موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

ناجی آریافر

ناجی آریافر

توسط 96 نفر دنبال می‌شود
مدرس ایچیموکو

ناجی آریافر فارق‌التحصیل معماری دانشگاه مسروب ماشتوتس ارمنستان با سابقه ۸ سال ترید و تدریس در بازارهای فارکس و کریپتوکارنسی در سبک های پرایس اکشن و ایچیموکو.

وبینارهای مدرس

آموزش سبک ترید پرایس اچی، براساس ترکیبی از سبک‌های پرایس اکشن و ایچی موکو خواهد بود. در این سبک ترید شما به وین ریت بالا در معاملات دست پیدا می‌کنید.
18 آذر 02 - ساعت 18:00
وبینار مدیریت ریسک و سرمایه این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های معاملاتی حرفه‌ای و مدیریتی در بازار فارکس را یاد بگیرید.
22 مهر 02 - ساعت 19:00
وبینار تحلیل فاندامنتال در بازار فارکس به شما کمک می‌کند بهترین تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس تحلیل‌های فاندامنتال بگیرند.
8 مهر 02 - ساعت 19:00
وبینار از صفر تا صد درامد دلاری با ناجی آریافر، راهنمای شما برای کسب درآمد واقعی در بازار فارکس است. چرایی و نقشه راه ورود به بازار فارکس ببینید.
27 شهریور 02 - ساعت 19:00
دوره "ورکشاپ 0 تا 100 درآمد دلاری" توسط فارکس ITB، مشارکت‌کنندگان را از مباحث مقدماتی تا مهارت‌های پیشرفته معاملات مالی هدایت می‌کند.
13 آذر 02 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar