موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

نسترن یاری

نسترن یاری

توسط 135 نفر دنبال می‌شود
استراتژیست محتوا

وبینارهای مدرس

شما با شرکت در وبینار «تکنیک‌های افزایش فروش در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه از اینستاگرام برای افزایش فروش و سود کسب‌وکارتان استفاده کنید.
5 تیر 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «تبلیغ مؤثر کسب‌وکار در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه از تمام ظرفیت‌های اینستاگرام برای تبلیغ کسب‌وکار و محصولتان استفاده کنید.
24 خرداد 01 - ساعت 18:00
پیدا کردن شغل ایده آل و پولساز یکی از دغدغه‌های خیلی از افراد می‌باشد.در این وبینار علاوه بر شناخت رسالت شغلی خود وبا ایده‌های پولساز آشنا می شوید.
24 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
اگر ایده ای دارید و یا قصد دارید ایده مناسب خود را پیدا کنید و با آموزش های اصولی ایدتونوبه مرحله اجرا برسونید،ارائه ایده به سرمایه گذار در انتها دوره
17 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
رویداد متابولیسم کسب و کار | نگاهی از جنس تجربه و علم سوخت و ساز کسب و کارتان را بالا ببرید!! به مدت 14 شب با اساتید و صاحبین کسب و کارهای اینترنتی..
11 مرداد 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
فروش در شرایط بحرانی و رکود اقتصادی ایران ممکنه و مهارتی است که باید به آن تسلط پیدا کرد.
15 مرداد 00 - ساعت 19:00
دوره کسبوکارتوبساز بطور ویژه جهت آموزش کاربردی و به زبان ساده مهارتهای مورد نیاز شروع کسب و کار برای کارآفرینان فردی، مشاغل کوچک و خانگی طراحی شده است
17 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
کسب و کارتو بساز: آموزش مهارتهای شروع کسب و کار به زبان ساده (ویژه مشاغل کوچک و خانگی)
12 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar