موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

Anna Simonyan

Anna Simonyan

توسط 45 نفر دنبال می‌شود
Vice President, Operations and Sales

وبینارهای مدرس

یکی ار راه های جذاب و آسان مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایالت منیتوبا است. در این وبینار در این مورد به صورت کامل توضیح داده می شود
8 شهریور 02 - ساعت 20:00
کالج IBT یک کالج خصوصی فنی و حرفه ای، در کاناداست تحصیل در این کالج فرصتی میده تا بعد از دریافت جاب آفر در کانادا اقامت دائم دریافت کنید.
18 مرداد 02 - ساعت 20:00
یکی ار راه های جذاب و آسان مهاجرت به کانادا استفاده از مسیر مستقیم برای کارکنان ماهر و فارغ‌التحصیلان از طریق برنامه های استانی حوزه آتلانتیک است
12 تیر 02 - ساعت 20:00
استان مانتوبای کانادا یکی از قوی ترین و متنوع ترین اقتصاد، بین استان های کانادا را داراست. در این وبینار درباره مهاجرت به این استان توضیح داده می شود.
7 تیر 02 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar