موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

شیوا توتونچی

شیوا توتونچی

توسط 6 نفر دنبال می‌شود
مدیر آموزش گروه Hello PTE

من شیوا توتونچی هستم، کارشناس ارشد معماری با 8 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در موسسه های مختلفی در تهران مانند موسسات زبان انگلیسی سفیر گفتمان و کیش در مقاطع مختلف. سه سال هست که به صورت تخصصی، علاوه بر تدریس General English، به تدریس اختصاصی PTE انجام هم می پردازم. با توجه به سال ها تجربه تدریسم و همین طور گذراندن دوره تدریس زبان انگلیسی (TTC) می تونم بهترین روش ها رو برای تدریس PTE با توجه به ویژگی های زبان آموزان انتخاب کنم تا بهترین نتیجه رو در اولین امتحان کسب کنند. خدا رو شکر می کنم که اکثر دانشجویانی که با من این دوره ها رو گذروندن، تونستن در اولین آزمون به نمره دلخواهشون در سطوح مختلف دست پیدا کنند.

وبینارهای مدرس

در این وبینار به آموزش کلیه تسک های بخش Listening آزمون PTE Academic برای آمادگی کامل و کسب بالاترین نمره در این آزمون خواهیم پرداخت.
29 بهمن 00 - ساعت 17:00
در این وبینار به آموزش کلیه تسک های بخش Reading آزمون PTE Academic برای آمادگی کامل و کسب بالاترین نمره در این آزمون خواهیم پرداخت.
26 بهمن 00 - ساعت 14:00
در این وبینار به آموزش کلیه تسک های بخش Writing آزمون PTE Academic برای آمادگی کامل و کسب بالاترین نمره در این آزمون خواهیم پرداخت.
24 بهمن 00 - ساعت 19:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به آموزش کلیه تسک های بخش Speaking آزمون PTE Academic برای آمادگی کامل و کسب بالاترین نمره در این آزمون خواهیم پرداخت.
22 بهمن 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar