موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علیرضا ناجی

علیرضا ناجی

توسط 294 نفر دنبال می‌شود
فعال حوزه سئو و اسکیما

وبینارهای مدرس

در این وبینار، با تکنیک‌ها و تعاریف کلیدی سیستم‌های رتبه‌بندی Helpful contentو Product review آشنا شده تا بتوانید صفحات وب را به‌صورت اصولی بهینه کنید
19 شهریور 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قصد داریم تا کسب و کارمان را بر اساس آنچه که EEAT به آنها نگاه می کند ارتقا داده و مهارت خود را به عنوان مشاور بهبود شاخص ها تعریف کرد.
13 اردیبهشت 02 - ساعت 19:00
در این وبینار قصد داریم سایت های حوزه YMYL را مورد بررسی قرار داده و از وجود شاخص های E-A-T اطمینان حاصل کنیم.
26 مرداد 01 - ساعت 19:00
در این وبینار، علیرضا ناجی متخصص حوزه سئو و اسکیما به طور کامل درباره این موضوع توضیح می‌دهد و به شما می‌گوید که چطور طرح‌واره‌ها را پیکربندی کنید.
20 دی 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به نحوه تدوین استراتژی اسکیما برای سایت‌های فروشگاهی پرداخته و داده‌های مورد نیاز برای پروفایل تجارت محلی گوگل را بررسی خواهیم کرد.
27 مهر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
پرواز، رویداد تخصصی‌ سئو و محتوا، چند ساعتی ما رو به فضایی متفاوت میبره. فضایی که میشه، پرواز واقعی در سئو و محتوا رو از متخصصین برتر اون یاد گرفت.🚀
2 آذر 02 - ساعت 14:00
این وبینار برگزار شده است
ویدئو افلاین دهمین دورهمی اپتیمایز
6 مرداد 02 - ساعت 18:19
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar