موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

فرزانه دانشمند

فرزانه دانشمند

توسط 19 نفر دنبال می‌شود
مدیر عامل و بنیانگذار استارت اپ چیگل

فرزانه دانشمند، متولد ۱۳۵۴، فارغ التحصیل رشته مدیریت اجرایی از دانشگاه گلوبال نکست سنگاپور. از سال ۱۳۷۶ در صنعت فناوری اطلاعات فعالیت دارم. ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۷ در سازمان های مختلف خصوصی و دولتی اعم از سازمان مدیریت صنعتی به کسب تجربه پرداختم و در نهایت سال ۱۳۸۸ شرکت پویان رو در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار، تاسیس کردم. سفر کارافرینی من از ۱۳۸۸ آغاز شده است. در ذیل شرکت پویان از سال ۱۳۹۵ راه اندازه ایده های جسورانه در حوزه تجارت آن لاین را آغاز و در نهایت در سال ۱۳۹۸ اولین بازارگاه اینترنتی بین المللی ۲۰ زیانه و‌۱۶ ارزی فروش کالای ایرانی در ایران و جهان رو به نام چیگل، راه اندازی نموده و‌ مشغول توسعه، تجاری سازی گسترده این پلتفرم در ایران و انتشار این پلتفرم در چند کشور دیگر هستم.

وبینارهای مدرس

ضرورت حضور کسب و کارهای کوچک و خانگی در پلتفرم های بازار گاه های ( Marketplace ) دیجیتال فروش آنلاین و اتصال مشاغل خانگی به بازار و فروش اینترنتی
26 اسفند 99 - ساعت 14:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi