موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار ضوابط فنی و بهداشتی استخرهای پرورش ماهیان گرمابی

وبینار ضوابط فنی و بهداشتی استخرهای پرورش ماهیان گرمابی

وبینار ضوابط فنی و بهداشتی استخرهای پرورش ماهیان گرمابی

ذخیره کردن
وبینار ضوابط فنی و بهداشتی استخرهای پرورش ماهیان گرمابی
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

وبینار ضوابط فنی و بهداشتی استخرهای پرورش ماهیان گرمابی با رویکرد سرمایه گذاری یکی از وبینارهای کاربردی علاقمندان به سرمایه گذاری در صنعت آبزیان و علی الخصوص علاقمندان به کسب درآمد از محل پرورش ماهیان گرمابی می باشد. در این وبینار شما علاوه بر آشنایی با اصطلاحات رایج در این صنعت با اصول فنی و بهداشتی و ضوابط و دستورالعمل های مرتبط با ماهیان گرمابی آشنا خواهید شد.

یکی از بزرگترین چالش های سرمایه گذاری در ایران ، عدم آشنایی سرمایه گذاران و علاقمندان به فرصت ها و تهدید های سرمایه گذاری در آن صنعت است که عموما موجبات شکست کسب و کارها را بعد از گذشت 3 تا 5 سال بهمراه دارد. بر همین اساس در این وبینار شما با اصول اولیه و شرایط سرمایه گذاری در این صنعت آشنا خواهید شد و یک خودارزیابی از شرایط موجود خواهید داشت. 

به همین منظور شرکت در این وبینار می تواند بخش زیادی از نگرانی هایی را که قرار است در آینده گریبان سرمایه گذاران را بگیرد، پیشگیری خواهد کرد.

امروزه بر تعداد علاقمندان به سرمایه گذاری در صنعت دامپزشکی روز به روز در حال افزایش است و چنانچه زمینه حضور سرمایه گذاران از طریق شفاف سازی و انتقال دانش فنی مهیا نگردد، قطعا در آینده علاوه بر تهدید های زیست محیطی و نارضایتی های اجتماعی، شاهد هدر رفت سرمایه های افراد و سرخوردگی و خروج سرمایه ها از این صنعت خواهیم بود.

پس بدون درنگ اگر علاقمند به سرمایه گذاری در این حوزه هستید به شما توصیه می کنیم در این وبینار شرکت کنید و با آگاهی کامل پا به عرصه پر ریسک سرمایه گذاری نهید. همکاران ما علاوه بر حضور در وبینار و پاسخگویی به سوالات شما ، از طریق سایر راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی آماده پاسخگویی و هر گونه راهنمایی و اجرا در زمینه سرمایه گذاری های شما عزیزان می باشند. پس با ما همراه باشید ...

سرفصل‌های وبینار

از مهمترین سرفصل های این دوره :

- کلیات

- اهداف

- تعاریف ، واژه ها و اصطلاحات

- دامنه کاربرد

- آشنایی با قوانین و مقررات 

- ضوابط بهداشتی مرکز

- امکانات و تجهیزات مورد نیاز

- شرایط بهداشتی مورد نیاز

- حریم بهداشتی مرکز

و ...

مخاطبین

شرکت برای عموم آزاد است

حامیان
آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد کارآفرین
شتابدهنده دکتر کاربین
دکتر حسین متقی طلب
دکتر حسین متقی طلب

مدیر مرکز مشاوره کسب و کار "آمایش سلامت سرزمین"

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کاربردی
یک‌شنبه 3 مرداد 1400
ساعت 20:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: آمایش سلامت سرزمین