موضوعات
سبد خرید (0)
آلت سیزن ارزهای دیجیتال چیست و دقیقا چه موقع اتفاق می افتد؟

آلت سیزن ارزهای دیجیتال چیست و دقیقا چه موقع اتفاق می افتد؟

آلت سیزن ارزهای دیجیتال چیست و دقیقا چه موقع اتفاق می افتد؟

ذخیره کردن
آلت سیزن ارزهای دیجیتال چیست و دقیقا چه موقع اتفاق می افتد؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

فصل آلت کوین‌ها (Alt Season) بخشی از چرخه اصلی بازار ارزهای دیجیتال است که در آن قیمت بسیاری از کوین‌ها در مقابل بیت‌ کوین و دلار رشد سریعی را تجربه می‌کنند. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به این دوره‌ی قیمتی که اغلب ارزهای دیجیتال شروع به حرکت‌های صعودی دسته جمعی می‌کنند، “فصل آلت کوین‌ها” می‌گویند.

ارزهای دیجیتال در فصل آلت‌ کوین‌ها عملکرد بهتری نسبت به دلار و حتی بیت کوین از خود نشان می‌دهند. علائم شروع این فصل را با بررسی عملکرد قیمت ارزهای برتر بازار مانند اتریوم و ریپل می‌توان دنبال کرد. فصل آلت کوین‌ها مشابه چرخش سرمایه در بازارهای سهام است. برای مثال معامله‌گران در بازار بورس پس از گرفتن سود سرمایه گذاری خود از سهمی به سهم دیگر وارد می‌شوند یا از سهام خارج شده و سرمایه خود را به اوراق قرضه یا پول نقد تبدیل می‌کنند. به طور مشابه فصل آلت کوین‌ها زمانی است که معامله‌گران سرمایه خود را از بیت‌ کوین خارج کرده و بر روی ارزهای دیجیتال مختلف سرمایه‌گذاری می‌کنند.

در تفسیر این جابه‌جایی‌ها می‌توان گفت که وقتی بیت کوین پس از یک روند صعودی، شروع به اصلاح قیمتی یا انباشت برای تثبیت قیمت می‌کند، معامله‌گران برای افزایش سود خود از بازار به سمت ارزهای دیجیتالی با ارزش بازار بالا (High Market Cap) سپس ارزهای دیجیتال با ارزش بازار پایین‌تر و در نهایت به پول نقد یا تتر و سایر ارزهای دیجیتال با ثبات (Stable Coin) حرکت می‌کنند.

برای درک بهتر این موضوع کافی‌ست بدانید که چه موقع این اتفاق می‌افتد؟ در واقع شما با تحلیل تکنیکال، قیمت بیت کوین و دامیننس بیت کوین می توانید نزول و صعود آلت کوین ها را برسی کنید.

حامیان
BinanceFA
آقای بیت کوین
آقای بیت کوین

استراتژیست ارزهای دیجیتال

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.8 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول و آخر
سه‌شنبه 10 فروردین 1400
ساعت 17:30
ساعت 18:30
Mr Bitcoin
Mr Bitcoin مشاور ارزهای دیجیتال
بایننس
بایننس بایننس ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال
بایننس فارسی
بایننس فارسی بزرگ‌ترین سایت آموزش ارزهای دیجیتال و صرافی بایننس
 انتخاب بلیت