موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی رضایی وِلا

علی رضایی وِلا

توسط 70 نفر دنبال می‌شود
دانشجوی دکتری مطالعات رسانه و مدیر باشگاه سوادرسانه‌ای

من علی رضایی وِلا هستم. متولد فروردین 1371 در شهر ساری. نجوم: در سال 1388 به مدال نقره المپیاد کشوری نجوم و اخترفیزیک دست پیدا کردم و پس از آن علاوه بر 8 سال تدریس مستمر نجوم در مدارس تهران و شهرستان به عنوان علاقه‌مند نجوم به فعالیت‌های آماتوری این حوزه پرداختم. از جمله فعالیت در مرکز نجوم آوااستار و طراحی سؤال و داوری در 4 دوره رقابت جامع منجمان ایران (استارکاپ). هوافضا: در سال 1389 وارد دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه شریف شدم و علاوه بر تحصیل در این دانشکده، پروژه‌های آماتوری موشک سوخت جامد دست‌ساز و پروژه‌هایی برای توسعه ابزارهای آزمایشگاهی این دانشکده انجام دادم. در نهایت در سال 1394 با مدرک کارشناسی مهندسی هوافضا از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم. علوم ارتباطات: همزمان با تحصیل در دانشکده هوافضا، مطالعات شخصی حوزه علوم انسانی و حضور مستمر در حلقه‌های مطالعاتی و کرسی‌های آزاداندیشی، مسیر جدیدی را برای من ترسیم کرد تا در نهایت به مدت 2 سال به عنوان سردبیر نشریه روشن و فراگیری مهارت‌های مرتبط با حوزه مطبوعات من را به رشته علوم ارتباطات نزدیک کرد. پس از سردبیری نشریه به مدت 1 سال در معاونت پیش‌تولید مرکز مستند سفیر مشغول به فعالیت شدم و این عزمم را راسخ کرد تا برای کارشناسی ارشد به رشته علوم ارتباطات اجتماعی تغییر رشته دهم. سرانجام در سال 1394 با رتبه 2 کنکور کارشناسی ارشد راهی تحصیل علوم ارتباطات اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران شدم. سواد رسانه‌ای: پس از یک سال تحصیل در رشته علوم ارتباطات اجتماعی، به مدرسه هنر و رسانه آینه پیوستم و تمرکز خود را به سمت کمک برای تحقق یک مدرسه نرم‌افزاری در حوزه هنر و رسانه معطوف کردم و با توجه به حوزه‌های ورود این مجموعه و علاقه شخصی، تمرکز خود را در حوزه سواد رسانه‌ای قرار دادم. تولید محتوای آموزشی در این حوزه از فعالیت‌های من در این زمان بود. با ورود کتاب تفکر و سواد رسانه ای در سال 1395 به مدارس، ایده المپیاد سواد رسانه‌ای در این مجموعه مطرح گردید و با همراهی دیگر مجموعه‌های فعال در حوزه سواد رسانه‌ای، باشگاه سواد رسانه‌ای به عنوان متولی مردمی برگزاری این المپیاد شکل گرفت و تا به الآن دبیر اجرایی 6 دوره از این المپیاد به من سپرده شد. هم اکنون من مدیر باشگاه سواد رسانه‌ای هستم.

وبینارهای مدرس

کنکور، دوی100متر نیست، کنکور ماراتنه تازه یه ماراتنِ با مانع! خیلی‌ها به نقطه پایان این ماراتن نمی‌رسند. باید قبل از شروع خودمون رو براش آماده کنیم.
10 خرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کنکور یک بازه زمانی طولانی، پر فشار و پر اضطرابه! این میشه که خیلی‌ها نه فقط در کنکور که بعد از اون هم افسرده میشن و کم میارن. چطور اینطور نشه؟
6 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کنکور، دوی100متر نیست، کنکور ماراتنه تازه یه ماراتنِ با مانع! خیلی‌ها به نقطه پایان این ماراتن نمی‌رسند. باید قبل از شروع خودمون رو براش آماده کنیم.
25 فروردین 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
هر روز بمباران حجم زیادی از اخبار و اطلاعات می‌شویم و هرکدام از آنها، موجب اضطراب و نگرانی ما می‌شود. با فرار از اخبار می‌شود به آرامش رسید اما چگونه؟
24 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه با تلفن، همراه نباشیم! یا چگونه مدیریت مصرف موبایل خود را به دست بگیریم.
10 اسفند 00 - ساعت 19:00
آشنایی با وبینارهای باشگاه سواد رسانه‌ای در اسفند 1400
5 اسفند 00 - ساعت 19:00
وبینار معرفی ششمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای به معلمان و مدیران مدارس و مسئولین وزارت آموزش و پرورش در استان‌ها و شهرستان‌ها
1 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
استفاده بهینه از مغز در زمان کنکور لازمه، چون باید در مدت زمانی کوتاه، اطلاعات زیادی رو به خاطر بسپریم. پس باید با نحوه کار مغز آشنا بشیم و کمکش کنیم.
22 بهمن 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar