موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

صدیقه حسینی

صدیقه حسینی

توسط 8 نفر دنبال می‌شود
مدیر و موسس کانتنت‌تلنت

من صدیقه حسینی هستم، مدیر محتوای تیم کانتنت‌تلنت! اولین ایستگاه شغلی من شرکت وب 24 بود که در زمینه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشت. بعد از اون وارد هلدینگ خیلی‌سبز شدم که زیربرندهای مختلفی توی حوزه‌ی بازی‌های فکری، رستوران، کتاب‌های کمک آموزشی، کتاب‌های داستانی و غیرداستانی و... داشت. توی خیلی‌سبز هر روز باید توی اتاق فکر جمع می‌شدیم و برای زیربرند جدید یا محصول جدیدمون که یه بازی فکری تازه یا یه کتاب تازه بود اسم انتخاب می‌کردیم، این کارگاه حاصل تجربه‌ی من در روزهایی هست که توی خیلی‌سبز مشغول به کار بودم. بعد در ادامه‌ی مسیر شغلیم به عنوان کپی‌رایتر و یوایکس‌رایتر وارد شرکت اسنوا شدم و حالا هم کپی‌رایتر و یوایکس‌رایتر شرکت همراه اول هستم، این روزها داریم روی یه محصول مخصوص بچه‌ها کار می‌کنیم، یه کار پر از قصه و بازی و خلاقیت دنیای کودکانه! برای همینه که این روزها بیشتر از همیشه کارم رو دوست دارم. اگر توی این کارگاه همراه من باشی، بهت یاد می‌دم چه جوری می‌تونی برای برند کسب‌وکار خودت یا دیگران، اسم مناسب انتخاب کنی! اسمی که توی ذهن‌ها بمونه و هویت برند رو بسازه!

وبینارهای مدرس

یه کارگاه آموزش نویسندگی باحال برای نوجوون‌های 14 تا 18 ساله که جنون نوشتن دارند!
14 مهر 01 - ساعت 10:00
به زودی
چه جوری اسم برند انتخاب کنیم؟ آیا راهی برای انتخاب اسم برند، اسم محصول یا خدمات هست؟ بله! کافیه توی این کارگاه شرکت کنید تا به جواب سوالاتون برسید.
4 شهریور 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
بازاریابی محتوایی برای اینستاگرام یعنی چی؟ توی این دوره ثبت‌نام کن تا با هم جوابش رو پیدا کنیم.
14 مرداد 00 - ساعت 18:00
اگر به نویسندگی علاقه‌مندید، وقتش رسیده در کارگاه نویسندگی خلاق ثبت‌نام کنید تا با تکنیک‌های نوشتن خلاقانه آشنا شوید.
7 اسفند 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar