موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار افزایش بهروری سازمان با BPMS

وبینار افزایش بهروری سازمان با BPMS

وبینار افزایش بهروری سازمان با BPMS
توضیحات وبینار

یکی از شرکتهای مشاوره مدیریت برتر دنیا ادعا کرده بود که BPMS تا ۴۶ درصد بهره وری را افزایش میدهد. جای تعجب دارد که آیا تحقق چنین هدفی امکانپذیر است؟

اولین عاملی که BPMS از طریق آن باعث افزایش بهرهوری میشود، صرفه جویی بسیار قابل ملاحظه ایست که در طول پروسه تولید نرم افزار ایجاد خواهد نمود. یعنی با داشتن BPMS دیگر لازم نیست تیمی از تخصصهای مختلف مثل برنامه نویس و تحلیلگر را برای زمانی نسبتاً طولانی به خدمت بگیرید. و در زمان بسیار کمتر از روشهای سنتی تولید نرم افزار، میتوانید به سیستم موردنظر برسید.

موسسات مشاوره مدیریت اشاره کردهاند که شما با ۱۵درصد از زمان و انرژی روشهای سنتی تولید نرم افزار، از طریق BPMS به سیستم خواهید رسید. بنابراین صرفه جویی ۸۵ درصدی در مراحل تولید نرم افزار در افزایش بهره وری بسیار چشمگیر خواهد بود.

وقتی شما در شرکت یا سازمان، فرایندها را از طریق BPMS مکانیزه کرده و بصورت مکانیزه انجام میدهید، خیلی از انواع اتلافهای ممکن مثل تاخیر، زمان طولانی پاسخگویی، جابجایی و انتقال را نخواهید داشت.

در BPMS شما لازم نیست برای وظایف روتینی که بارها و بارها تکرار میشوند، نیروی انسانی به آن کارها تخصیص داده شود. و سیستم مدیریت فرایندها خودش میتواند آن وظایف را انجام دهد. مانند ثبت سند مالی در سیستم مالی که BPMS میتواند اینکار را انجام دهد و دیگر نیازی به وجود فردی برای ثبت سند وجود ندارد.

مخاطبین

مدیران سازمان 

طراحان فرآیند 

برنامه نویسان 

صاحبان کسب و کار 

 

سوالات متداول

BPMS چیست؟

نرم افزار بی پی ام یا همان bpms یک ابزار اتوماسیون فرایند است. این ابزار به شما کمک میکند فرایندهای هر روزه را بررسی کنید تا گلوگاههای موجود را شناسایی و کم کنید، هزینههای شرکت را کنترل کنید، فرایندهای روتین را تا جای ممکن کارامد سازید و از کارآمدی افرادی که در فرایندهای شما درگیر هستند، اطمینان حاصل کنید.

ناصر خنجری
ناصر خنجری

استاد دانشگاه و پروداکت اونر شرکت آرین نوین

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
شرکت در جلسه
پنج‌شنبه 26 خرداد 1401
ساعت 20:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: مرتضی بیات
adds-cart
adds-cart