موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی سعدوندی

علی سعدوندی

توسط 57 نفر دنبال می‌شود
موسس کلینیک اقتصاد

وبینارهای مدرس

✅ برای درک بهتر اختیارات - Options که از مهمترین ابزارهای مشتقه هستند همین الان دوره اختیارات مقدماتی با تدریس دکتر سعدوندی را ثبت نام کنید. 🔶
6 دی 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
برای درک بهتر از ریسک‌های مالی و راه‌های مقابله با آن‌ها دوره آموزشی مدیریت ریسک مالی مشتقات: آتی‌ها و سلف‌های کلینیک اقتصاد را ثبت نام کنید.
25 مهر 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
برای یادگیری اصولی و صحیح اختیار معامله - Option و نحوه معاملات آن برای کنترل ضرر در سقوط‌ها همین الان در دوره اختیار معامله شرکت کنید.
26 شهریور 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
در تحلیل بنیادی Forex نیازمند دانش سیاست‌گذاری پولی بانک مرکزی، نحوه خلق پول و نظام بانک‌های تجاری می‌باشید، ما برای شما بهترین‌ها را فراهم کرده‌ایم.
2 خرداد 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
چگونگی تاثیر شاخص‌ها - Indicators بر اقتصاد جهانی و دارایی شما و واکنش بازارها به روندهای صعودی و نزولی را در دوره‌ی تحلیل شاخص‌های اقتصادی بیاموزید.
2 اسفند 01 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
موضوعات دوره: انحصار چندجانبه Oligopoly، رقابت انحصاری، بازار عوامل تولید، تبعیض قیمتی و دستمزدها Earning & Discrimination و بروندادها Externalities
26 دی 01 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar