موضوعات
سبد خرید (0)
بیزینس چکاپ
بیزینس چکاپ
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

با شرکت در بیزینس چکاپ متوجه میشین حال کسب و کار و برندتان چقدر خوب و یا وخیم است. در چه مواردی نیاز به اصلاح، تغییر یا تقویت دارد. متوجه میشین برای بهبود و توسعه، کجا و چقدر باید هزینه کنید، از چه کسی با چه تخصصی باید کمک بگیرید یا چه فردی با چه قابلیت هایی استخدام کنید و انرژی و وقت خودتان را به عنوان مدیر کسب و کار برای یادگرفتن چه مواردی صرف کنید تا برندتان را خلق و در بازار مطرح کنید.

بیزینس چکاپ مقدمه تصمیمات استراتژیک و بویژه تخصیص منابع و برنامه ریزی در هر کسب و کاری است. چرا که اگر قرار بر تخصیص بودجه، استخدام یا آموزش نیروی انسانی یا حتی صرف وقت و توجه هیات مدیره باشد، بیزینس چکاپ مشخص می کند اولویت این اقدامات به چه ترتیبب باید باشد.

بعد از بیزینس چکاپ نگاهتان به کسب و کارتان تغییر می کند. انتظارات و توقعات واقع بینانه تری پیدا می کنید و به درک بهتر و بیشتری از شرایط کسب و کارتان می رسید. درست هدفگذاری می کنید، هدفمند و حساب شده هزینه می کنید. سعی و خطا و در نتیجه اتلاف پول و وقت و سرمایه هایی که دارید کمتر و کمتر شده و در نهایت با افزایش کارآمدی و کارایی، یک بیزینس سالم و قوی و یک برند معتبر و ارزشمند خواهید داشت و به عنوان یک مدیر موفق شناخته می شوید.

همان طور که از نام وبینار مشخص است، بیزینس چکاپ سطح سلامت بیزینس و برند را ارزیابی می کند. معیارهای سلامت در این فرایند عبارتند از استانداردهایی که در زنجیره ارزش 5 حلقه ای تعریف شده است.

زنجیره ارزش استاندارد که از پنج حلقه ورودی، پردازش اولیه، پردازش ثانویه، فروش و پشتیبانی تشکیل شده است برای تمام کسب و کارها در هر زمینه ای صادق است. با ارزیابی هر یک از این حلقه ها می توان آسیب پذیری های موجود در کسب و کار را شناسایی و برای رفع و بهبود آنها اقدام کرد.

وبینار بیزینس چکاپ بر اساس مدل بین المللی زنجیره ارزش و توسط موسسه مشاوره مدیریت مدرسی طراحی شده است.

بیزینس چکاپ هر سه ماه یک بار برای حداکثر 100 نفر از مدیران و صاحبان کسب و کارهای مستقل برگزار می شود و برای علاقمندن، جلسات مشاوره اختصاصی به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می شود.

سرفصل‌های وبینار

- بیزینس چکاپ چی هست و چی نیست

- چرا بیزینس چکاپ

- تعریف زنجیره ارزش

- مشخصات زنجیره ارزش سالم و بیمار، قوی و ضعیف

- ارزیابی حلقه اول: ورودی ها (تامین، استخدام، یادگیری و..)

- ارزیابی حلقه دوم: عملیات ارزش افزایی (طراحی، تولید، آموزش و..)

- ارزیابی حلقه سوم: آماده سازی برای بازار (بسته بندی، انبارداری و..)

- ارزیابی حلقه چهارم: بازاریابی و فروش

- ارزیابی حلقه پنجم: پشتیبانی، تجربه مشتری، وفاداری مشتری

- ارزیابی پایداری زنجیره ارزش: فرایندها و تدارکات

- ارزیابی تاثیر و اعتبار زنجیره ارزش: مزیت رقابتی و برندینگ

مخاطبین

صاحبان کسب و کار 

مدیران کسب و کار

مدیران استراتژی 

کارآفرینان در شرف راه اندازی کسب و کار

 

سوالات متداول

بیزینس چکاپ پقدر مهم و ضروری است؟

همان قدر که کسب و کارتان برایتان مهم است، همان قدر که نگران و مشتاق حفط بقا و تضمین رشد و توسعه بیزینس و برندتان هستید، بیزینس چکاپ همان قدر برایتان مهم و البته موثر خواهد بود. پس اگر بیزینسی که دارید زیاد برایتان مهم نیست قطعا نیازی به چکاپ آن هم ندارید.

اگر شرکت نکنم چی میشه؟

همون طور که تا امروز بیزینس خودتون رو اداره کردین به مسیرتون ادامه میدین. اگر خوش شانس باشید خیلی زود اما اگر نباشید، درست موقعی که اصلا انتظارش رو ندارین و تازه کلی هزینه کردین یهو روند رشد و کسب سود و درآمدتون متوقف میشه، جایگاه بازار برندتون رو از دست میدین و تبلیغاتی که تا دیروز براتون خوب کار می کرد انگار که دیگه تاثیر نداشته باشه. چرا؟ چون بدون چکاپ معلوم نمیشه کسب و کارتون چه ایرادهایی داره. حالا هم اگر فکر می کنید فروش و سود و درآمدتون متناسب نیست با زحمتی که می کشید باید بیزینس چکاپ رو شرکت کنید.

سابقه بیزینس چکاپ چیه؟

بیزینس چکاپ را موسسه مشاوره مدیریت مدرسی طراحی کرده که یک تیم متخصص و با تجربه داره و تا امروز به صورت حضوری و آنلاین برای ده ها بیزینس اجرا کرده و نتایج فوق العاده ای گرفته

شکل جلسه بیزینس چکاپ تئوری و تدریس هست یا چی؟

شامل تدریس و آموزش تئوری و اصول هست بعلاوه تمرین سر جلسه و همچنین تمرینی که برای شرکت کننده ها ایمیل میشه. در حین جلسه خودتون همزمان با مدرس و بر اساس توضیحات ایشان شروع می کنید به ارزیابی بیزینس خودتون و در آخر جلسه وضعیت سلامت کسب و کاری که دارید براتون مشخص میشه.

پوستر چرا انگلیسی؟

پوستر فارسی خوشگل بلد نبودیم طراحی کنیم. اما زبان ارائه در وبینار فارسی هست.

دکتر آرش مدرسی
دکتر آرش مدرسی

محقق و مشاور نوآوری و بیزینس دیزاین

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
بیزینس چکاپ فروردین
پنج‌شنبه 25 فروردین 1401
ساعت 16:30
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: موسسه مشاوره مدیریت مدرسی
adds-cart