موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مه سا حریری

مه سا حریری

توسط 36 نفر دنبال می‌شود
مدرس و مشاور مارکتینگ و برند، کوچ رشد بانوان

سلام مه سا حریری هستم، مدیر و موسس بانوانه همچنین مدیرعامل خانه رشد دایان. تحصیلاتم در مقطع لیسانس در رشته ی مهندسی نرم افزار کامپیوتر بوده و با ادامه اش در کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی (EMBA) وارد دنیای مدیریت منابع انسانی و بعد از اون مدیریت بازاریابی، برند و تبلیغات شدم. در نهایت تحصیلاتم رو در مقطع دکتری مدیریت بازاریابی ادامه دادم. در سابقه فعالیت حرفه ای 20 ساله ام مشخصاً ۱4 سال در زمینه بازاریابی، برند و تبلیغات و بخش زیادی حدود ۱۰ سالش در صنعت تلکام بوده است. بعنوان مدیر بازاریابی، برند و تبلیغات با شرکت هایی مثل صنایع الکترونیک فاران، اینوویت، دسینی، هوآوی موبایل، همراه اول، ایرانسل و .. همکاری داشتم. در نقش مدرس بازاریابی، برند و منابع انسانی در مهندسی تبلیغات، آتیه، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، ماهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و الکترونیکی، همچنین برخی شرکت ها و آموزشگاههای خصوصی دیگه تدریس داشتم. اکنون علاوه بر مارکتینگ و برند سازی، بعنوان کوچ رشد بانوان، مدرس و مشاور کارآفرینی بانوان فعال هستم.

وبینارهای مدرس

هنر نگه داشتن فضا (کوچینگ گروهی) برای تاب آوری در شرایط برزخی و بهبود کیفیت زندگی و ارتباطات برای هر کسی که علاقمند به افزایش کیفیت زندگی است.
10 مرداد 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
شعله زندگی خودت باش، کوچینگ گروهی است در مسیر کشف آن چیزی که در زندگی ما شور و شوق ایجاد می کند، که توسط مه سا حریری، کوچ زندگی ارائه می شود.
3 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دوره کسبوکارتوبساز بطور ویژه جهت آموزش کاربردی و به زبان ساده مهارتهای مورد نیاز شروع کسب و کار برای کارآفرینان فردی، مشاغل کوچک و خانگی طراحی شده است
17 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
کسب و کارتو بساز: آموزش مهارتهای شروع کسب و کار به زبان ساده (ویژه مشاغل کوچک و خانگی)
12 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar