موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مانا رهبری

مانا رهبری

توسط 11 نفر دنبال می‌شود
مشاور و منتور در حوزه استراتژی

شغل اصلیم مدیریت استراتژیک و طولانی مدت برای کمپانی ها ست. به خاطر علاقه شخصی چند سالی میشه که در یکی از دانشگاه های ایالتی آمریکا درسهای استراتژی را در مقطع لیسانس تدریس می کنم. اخیراً صفحه مانالوگ را در اینستاگرام شروع کردم و هدفم از این صفحه در اختیار گذاشتن تجربیاتم در مسیر طراحی زندگی است. رشد شخصی خودم و اطرافیانم همیشه دغدغه شخصی بوده و باورم دارم که تجربه ما از زندگی قشنگ تر خواهد بود اگر روی خودمون سرمایه گذاری بیشتری بکنیم. شعار شخصی من یه گفته قشنگ از نویسنده برزیلی پائولو کوئیلو است: رمز و راز زندگی یعنی هفت بار زمین بخوریم و هشت بار بلند شیم. تحصیلات من مقطع لیسانس را در رشته ی مهندسی نرم افزار کامپیوتر به پایان رساندم و تحصیلات کارشناسی ارشدم را در رشته MBA شاخه استراتژی در یکی از دانشگاه های ایالتی آمریکا تمام کردم. بعد از حدود ده سال کار در زمینه تکنولوژی و مدیریت پروژه در این زمینه شش سال پیش تصمیم گرفتم حوزه کاریم را به مدیریت استراتژیک و اجرای برنامه های بلند مدت تغییر بدم. در کنار فعالیت های دیگر همچنین چند سالی هست که کار کوچینگ و منتورینگ را به طراحی زندگیم اضافه کردم.

وبینارهای مدرس

کسب و کارتو بساز: آموزش مهارتهای شروع کسب و کار به زبان ساده (ویژه مشاغل کوچک و خانگی)
12 بهمن 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دوره کسبوکارتوبساز بطور ویژه جهت آموزش کاربردی و به زبان ساده مهارتهای مورد نیاز شروع کسب و کار برای کارآفرینان فردی، مشاغل کوچک و خانگی طراحی شده است
17 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar