موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد جواد مردان

محمد جواد مردان

توسط 135 نفر دنبال می‌شود
مدرس بین المللی زبان انگلیسی

وبینارهای مدرس

آیلتس میکس در نظر دارد طی برنامه دقیقی تکنیک های ارتقا نمره در سه مهارت اسپیکینگ،رایتینگ،ریدینگ و برنامه ریزی سال جدید را به متقاضیان آیلتس آموزش دهد
15 فروردین 01 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
میدونستی بیشترین نگرانی اونایی که میخوان آزمون آیلتس بدن مربوط به مهارت اسپیکینگ هست . برای ارتقا نمره در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس چیکار کنیم؟
18 بهمن 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
چگونگی برنامه ریزی دقیق برای آزمون آیلتس !
16 آبان 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار کلیه نکات مورد نیاز برای کسب نمره 7 در چهار مهارت آزمون آیلتس در 5 جلسه به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد.
10 مهر 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
برای آیلتس از کجا و چطوری شروع کنیم؟ با چه سیستمی آموزشی ای بهترین نتیجه را کسب کنیم؟ روزی چند ساعت و چه منابعی را مطالعه کنیم؟
3 مهر 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار لیست دقیق بهترین منابع آموزش آزمون آیلتس را به همراه برنامه ریزی دقیق برای مطالعه هر فرد تا رسیدن به نمره بالای 7 آیلتس را به شما آموزش
1 تیر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار راهکارهای کلیدی اسپیکینگ آزمون آیلتس با هدف ارتقا نمره مهارت اسپیگینگ و کسب نمره ی ۷ در آزمون آیلتس  با ارائه استاد محمد جواد مردان
4 خرداد 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
داشتن یک رزومه صحیح ، حرفه ای و استاندارد به زبان انگلیسی در عصر تکنولوژی و فضای رقابتی استخدام و تحصیل در مراکز معتبر امری حیاتی به نظر میرسد.
23 فروردین 00 - ساعت 20:00
تحصیل در کانادا، اخذ ویزای تحصیلی و کاری  کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل مورد توجه بسیاری از هموطنان بوده است
11 خرداد 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar