‌وکارهای پزشکی با رویکرد دیجیتال پیشرو باشید و از رقبای خود پیشی بگیرید، شرکت در همایش توسعه کسب‌وکارهای پزشکی با رویکرد دیجیتال می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد؛ زیرا تمامی آیتم‌هایی که لازم دارید تا بتوانید کسب‌وکار پزشکی خود را در بستر اینترنت توسعه دهید و از طریق بازاریابی دیجیتال به درآمد و پیشرفت برسید، در این همایش گفته خواهد شد.
بخش عمده این همایش شامل موارد زیر است:
• تکنیک های طلایی برای جذب بیمار
• تبلیغات آنلاین و آفلاین پزشکی
• دیجیتال مارکتینگ پزشکی
• مدیریت کلینیک
• ارتباط با بیمار

این همایش علاوه بر پزشکان برای مدیران کلینیک هم می‌تواند بسیار مفید باشد زیرا تمامی تکنیک‌های طلایی در جهت استاندارسازی مطب و برندینگ آن در این همایش ارائه خواهد شد و اطلاعات ارزنده و بسیار مهمی در زمینه مدیریت کلینیک، استراتژی‌های مهم جذب بیمار جدید، نحوه انجام امور و فرآیند داخلی و خارجی کلینیک، راه‌اندازی کلینیک، برنامه‌ریزی‌های سازمانی و... کسب خواهید نمود.

تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکار پزشکی
به طور کلی اهمیت بالای بازاریابی و تبلیغات پزشکی غیرقابل انکار است زیرا تبلیغات یک پل ارتباطی میان پزشک و بیمار است که می‌تواند از این طریق بیمار جدید جذب کند اما نکته مهم آن است که برای داشتن کمپین‌های موفق بازاریابی نیاز به یک متخصص باتجربه می‎باشد. یک مشاور تبلیغات حرفه‌ای می‌تواند با توجه به موقعیت پزشک و وضعیت او در بستر اینترنت، بهترین استراتژی ها را برای او در نظر بگیرد.
آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ با همکاری‌های موفقی که در این زمینه داشته توانسته بهترین استراتژی را به پزشکان ارائه دهد و حتی بعد از اجرا شدن تبلیغات با آنالیز کمپین تبلیغاتی پزشک، نکات مهمی را در جهت بهبود فرآیند کسب‌وکار او ارائه دهد.
جهت آشنایی با مفاهیم اصلی و استراتژی‌های تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ پزشکی، همایش توسعه کسب‌وکارهای پزشکی با رویکرد دیجیتال آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید و هر آنچه که برای شروع دیجیتالی شدن روند کسب‌وکار پزشک نیاز است را به پزشکان آموزش دهد.

مزایای کمپین‌های تبلیغاتی برای پزشکان چیست؟
• افزایش فروش
• افزایش آگاهی از برند
• جذب مراجعه‌کنندگان بیشتر
• افزایش اعتماد مراجعه‌کنندگان به برند
• بهبود دانش برند در زمینه بازاریابی
• بهبود شناخت برند از بازار و مخاطبان هدف

استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ در حوزه پزشکی:
پزشکانی که می‌خواهند از طریق دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار پزشکی خود را بهبود ببخشند می‌توانند اقدامات زیر را انجام دهند؛ اما نکته اینجاست که برای انجام اقدامات زیر نیاز به یک تیم متخصص و باتجربه در این زمینه دارد.
1. طراحی وب‌سایت
2. سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو
3. تبلیغات آنلاین
4. بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی
5. برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی

اگر می‌خواهید با تمامی استراتژی‌های لازم درخصوص برندینگ، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در حوزه کسب‌وکار پزشکی آشنا شوید می‌توانید در این همایش شرکت کنید.

مدیریت ارتباط با بیمار شامل برخی آیتم‌های مهم ازجمله مدیریت مطب برای به دست آوردن بیمار، شناخت بیمار و نیاز آن، تجدید تماس با بیماران، اطمینان دادن به بیمار جهت سرویس‌دهی کامل به آن و بسیاری موارد دیگر است، لذا برای اینکه بتوانید مطب خود را به‌خوبی مدیریت نموده و جذب بیمار داشته باشید باید این موارد را در دستور کار خود قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص استراتژی‌های جذب بیمار و تکنیک‌های مدیریت کلینیک و ارتباط با بیمار می‌توانید در همایش توسعه کسب‌وکارهای پزشکی با رویکرد دیجیتال آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ شرکت نموده و جهت افزایش درآمد کلینیک خود تکنیک‌های ارائه شده را در دستور کار خود قرار دهید.

آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ به صورت کاملاً تخصصی در زمینه تبلیغات پزشکی، دیجیتال مارکتینگ پزشکی، آموزش در زمینه‌های مدیریت کلینیک و... آماده خدمت‌رسانی به پزشکان، دندانپزشکان و کلینیک‌ها و مطب‌های حوزه زیبایی می‌باشد.


سرفصل‌های وبینار

• تبلیغات آنلاین و آفلاین پزشکی
• دیجیتال مارکتینگ پزشکی
• مدیریت کلینیک
• ارتباط با بیمار

مخاطبین
  • پزشکان

  • دندانپزشکان

  • فعالان حوزه زیبایی و درمان

  • مدیران کلینیک های زیبایی و درمانی

  • دستیاران و منشی هاای مطب ها و کلینیک ها

سوالات متداول

آیا همایش به پیش‌نیاز احتیاج دارد؟

خیر، هرکسی که هیچ اطلاعی از تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ پزشکی ندارد می‌تواند در این همایش شرکت کند.

آیا برای شرکت در همایش محدودیت زمانی دارد؟

برای بهره مندی از تخفیف تا ۴ شهریور ۰۱ میتوانید برای ثبت نام اقدام کنید

مدت زمان همایش چقدر است؟

مدت زمان همایش از ساعت 15 تا 20 می‌باشد.

دستاورد شرکت در این همایش چیست؟

این همایش با ساختاری منظم از صفر تا صد مباحثی را که شما برای شروع فعالیت در حوزه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ پزشکی به آن احتیاج دارید را آموزش خواهد داد.

شرکت در این همایش چه مزیتی دارد؟

با شرکت در این همایش علاوه بر دریافت آموزش های مربوطه و مشاوره حضوری امکان دریافت تخفیف‌های ویژه مختص پکیج‌های آموزشی و کتاب را خواهید داشت.

این همایش مناسب چه کسانی می‌باشد؟

همایش مناسب پزشکان، دندانپزشکان، فعالین حوزه زیبایی و درمان، مدیران کلینیک‌های زیبایی و درمانی، دستیاران و منشی‌های مطب‌ها و کلینیک‌ها می‌باشد.

مکان برگزاری همایش کجاست؟

مکان برگزاری همایش تهران، خیابان ولیعصر، چهارراه نیایش،ورودی دوم بیمارستان شهید رجایی، نرسیده به پردیس ملت، سالن همایش‌های هتل قلب می‌باشد.

دکتر امیررضا نعمتی
دکتر امیررضا نعمتی

مدیر تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
توسعه کسب و کارهای پزشکی
جمعه 18 شهریور 1401
ساعت 15:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ
adds-cart
adds-cart