موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار برندینگ برای استارتاپ ها

وبینار برندینگ برای استارتاپ ها

وبینار برندینگ برای استارتاپ ها

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار برندینگ برای استارتاپ ها
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش برندینگ

هر استارت آپ و کسب و کار نوپایی باید در هدف گذاری و نقشه راه خود به مسئله‌ای به نام برندینگ به ویژه آنلاین برندینگ توجه ویژه داشته باشد.

برندینگ امری است که در طول زمان اتفاق می‌افتد و نام شما را در ذهن مخاطب و مشتریان ثبت می کند. در واقع اگر برندینگ به صورت اصولی انجام شود مخاطب عمومی و کاربر آنلاین به مشتری وفادار شما تبدیل خواهد شد و قطعا اینروزها رشد استارت آپ در گرو آنلاین برندینگ اصولی است.

یکی اشتباهات در آنلاین برندینگ استفاده از هر تبلیغی است. فضای مجازی به دلیل گستردگی و شیوه های بسیار زیاد تبلیغ این توهم را برای استارتاپ به‌وجود می‌آورد که از هر روش تبلیغی استفاده کنند.

مانند صفاتی که یک فرد با آن شناخته می شود و شهرت دارد، برندینگ نیز شهرت یک استارتاپ است و به همین دلیل اهمیت دارد که شما با چه نام و صفات خوبی در ذهن مشتری ثبت شوید.

برای همین نیاز است تا اصولی را رعایت کنید:

هویت بصری:

شما باید لوگو، وب سایت، سربرگ و رنگ سازمانی خاص و ویژه خود را در استارت آپ داشته باشید تا با همان در ذهن مخاطب جا باز کنید و تبدیل به یک هویت دیداری ثابت شوید.

هویت شنیداری:

باید نام برند یک استارت آپ از طریق تبلیغات به جا در ذهن مخاطب نقش ببندد؛ که از طریق تبلیغاتی چون تیزرها، ویدئوها و غیره صورت می گیرد.

مخاطب سنجی:

توجه به نیاز و علایق مخاطب یکی از اصول مهم برای برندینگ یک استارت آپ است. مشتری اگر متوجه شود که بسته به شرایط و موقعیت به نیازها و علایقش توجه می شود غیر ممکن است برندی را از یاد ببرد.

هدف گذاری:

بدون تعیین هدف و چشم انداز آغاز کارهای مربوط به آنلاین برندینگ کار بیهوده و عبثی خواه بود که دور ریز سرمایه را برای یک استارت آپ رقم می زند.

دیجیتال برندینگ از طریق بازاریابی و تبلیغات آنلاین برای یک استارت آپ رقم می خورد. برندینگ فقط آشنا کردن ذهن مخاطب با نام شما و خدمت نیست بلکه جا انداختن محصولات و خدمات شما در میان کاربران است تا به درک درستی از آن برسند. برند سازی در گذشته بیشتر شخصی و یا در مشارکت با دیگر برندها بود اما امروزه برند سازی دیجیتال یا همان آنلاین برندینگ نیز به این دسته بندی اضافه شده تا یک استارتاپ از طریق بهینه سازی سئو، تولید محتوا، حضور در شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر به یک نام به یاد ماندنی با محصولات و خدمات شناخته شده تبدیل شود.

تعامل مداوم با مشتری، حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای دست اول، استفاده از روش های تبلیغاتی آنلاین، معرفی خدمات و محصولات در شرایط متفاوت با روش های گوناگون ذهن کاربر را با نام شما درگیر می کند و در نتیجه سوددهی را برای استارت آپ و کسب و کارتان رقم خواهد زد.

آشنایی با آنلاین برندینگ، جزئیات مربوط به آن علاوه بر مدیران استارت آپ، دارندگان کسب و کار آنلاین، برای افرادی دوست دارند در این حوزه به استخدام استارت آپ ها در بیایند لازم و ضروری است. تنها آگاهی از اصول اولیه و مفاهیم کلی آنلاین برندینگ کمک کننده نیست و بهتر است در فرآیند یادگیری مانند آنچه در دوره های وبینار اتفاق می افتد؛ تمام آنچه که فرد باید بداند تا به برندینگ آنلاین دست پیدا کند را آموزش ببیند. این آموزش تضمین بازگشت سرمایه و سوددهی مناسب برای استارت آپ ها و کسب و کار نیز هست تا علاوه بر شناخته شدن به نتیجه مطلوب هم برسند.

----------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.
 
سرفصل‌های وبینار
  • ساخت برند ناب
  • فرآیند برندسازی به همراه پروژه‌های واقعی
  • ساخت داستان برند با هویتی متمایز
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • مدیران پروژه
  • علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و تفکر استراتژیک
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
آیدین داریان
آیدین داریان

موسس باشگاه محتوا / متخصص بازاریابی محتوایی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.5 از 5
4.3 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
برندسازی و توسعه برند
دوشنبه 15 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت