موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهندس محدثه بابائی

مهندس محدثه بابائی

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
مدیر مؤسسه آوای تدریس

مدیر موسسه آوای تدریس مؤلف کتب برنامه نویسی کودک و نوجوان مدرس دوره های تولید محتوا داور جشنواره های تولید محتوای کشوری عضو کمیته داوری و نشر تخصصی سازمان سما

وبینارهای مدرس

اینجا صفر تا صد انیمیشن سازی با ویدیو اسکرایب رو بهت یاد میدم طوریکه بعد از این وبینار مستقیم بری سراغ محتواسازی و کسب درآمد! فقط در 120 دقیقه!
6 اردیبهشت 00 - ساعت 16:30
به زودی
در این ورکشاپ میتونی با استفاده از پاورپوینت به ایده های ذهنت رنگ حقیقت بدی و اینفوگراف های جذاب و بسیار قوی درست کنی و در کسب و کارت بدرخشی!
27 اسفند 99 - ساعت 15:00
اینجا ایستگاه تراز اولی های کسب و کار است... تو 90 دقیقه یاد می گیری چطوری میتونی با فتوشاپ انیمیشن سازی کنی و در کسب و کارت موفق باشی!
27 اسفند 99 - ساعت 16:45
طراحی و ساخت یک بازی رایانه ای می تواند باعث پرورش ذهن، بالابردن قدرت سازندگی، خلاقیت و اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان شود. امروزه بازی های رایانه
15 اسفند 99 - ساعت 16:30
در این وبینار راه های تبدیل شدن به یک امپراطور محتواساز تراز اول را فرابگیرید. آموزش 4 تکنیک حرفه ای فقط در این وبینار تنها با 10/000 تومان(یک چیپس)
13 اسفند 99 - ساعت 17:00
گروه آوای تدریس به شما یاد میده که چطوری با قدرتمندترین و کاربردی ترین برنامه بتونی یک محتوای عالی تولید کنی و از این راه کسب درآمد داشته باشی...
6 اسفند 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi