موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی اشرف

علی اشرف

توسط 12 نفر دنبال می‌شود
مدیر بازرسی

من علی اشرف دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک و در حال حاضر دانشجوی سال سوم دکتری هستم. حدودا 10 سالی میشه که وارد کار بازرسی و کنترل کیفیت شدم و از اونجا که به کارم خیلی علاقه مند هستم دوس دارم با کسانی که در این حوزه فعالیت میکنن ارتباط بیشتری برقرار کنم. مدتی میشه که به انتشار پادکست میپردازم و میتونین توی صفحات مربوطه با نام Insnet پادکست هام و گوش بدین. در جستجو های روزانم توی وبسایت اتاق بازرگانی با وب سایت ایسمینار آشنا شدم و تصمیم گرفتم دوره هایی که بصورت حضوری و توی شرکت های مختلف برگزار میکردم رو بصورت آنلاین برگزار کنم. فیدبک های مثبتی و بعد از برگزاری اولین وبینارم دریافت کردم. هدفم بیشتر از کسب درامد، برگزاری یه دوره مفید، با کیفیت و مطابق آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی هست تا دعای خیر شرکت کنندگان و بعد از برگزاری دوره داشته باشم:). اگه میخواین با من در ارتباط باشین میتونین به وبسایت من مراجعه کنید و واسم پیام ارسال کنید.

وبینارهای مدرس

وبینار آشنایی با الزامات ایزو 17020
30 اردیبهشت 00 - ساعت 14:00
اگه میخوای وارد دنیای بازرسی و نمونه برداری بشی و از فرصت های شغلی که میتونه در انتظارت باشه خبردار شی، بهتره این وبینار و از دست ندی!
30 بهمن 99 - ساعت 14:00
این وبینار برگزار شده است
دوره آموزشی بازرسی پیش از حمل
25 دی 99 - ساعت 14:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi