موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی منتظری

علی منتظری

توسط 60 نفر دنبال می‌شود
مدیر آتی کارگزاری پویان

وبینارهای مدرس

با شرکت در این وبینار، از از شرایط فعلی روند رکود یا رونق در بازار مسکن آگاه می شوید قادر به اتخاذ تصمیمات بهتر و موفق‌تر خواهید بود.
12 اسفند 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
📢با شرکت در این وبینار، شما مجهز به اطلاعات و ابزارهای لازم برای اتخاذ تصمیمات هوشمندانه در بازار سرمایه خواهید شد.
14 اسفند 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار موضوعاتی شامل اصول نوسانگیری، انواع روش‌های نوسانگیری، استفاده از شاخص‌های تحلیلی مختلف، مدیریت ریسک، و استراتژی‌های خرید مطرح میشود.
28 بهمن 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، ما به بررسی روش‌های بازی و سهام بازیگرپسند می‌پردازیم تا شما از بازیگران بازار به عنوان نقش‌آفرین‌های کلیدی باخبر شوید.
24 بهمن 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
در این جلسه از مجموعه وبینارها با بررسی تابلوی سهام و نحوه رفتار سهامداران و بازیگران بازار در هر سهم روند لحظه ای و میان مدتی نماد ها را پیش بینی می
14 بهمن 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار یک راهنمای جامع برای تحلیل و استراتژی‌های بازار آتی است که به شما کمک می‌کند تا در معاملات خود بهبود یابید و تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرید.
7 بهمن 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
بازار آتی یکی از مهمترین بخش‌های بازارهای مالی است که به تجارت مستقیم و تبادل قراردادهای استاندارد مالی برای محصولات مانند طلا و زعفران می‌پردازد.
2 بهمن 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار گام به گام، ما به بررسی و تحلیل متغیرهای مؤثر بر بازار طلا خواهیم پرداخت و با استفاده از ابزارها و روش‌های تحلیلی، سعی می‌کنیم تا پیش‌بی
30 دی 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
همیشه خیلی ها با اندیکاتورهای مختلفی کار میکنن ولی با شکست در تحلیل هاشون به سراغ اندیکاتور بعدی میرن.
23 دی 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
این دوره شامل آموزش مقدماتی و تعریف مفاهیم تکنیکال است که بر مبنای بورس ایران به صورت کاربردی در اختیار شما قرار خواهد گرفت
16 دی 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
🎯در این وبینار، شما تأثیر مالیات در کسب و کارها در سال 1403: یادگیری از تجربیات گذشته و پیش‌بینی برای آینده آشنا می‌شوید.
21 اسفند 02 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar