موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

میثم جورابچیان

میثم جورابچیان

توسط 32 نفر دنبال می‌شود
مربیِ آنچه آموختم و زندگیش کردم پژوهشگر، علاقمند و مربی سبک زندگی به روش كارل گوستاو يونگ مدیر عامل شرکت طراحان آینده برنا استراتژیست عملکرد سازمانی با رویکرد دیجیتال مربی طراحی مسیر زندگی شخصی(life coach)

وبینارهای مدرس

ما با شناخت کهن‌الگوهای خودمان و به تعادل رساندن آنها به‌راحتی می‌توانیم بر رفتار خود کنترل داشته‌ باشیم و استعداد های خود را بشناسیم.
3 آبان 01 - ساعت 9:00
تیپ‌ شناسی  MBTI ابزاری است که به آدم ها کمک میکند تا در زمینهٔ خودشناسی، کشف استعدادها و توانمندی‌ها، انتخاب شغل مناسب دانش بیشتری داشته باشند.
24 مهر 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
سفر به جان، مسیری برای آگاهی و خودشناسی است. این سفر کشفی از این حقیقت است که شما کی هستید، چرا و برای انجام چه کاری به این دنیا آمده اید؟
22 شهریور 01 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar