موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مه سا حریری

مه سا حریری

توسط 27 نفر دنبال می‌شود
مشاور برندسازی، کوچ زندگی

مدیر و موسس بانوانه همچنین مدیرعامل شرکت مشاوران نوآور دایان تحصیلاتم در مقطع لیسانس در رشته ی مهندسی نرم افزار کامپیوتر بوده و با ادامه اش در کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی (EMBA) وارد دنیای مدیریت منابع انسانی و بعد از اون مدیریت بازاریابی، برند و تبلیغات شدم. در نهایت تحصیلاتم رو در مقطع دکتری مدیریت بازاریابی ادامه دادم. در سابقه فعالیت حرفه ای ۱۸ ساله ام مشخصاً ۱۲ سالش در زمینه بازاریابی، برند و تبلیغات و بخش زیادی حدود ۱۰ سالش در صنعت تلکام بود. بعنوان مدیر بازاریابی، برند و تبلیغات با شرکت هایی مثل صنایع الکترونیک فاران، اینوویت، دسینی، هوآوی موبایل، همراه اول، ایرانسل و .. همکاری داشتم. در نقش مدرس بازاریابی، برند و منابع انسانی در مهندسی تبلیغات، آتیه، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، ماهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و برخی شرکت ها و آموزشگاههای خصوصی دیگه تدریس داشتم. اکنون علاوه بر مارکتینگ و برند سازی بعنوان کوچ زندگی در حوزه رشد بانوان فعال هستم.

وبینارهای مدرس

شعله زندگی خودت باش، کوچینگ گروهی است در مسیر کشف آن چیزی که در زندگی ما شور و شوق ایجاد می کند، که توسط مه سا حریری، کوچ زندگی ارائه می شود.
3 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دوره کسبوکارتوبساز بطور ویژه جهت آموزش کاربردی و به زبان ساده مهارتهای مورد نیاز شروع کسب و کار برای کارآفرینان فردی، مشاغل کوچک و خانگی طراحی شده است
17 مرداد 00 - ساعت 19:00
به زودی
کسب و کارتو بساز: آموزش مهارتهای شروع کسب و کار به زبان ساده (ویژه مشاغل کوچک و خانگی)
12 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi