موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

میترا سالاری

میترا سالاری

توسط 21 نفر دنبال می‌شود
مدرس، مترجم و دبیرخبر سابق

میترا سالاری دانش‌آموختۀ زبان و ادبیات انگلیسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و کاندیدای دکتراست. از سوابق حرفه‌ای وی باید به بیش از 18 سال تدریس در مؤسسات گوناگون (ایران-اروپا، مجتمع فنی تهران، سفیر، قطب راوندی، گروه باران و ...) به شیوۀ گروهی، نیمه‌گروهی، و خصوصی با متدهای متفاوت اشاره کرد. میترا سالاری علاوه‌بر تدریس، چهار سال در شبکۀ خبر انگلیسی به‌عنوان راوی و دبیر خبر در وبسایت و اتاق خبر فعالیت داشته. از سال 1399 عمدۀ تمرکز او روی ترجمۀ فیلمنامه، کتب و نشریات از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی بوده است.

وبینارهای مدرس

با همراهی و پشتیبانی مدرس/تسهیل‌گر باتجربه در فرایند یادگیری زبان انگلیسی، نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و نقشۀ راه منحصر به‌فرد خودتان را دریافت کنید.
26 خرداد 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
برای افرادی که دغدغۀ یادگیری زبان انگلیسی و بهبود در مهارت‌ها دارند؛ شامل نکاتی برای تمامی سطوح، به‌ویژه متقاضیان آزمون‌ها (ارشد، دکتری، آیلتس، تافل)
22 اردیبهشت 01 - ساعت 17:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar