موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار با پیژامه انگلیسی یاد بگیر!  (روش های یادگیری زبان انگلیسی در خانه)

وبینار با پیژامه انگلیسی یاد بگیر! (روش های یادگیری زبان انگلیسی در خانه)

وبینار با پیژامه انگلیسی یاد بگیر! (روش های یادگیری زبان انگلیسی در خانه)

مدت وبینار: ساعت
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار با پیژامه انگلیسی یاد بگیر!  (روش های یادگیری زبان انگلیسی در خانه)
توضیحات وبینار

سلام دوست من!

به صفحه وبینار لذت انگلیسی خوش آمدید☺☺مدتها بود دوست داشتم فرصتی پیدا کنم تا بتوانم  تجربیات و داتشی را که حاصل سالها شاگردی، تحقیق و استفاده از محضر برترین اساتید ایران و جهان و تلاش برای به نتیجه رساندن عزیزانی که افتخار تدریس به آنها را داشته ام به اهداف شان به بهترین نحو و از راحت ترین ، نزدیکترین ،  سریع ترین و مطمین ترین راهی که نتیجه این تلاش و پیگیری مداوم است  با تعداد زیادی از دوستان و عزیزان در سراسر کشور به اشتراک بگذارم. این ویروس ناخوشایند اگرچه ناراحتی ها و رنجش های زیادی به قلب عزیزان  هموطنانم تحمیل کرد ، اما فرصت هایی را هم در این میان ایجاد کرد که برای من فرصت باز کردن این دریچه به روی عزیزان بیشتری را در سراسر کشورم فراهم کرد.

بارها شنیدم و دیدم که دوستانی که قصد مهاجرت یا ادامه تخصیل در خارج از کشور را داشته و دارند ، از ناکارآمدی برخی سیستم های آموزشی زبان انگلیسی گلایه دارند و متاسفانه بعد از سالها تلاش ، هنوز موفق به صحبت کردن با اعتماد بنفس و براحتی نیستند(و من هم این تجربه را داشته ام!). درحالیکه رسیدن به یک مکالمه دلپذیر و جذاب  راحت ساده تر از آن است که نیازمند این حجم نگرانی و حتی وقت زیادی باشد! آنهم خیلی راحت تر و جذاب تر از آن چیزی که همه ما تصور کنیم!
البته که کلا یادگیری سخت است و هر اتفاق جدیدی در زندگی های پر مشغله امروز نیاز به جذابیت و احساس نیاز و اشتیاق  و البته جدیت و مداومت دارد .. اما گذشته از نیاز ضروری هرکس به دانش زبان انگلیسی در زندگی امروز، خیلی خوشحالم که از این راه میتوانم به شما این مژده را بدهم که  رازها و تکنیک های موثر و بسیار راحت و شیرین هم در این دنیای پیچیده و به ظاهر خیلی سخت وجود دارد که با دانستن آنها می توان این سختی و نگرانی را به خط صفر نزدیک کرد. و من به لطف خدا و با استفاده از محضر اساتید عزیزم و با تلاش شبانه روزی در جهت موثر بودن در این راه ، به این رازها دست یافته ام. و الان فرصتی دارم که این نکات کاربردی و بسیار جذاب و بی نظیر را در احتیار شما عزیزان قرار دهم. ??وبینار چگونه در خانه انگلیسی را یاد بگیریم دقیقا به شما می گوید که هرجای این مسیر که باشید، چطور مهارت های خود را به شکلی موثر و کاربردی بهبود ببخشید و روش های مطالعه ، تمرین و یادگیری را با همین شرایط موجود برای خود فراهم کنید و از یادگیری خود لذت ببرید و با کیفیت یاد بگیرید.

