موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی رضوانی تبار

علی رضوانی تبار

توسط 24 نفر دنبال می‌شود
مدیر مرکز مهارت اوج

وبینارهای مدرس

در این وبینار که توسط گروه مشاوران ره بین برگزار می شود علی رضوانی تبار به توضیح مدل های مختلف تغییر رابطه مشتریان و مراحل آن خواهد پرداخت.
17 مرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار راهبینا 2، علی رضوانی تبار در رابطه با سوالات مهم و بنیادی صحبت خواهد کرد که هر کسی در حوزه کسب و کار باید حتما به آن ها پاسخ دهد.
26 تیر 00 - ساعت 19:00
علی رضوانی تبار در وبینار راهبینا 1 که توسط گروه مشاورین ره بین برگزار می شود سوالاتی را مطرح می کند که هر مدیر کسب و کاری باید به آن ها پاسخ دهد
12 خرداد 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار با مهارت 8 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود، مهندس علی رضوانی تبار در رابطه با تکنیک های های ارتباط کلامی موثر با مشتریان صحبت خواهد کرد
10 آبان 99 - ساعت 19:00
برای خیلی از ما اتفاق افتاده است که علی رغم بهره مندی از محصولات و خدمات عالی، توانایی متقاعد کردن مشتریانمان را نداشته ایم.
14 اسفند 98 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi