موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مسعود مرادی

مسعود مرادی

توسط 21 نفر دنبال می‌شود
موسس و مدیر پالیز سئو و پالیز محتوا

وبینارهای مدرس

در این دوره با جدیدترین متدها و الگوریتم های گوگل در سال 2024 آشنا می شوید و همچنین بهترین فرصت خواهد بود تا ضعف های سئویی سایت ها را از بین ببرند.
5 خرداد 03 - ساعت 16:00
در این وبینار، شما فرصت خواهید داشت تا از تحلیل‌های تخصصی و اطلاعات جامعی که توسط متخصصان ما ارائه می‌شود، بهره‌مند شوید و درک عمیق‌تری داشته باشید.
5 اردیبهشت 03 - ساعت 21:00
آنالیز کلمه کلیدی یکی از مهم‌ترین مراحل در فرایند بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. انتخاب کلمات کلیدی مناسب و استراتژیک می‌تواند تأثیر بسزایی در جایگاه
14 اسفند 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به بررسی دقیق وظایف یک سئوکار می پردازیم. همچنین با پاسخ دادن به سوالات سئوکاران به یک نتیجه مطلوب در این زمینه خواهیم رسید.
2 اسفند 02 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به توضیح نکات مهم و حیاتی یکی از اصلی ترین ابزارهای سئو یعنی سرچ کنسول می پردازیم که یک سئوکار باید بداند.
18 بهمن 02 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar