موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بدون یادگیری نکات حقوقی افزایش سرمایه ندهید

وبینار بدون یادگیری نکات حقوقی افزایش سرمایه ندهید

وبینار بدون یادگیری نکات حقوقی افزایش سرمایه ندهید

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار بدون یادگیری نکات حقوقی افزایش سرمایه ندهید
توضیحات وبینار

بدون یادگیری نکات حقوقی افزایش سرمایه ندهید

بخش اول:

چرا باید افزایش سرمایه بدهیم

قبل از اینکه تصمیم بگیرید در این وبینار شرکت کنید یا خیر لطفا به سئوالات زیر پاسخ بدهید.

1-آیا شما تا کنون افزایش سرمایه داده اید؟

2-آیا در افزایش سرمایه خود دچار مشکل شده اید؟

3-آیا تصمیم دارید افزایش سرمایه بدهید؟

4-آیا با انواع افزایش سرمایه آشنایی دارید؟

5-آیا می دانید در افزایش سرمایه باید به چه نکاتی توجه شود؟

6-آیا میدانید در افزایش سرمایه به چه مدارکی احتیاج داریم؟

اگر به یکی از سئوالات بالا پاسخ مثبت میدهید از ادامه خواندن این متن خودداری نمایید.

این وبینار در مورد چیست؟

من پرونده های زیادی در حوزه ثبت شرکتها و تغییرات و افزایش سرمایه شرکتها داشته ام و در همه این پرونده ها مدیران شرکت ها از حقوق ثبتی خود آگاهی کافی نداشتندو اغلب خود نسبت به تنظیم و انجام صورتجلسات خود اقدام می نمودند و آنها فکر می کردند که روشی که برای دیگران کارآمد بوده برای آنها نیز کارآمد خواهد بود غافل از اینکه نمی دانند هر شرکت برای خود قوانین و شگردها و ترفندهای خاص خود را دارد که همه این ها باعث می شود که فرآیند سخت ،طولانی و طاقت فرسا و پشیمان کننده با کمترین انرژی به بهترین روش به انجام برسد.من این ها را با پوست وگوشت و استخوان خود لمس کردم و دیدم باید به اداره  کنندگان شرکت ها و مشاورین حقوقی ،وکلا، چیزهایی را بگویم که فقط کسی که سالیان سال در راهروهای اداره ثبت کسب تجربه نموده و تخصصی فعالیت کرده آن را می داند .بخاطر همین تصمیم گرفتم وبیناری برگزار کنم که تجربیات خود را در اختیار فعالین این حوزه قرار بدهم و جلوی خطاهای بسیار و غیرقابل جبران در فرآیند تنظیم صورتجلسات را بگیرم و بگویم چطور قدرتمندانه و عاقلانه براحتی صورتجلسه برای تغییرات شرکت ها آماده و تنظیم نمایند

وکیل خودتان شوید

خیلی راحت با دانستن نکات خاص که فقط وکلا می دانند می توانید مثل یک وکیل ،شرکت خود را مدیریت کنید شاید هزینه های پرداخت پول به وکیل برای شما  زیاد باشد این باعث شده خیلی از شرکت ها علی رغم اینکه هیچ گونه آگاهی نسبت به قوانین قانون تجارت و تنظیم صورتجلسات خود ندارند مبادرت به تنظیم صورتجلسات اشتباه نمایند و همین موضوع باعث شده در وقت و زمان خود دچار مشکل شوند قابل درک است هزینه های وکالت برای برخی عزیزان زیاد است اما باید کاری که انجام می شود بدرستی و بدون دردسر باشد تا در زمان و وقت صرفه جویی گردد.بنابراین من تصمیم گرفتم این وبینار را برگزار کنم تا بتوانم خدمتی به شرکت هایی که با چنین چالشهایی روبرو هستند کرده باشم.

بخش دوم

مدرس وبینار کیست؟

خانم آزاده صبوری وکیل پایه یک دادگستری

با 14 سال سابقه حرفه ای در حوزه ثبت شرکتها

مدرس و متخصص حوزه ثبت شرکتها و مشاور حقوقی

فعال حقوق ثبت شرکتها  و دعاوی شرکتها علاقمند به حوزه های کسب و کار

چرا در این وبینار باید شرکت کنم ؟

این وبینار حاصل تجربه چندین ساله من در اداره ثبت شرکتها است این وبینار به شما کمک می کند که وکیل خود باشید و براحتی و قدرتمندانه صورتجلسات خود را تنظیم نمایید.و با اصول عملی اداره ثبت شرکتها آشنا شوید.و براحتی بتوانید دعاوی خود را مطرح نمایید.

برخی از مطالب وبینار

اقدامات قبل از افزایش سرمایه چیست

1-افزایش سرمایه چیست؟

2-افزایش سرمایه در شرکتهای مختلف چگونه است؟

3-انواع افزایش سرمایه کدام است؟

اقدامات بعد از افزایش سرمایه

1-تهیه مدارک

2-تنظیم صورتجلسات

3-نشر آگهی

هزینه های این وبینار یا هزینه های ثبتی؟

قبول دارید که تنظیم یک صورتجلسه نیاز به دانستن نکات حقوقی دارد و تنظیم آن بدون رعایت نکات  فوق و آشنایی به قوانین اداره ثبت شرکتها کاری سخت و دشوار و پر هزینه خواهد بود .سخت بخاطر عدم آشنایی با رویه های اداره و پر هزینه بخاطر عدم رعایت قوانین که منجر به رد صورتجلسات می شود و شما مجبوری دوباره هزینه نمایید.این وبینار طوری طراحی شده که شمار ا بی نیاز از پرداخت هزینه های زاید می نماید.

قیمت وبینار

رایگان

 

معرفی وبینار

یادگیری شگردها و ترفندها و نکات کاملا کاربردی حقوقی برای افرادی که می خواهند صورتجلسه تنظیم کنندتا با آگاهی کامل و چشم باز این مسیر را بدون دردسر طی کنند.

 

                       

 

 

سرفصل‌های وبینار

بخش اول:

چرا باید افزایش سرمایه بدهیم

بخش دوم:

انواع افزایش سرمایه

بخش سوم:

روشهای افزایش سرمایه

بخش چهارم:

شرایط افزایش سرمایه

بخش پنجم:

پاسخ به چند سئوال

بخش ششم:

مدارک مورد نیاز

مخاطبین

مدیر عاملان شرکت ها،وکلا،کارشناسان حقوقی،دانشجویان و کارآموزان وکالت ،افرادی که تصمیم دارند با قوانین شرکت ها آشنا شوند

چرا مدیر عاملان: برای اینکه مدیران بتوانند یک شرکت را بدرستی اداره نمایند باید از کلیه قوانین حاکم بر شرکتها اطلاع داشته باشند و بدانند در چه زمانی چه تغییراتی را باید جهت حفظ کسب و کار خود انجام دهند تا بجای اینکه انرژی خود را صرف مسائل فرعی شرکت نمایند  روی مسائل اساسی شرکت تمرکز کنند. 

چرا وکلا:  بعلت تخصصی بودن این حوزه بسیاری از وکلا آگاهی لازم  نسبت به  نحوه تنظیم صورتجلسات و طرح درست دعاوی مربوطه علیه شرکا و شرکت را ندارند .در نتیجه این دوره می تواند  کمک زیادی به وکلای عزیز نماید تا آنها با  ساختار اداره ثبت شرکتها و نحوه تنظیم  صورتجلسات آگاه شوند.

چرا کارشناسان حقوقیاز آنجائیکهکارشناسان حقوقی با شرکتها در ارتباط هستند و به آنها مشاوره می دهند،  با شرکت در این دوره می توانند دانش حقوقی خود را افزایش بدهند و با دعاوی این حوزه نیز آشنا شوند، تا بتوانند مشاور حقوقی حرفه ای شوند.

دانشجویان و کارآموزان وکالت:آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و شرکت در این می تواند تجربه بسیار خوبی برای کارآموزان وکالت و دانشجویان رشته حقوق باشد بخاطر اینکه تمام مطالب بصورت کاربردی تدریس می شود و با یادگیری این مطالب می توانندبراحتی کسب درآمد نموده و در این حوزه فعالیت نمایند.

افراد عادی: افرادی که تخصصی  ندارند ولی علاقمند به این  حوزه می باشند می توانند با شرکت در این وبینار معلومات ثبتی خود را افزایش دهند و در موسسات حقوقی مشغول به کار شوند.

سوالات متداول

آیا تصمیم به افزایش سرمایه دارید و می خواهید کسب و کار خود را رونق بدهید. این دوره به شما کمک می کند تا آگاهانه در این مسیرصورتجلسه شرکت خود را تنظیم کنید.

این دوره به شما کمک می کند تا آگاهانه در این مسیرصورتجلسه شرکت خود را تنظیم کنید.

آزاده صبوری
آزاده صبوری

وکیل پایه یک دادگستری و متخصص حوزه ثبت شرکتها و دعاوی شرکتها

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
یک جلسه
سه‌شنبه 30 دی 1399
ساعت 17:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: آزاده صبوری