اجازه بدهید بجای گفتن سر فصل ها ، به شما این اطمینان را بدهم که با تجربه ای که در بحث آموزش دارم ، این وبینار برای شما با هر سطح دانش ، نکات آموزنده و جذاب و شادی در بر دارد و اگر به هر دلیلی احساس کردید که وبینار به شما دانش مفید و موثری را که بتوانید بطور کاربردی و راحت مسیر یادگیری تان را راحت تر کنید ارایه نکرد ، با کمال رضایت و بدون هیچ پرسشی، وجه شما را تقدیمتان خواهم کرد و از این فرصتی که در اختیار من گذاشته اید سپاسگزار خواهم بود. بهرحال امیدوارم ساعات خوش و مفیدی را در این وبینار در کنار هم بگذرانیم و این وبینار دریچه دنیای جدیدی از دانش و مهارت آموزی برای شما و شانس داشتن دوستان خوب جدیدی مثل شما برای من باشد.

اما برای اینکه کلیات این وبینار را بدانید ، این وبینار با روش های موثر و مفید یادگیری شروع می شود و نکات بسیار کاربردی و مورد ابتلا را برای عزیزان خواهم گفت و برای هر مورد تمرینها و مثالهای کاربردی ارایه خواهم کرد که اطمینان دارم برای شما هم مثل من راهگشا و جذاب است.
در ادامه ، یادگیری در خانه را از سطح مبتدی تا پیشرفته  به هر منظوری که زبان انگلیسی را می آموزید برای شما شرح و توضیح خواهم داد و با هم چند قدم از تمرینات و رفرنس هایی را بررسی خواهیم کرد که به شما تجربه ای شیرین و دلپذیر از یادگیری می دهد و می توانید با همین تکنیک ها ، به دانش و مهارت وسیعی از زبان انگلیسی برسید.

و در قدم بعدی، رفرنس ها منابع و روش های مطالعه و مثالهایی را با هم بررسی خواهیم کرد که در ادامه مسیر به آنها نیاز خواهید داشت.مشتاقانه منتظر دیدارتان هستم

فاطیما وجدانی

سرفصل‌های وبینار

_نقشه راه یادگیری از مبتدی تا پیشرفته
_ روش ها و اصول یادگیری هر مهارت(مسیر یادگیری)
_ اشتباهات رایج در یادگیری زبان انگلیسی و روش های درست

_روش های مطالعه هر مهارت در منزل از پایه تا سطح پیشرفته(پیش آیلتس) 
_ روش های تمرین هر مهارت و نحوه دریافت بازخورد
_ راههای غلبه بر مشکلات رایج در تمرین و مسیر یادگیری

_ معرفی روش ها و ابزارهای سنجش سطح دانش خود
_چند تکنیک جذاب برای حرفه ای شدن در دانش و مهارتها

_ رفرنس ها و ابزار های گوشی برای مطالعه بهتر 
_پاسخ به سوالات شما
_ یک سورپرایز برای شما 

مخاطبین

این وبینار برای گروه سنی بزرگسال و در هر رده سنی و سطح زبان مفید و حاوی نکاتی جذاب و کاربردی است .

سوالات متداول

آیا نیاز داریم سحطی از زبان انگلیسی را برای استفاده از این وبینار بلد باشیم ؟

خیر . همینقدر که علاقمند باشید زبان انگلیسی را بیاموزید ، این وبینار برای شما کاربردی و مفید است.

آیا از این وبینار می توان برنامه مطالعاتی مفیدی بدست آورد ؟

بله ، در هر سطحی که باشید ، این وبینار به شما کمک میکند برنامه مطالعاتی مفید و عملی خود را در پایان وبینار بنویسید و یادگیری را بلافاصله پس از پایان وبینار شروع کنید.

این وبینار برای چه گروه سنی مناسب است؟

اگر نوجوان یا بزرگسال هستید و به یادگیری زبان انگلیسی علاقمندید ، این وبینار به شما کمک میکند راه خود را روشنتر ببینید و به توانمندی در برنامه ریزی یادگیری خود برسید.

فاطیما وجدانی
فاطیما وجدانی

مدرس آیلتس ، موسس مجموعه لذت انگلیسی و وبسایت EngJoy.ir

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
با پیژامه انگلیسی یاد بگیر!
26 اردیبهشت 1399
ساعت 11:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: مجموعه لذت انگلیسی
گزارش دادن