موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

پیام ادیب

پیام ادیب

توسط 28 نفر دنبال می‌شود
مدرس تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی نویسنده کتاب 6سکوی پرتاب درفضای دیجیتال مدیروبسایت payamadib.com

مدرس تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی مدیرمدرسه محتوای ادیب مدیروبسایت payamadib.com نویسنده کتاب 6سکوی پرتاب درفضای دیجیتال عضورسمی اهل قلم ونویسنده 3عنوان کتاب

وبینارهای مدرس

این وبینار به شما کمک می‌کندبا بهره گیری ازکوچینگ در سال ۱۴۰۰ فرمان زندگی رابدست بگیرید و به اهداف خود برسید.ضمنا"یک جلسه کوچینگ رایگان هدیه مابه شماس
28 اردیبهشت 00 - ساعت 19:00
به زودی
اگر می خواهیدبیشتربفروشید و برند شویدباید تبلیغات موثر ونه صرفا"گران داشته باشیددر وبینار آرایشگاه تبلیغات مانحوه صحیح و مناسب تبلیغ را به شما آموزیم.
19 اسفند 99 - ساعت 19:00
هیچکس به اندازه خودت محصول وخدماتت رانمی شناسد تا بتواند تو را به موفقیت برساند.پس تبلیغ نویسی صحیح وتبلیغات موثر را یاد بگیرتادرفروش کولاک کنی !!!
12 اسفند 99 - ساعت 19:00
هیچکس بامهارت فروش به دنیانمی آیدبلکه همه بایدبیاموزندتافروشنده موفق شوندتبلیغ نویسی یعنی بکاربردن کلماتی که باعث خریدمردم شودیعنی فروش آنلاین وآفلاین
5 اسفند 99 - ساعت 19:00
وبینار دوپینگ با کلمات برگرفته از کتاب ارزشمند اسرارتبلیغ نویسی اثر جیم ادواردز می باشدکه با آمیختن تجربیات مدرس به آموزشی به روز و کاربردی بدل گشته
28 بهمن 99 - ساعت 19:00
ضرورت توجه به سالمندی ، مشکلات سالمندان ونیازهای آنان، مراقبت ازرابطه باسالمندان و دغدغه های سالمندی ازمواردی است که دراین وبیناربه آن پرداخته می شود.
26 تیر 99 - ساعت 18:00
ضرورت توجه به سالمندی ، مشکلات سالمندان ونیازهای آنان، مراقبت ازرابطه باسالمندان و دغدغه های سالمندی ازمواردی است که دراین وبیناربه آن پرداخته می شود.
20 خرداد 99 - ساعت 19:00
دروبینارتولیدمحتواتمامی سرفصل هاباتحقیق وبراساس نیازودغدغه های واقعی یک شخص برای تولیدمحتواانتخاب شده است.
3 خرداد 99 - ساعت 18:00
هدف وبینار زندگی شاد، القای شور و شعف به زندگی شما در شرایط خاص فعلی است.قصد ما این است که با نگاه مثبت و چاشنی لذت، دغدغه های ذهنی خود را مرتفع کنیم.
20 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi