موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

ناتاشا جعفری

ناتاشا جعفری

توسط 20 نفر دنبال می‌شود
خالق برند رایتینا

داستانِ شروع ِ من( محتوانویسی که انشاهاش رو باباش مینوشت) : من ناتاشا جعفری هستم خالق رایتینا متولد 7ومین روز از آخرین ماهِ اولین فصل سال هستم و تنها برچسبی که دوست دارم کنار اسمم باشه و با اون شناخته بشم « نویسنده» است . عاشق خلق کردنم، یه زمانی مجسمه درست میکردم، یه زمانی کاشی های سفالی ،… یه زمانی هم محتوا. به شدت درونگرا هستم و با سکوت و تنهایی به آرامش درونی میرسم. به « خودت بساز Do It Yourself» خیلی اعتقاد و علاقه دارم و خیلی چیزای اطرافم رو خودم ساختم . یه مثلث تفریح و لذت تو زندگیم دارم : سفر ( کشف جاها و تجربه های جدید ) ، کتاب ( کشف ذهن و داستان آدم های جدید ) و ترکیب رنگ ها ( دوقطره سبز ، یه قطره زرد ، یه کمی سیاه ، یه کمی قرمز و… و ساختن و ثبت یه رنگ جدید برای خودم ). طعم تلخ قهوه رو خیلی دوست دارم و به جاش از چای سبز و طعمش متنفرم. چند تا مدرک از چند تا دانشگاه دارم که هیچ کاربردی تو زندگیم نداشتن و پرت شدن گوشه کمد و چون بی ربط به تولید محتوا هستن در موردشون صحبتی نمیکنم. از زمانی که کار تولید محتوا رو شروع کردم تا الان با مجموعه های زیادی به عنوان فریلنسر تولید محتوا همکاری کردم، توی چند تا مجموعه و برند بزرگ مدیر تولید محتوا بودم و تو این سالها تعداد زیادی مقاله و محتوای تبلیغاتی برای برندهای مختلف نوشتم و تو چند تا شرکت مشاور بودم و… اما از اونجایی که فقط و فقط دوست دارم اسم رایتینا تو رزومه‌ام باشه میگم : ناتاشا جعفری موسس و نویسنده رایتیناست . منم مثل خیلی از شماها که شغل تولید محتوا رو دوست دارید، کارم رو از فریلنسری تولید محتوا شروع کردم شاید با این فرق با خیلی از شماها که نویسنده و انشا بنویس افتضاحی بودم و یادمه همیشه انشاهام رو بابام برام مینوشت و سر امتحانم که هیچ کمکی نداشتم همیشه پایین ترین نمره رو میگرفتم. پس شاید بتونم بگم چیزی که اسمش رو استعداد میذارن تو من خیلی زیاد وجود نداشت. خلاصه اینکه من با اینکه استعدادی تو وجود خودم نمیدیدم ولی به شدت به نویسندگی و کار نویسندگی و سبک زندگی نویسنده ها علاقه داشتم و یکی از بزرگترین رویاهام این بود که یه روز نویسنده معروفی بشم. این رویا با من بود تا اینکه چند سال پیش خیلی اتفاقی با عبارت [ تولید محتوا ] و [ شغل تولید محتوا ] آشنا شدم و برای اولین بار به گوشم خورد و فهمیدم که اصلا همچین شغلی هم وجود داره . اونجا بود که حس کردم « آهان این دقیقا همون شغل و مهارتیه که همیشه دنبالش بودم » و همین جرقه باعث شد [ رایتینا رو به دنیا بیارم ] و ادامه بدم تا برسم به این نقطه ای که الان هستم .

وبینارهای مدرس

آموزش روش ها و تکنیک های [ ایده سازی برای تولید محتوا ]+ساخت بانک ایده برای هر تولید کننده محتوا +ارائه 1 چک لیست+ ارائه 1 برگه تقلب
26 آذر 99 - ساعت 19:07
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi