موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

کیارش نادری

کیارش نادری

توسط 13 نفر دنبال می‌شود
مدرس اینترنت اشیا

وبینارهای مدرس

اینترنت اشیا یک حوزه بین رشته ای میباشد که از حوزه های مختلف میتوانند در این حوزه فعالیت نمایند و در فیلد های مختلف کاربرد های فراوان دارد.
21 اردیبهشت 03 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
MediaPipe یک کتابخانه قدرتمند برای پردازش تصویر و ویدیو است که بمنظور کاربرد های مختلف همجون تشخیص چهره، تشخیص اجسام،تشخیص حرکات و... را فراهم می‌کند.
6 اردیبهشت 03 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
برنامه نویسی آردوینو برای ورود به دنیای دیجیتال بسیار مناسب میباشد.یادگیری آردوینو برای ورود به حوزه های رباتیک و اینترنت اشیا بسیار مهم میباشد.
26 آبان 02 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
اتصال همه چیز به همه چیز با اینترنت اشیا. جهانی کاملاً متصل در دنیای کاملا دیجیتال. اینترنت اشیا: شهرها، خانه‌ها و دستگاه‌ها را با هم ارتباط می‌دهد.
17 آذر 02 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar